Saltar al contenido

Що таке файли хостів Windows?

15 de abril de 2021

Файл hosts – це список назв комп’ютерів та пов’язаних з ними IP-адрес. Файли хостів використовуються Microsoft Windows та іншими мережевими операційними системами як додатковий засіб для перенаправлення трафіку TCP / IP за особливих обставин. Ці файли не потрібні для використання звичайних мережевих та Інтернет-програм.

Також відомий як: ВЕДУЧІ

Для чого використовуються файли хостів

Дві найпоширеніші причини, за якими особа може створити файл хостів:

  1. Щоб запобігти доступу до небажаних веб-серверів (наприклад, до тих, що пропонують липку рекламу або неприйнятний вміст)
  2. Налаштування приватних, легко запам’ятовуваних імен «ярликів» для серверів у локальній мережі

У Windows файл hosts – це простий текстовий файл, який зазвичай називається господарі (або зрідка, hosts.sam). Зазвичай він знаходиться в system32 drivers тощо папку. Linux, Mac та інші операційні системи дотримуються подібного підходу, але з різними умовами іменування та розміщення файлу hosts. Файл hosts призначений для редагування адміністратором комп’ютера, досвідченим користувачем або автоматизованою програмою сценаріїв. Комп’ютерні хакери можуть також спробувати змінити файл вашого хосту, що призведе до незаконного перенаправлення запитів, призначених для стандартних веб-сайтів, в інші місця.