Saltar al contenido

Що таке файл AC3?

17 de julio de 2021

Файл із розширенням файлу AC3 – це файл Audio Codec 3. Подібно до формату MP3, цей використовує стиснення з втратами, щоб зменшити загальний розмір файлу. Він був створений лабораторіями Dolby і часто є звуковим форматом, що використовується в кінотеатрах, відеоіграх та DVD. Аудіофайли AC3 розроблені для підтримки об’ємного звуку. Вони мають окремі доріжки для кожного з шести динаміків у режимі об’ємного звучання. П’ять динаміків призначені для звичайного діапазону, а один динамік призначений для низькочастотного виходу на сабвуфер. Це відповідає конфігурації налаштувань об’ємного звуку 5: 1.

Змістовий покажчик

Як відкрити файл AC3

Файли AC3 можна відкрити за допомогою VLC, QuickTime, Windows Media Player, MPlayer та інших багатоформатних медіаплеєрів, таких як CyberLink PowerDVD. Якщо ви виявите, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл, але це неправильна програма, або ви хочете, щоб інша встановлена ​​програма відкрила його, ви можете призначити іншу програму за замовчуванням для файлів AC3.

Як перетворити файл AC3

Кілька безкоштовних аудіоконвертерів підтримують перетворення файлів AC3 в інші аудіоформати, такі як MP3, AAC, WAV, M4A та M4R. Zamzar і FileZigZag працюють у вашому веб-браузері, щоб перетворити файл. Просто завантажте його на один із веб-сайтів, виберіть вихідний формат, а потім збережіть перетворений файл на свій комп’ютер.

Все ще не можете відкрити файл?

Якщо ви намагалися відкрити його за допомогою згаданих вище програм, але він все ще не працює, перечитайте розширення файлу. Легко переплутати інший файл із цим, якщо розширення файлів подібні, що досить часто. Наприклад, файли A3D можуть виглядати пов’язаними з цим форматом, але насправді це файли Alternativa Player 3D Export, які не містять жодних звукових даних. Іншим є AC (Autoconf Script). Хоча в ньому бракує лише цифри в кінці, сам формат абсолютно не пов’язаний і не має нічого спільного з файлами AC3. Деякі інші файли, які ви можете неправильно прочитати, включаючи AAC та ACO.