Skip to content

Що таке файл ACCDR?

19 de Липень de 2021

Що знати

  • Файл ACCDR – це файл програми Microsoft Access Runtime Application.
  • Відкрийте його за допомогою Access або Runtime Access (безкоштовно).
  • “Перетворити” на ACCDB, перейменувавши розширення файлу.

У цій статті пояснюється, що таке файли ACCDR і як вони пов’язані з файлами ACCDB, а також як їх відкрити та чому перейменування розширення файлу є найкращим способом конвертувати його.

Що таке файл ACCDR?

Файл із розширенням файлу ACCDR – це файл програми Microsoft Access Runtime Application. Це лише версія для читання, заблокована у файлі ACCDB, що призводить до відкриття бази даних у режимі виконання. Якщо файл ACCDR перейменовано на розширення .ACCDB, він відновлює повні функції запису, щоб ви могли вносити до нього зміни. Якщо зробити навпаки, він фактично блокує файл бази даних ACCDB, щоб його більше не можна було редагувати.

Файли ACCDR перевершують файли ACCDB, оскільки, хоча вони все ще можуть відкриватися та читатися, ними випадково не можна маніпулювати. Однак вони не забезпечують такий самий захист, як файли ACCDE.

Як відкрити файл ACCDR

Файли ACCDR відкриваються за допомогою Microsoft Access. Якщо у вас або у когось, кому ви надсилаєте файл, не встановлено Access, файл ACCDR все ще можна відкрити за допомогою безкоштовної програми Microsoft Access Runtime. Це не безкоштовна версія Access у повному обсязі, але у вас є можливість перегляду файлів ACCDR без необхідності встановлення Access. Якщо ви не впевнені, який файл вибрати на сторінці завантаження, дізнайтеся, як визначити, чи маєте ви 64-розрядну або 32-розрядну версію Windows. Викликаються 32-розрядна та 64-розрядна версії AccessRuntime_x86_en-us.exe і AccessRuntime_x64_en-us.exeвідповідно. Якщо ви виявите, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл, але це неправильна програма, або ви хочете, щоб інша встановлена ​​програма відкрила його, дізнайтеся, як змінити програму за замовчуванням для певного розширення файлу, щоб побачити, як це зробити зміни в Windows.

Як перетворити файл ACCDR

Найпростіший спосіб перетворити файл ACCDR на ACCDB – просто перейменувати розширення на .ACCDB. Перейменування такого файлу неможливо в Windows, доки ви не внесете незначні зміни у спосіб відображення файлів у його папці. Показати розширення файлу можна за допомогою пошуку Параметри папки на панелі керування. Опинившись там, з Переглянути вкладку, зніміть прапорець Приховати розширення для відомих типів файлів. Це дозволить побачити розширення файлу після його назви, щоб ви могли перейменувати його на .ACCDB.

Знімок екрана параметрів Провідника файлів у Windows 10

Оскільки вони мають один і той же формат, після перейменування його як такого, ви можете використовувати будь-який конвертер файлів, що підтримує формат ACCDB, щоб перетворити його на щось інше. Доступ – це ваш найкращий варіант. Зазвичай ви не можете просто перейменувати файл у той формат, у якому ви хочете, і чекати, що новий файл працюватиме належним чином. Наприклад, перейменування файлу MP4 у формат .MP3 не раптом перетворює відеофайл на аудіофайл. Однак, враховуючи те, що насправді є файлом ACCDR (просто перейменований файл), ви може просто перейменуйте його і дайте йому функціонувати точно так само, як і файл ACCDB.

Все ще не можете його відкрити?

Наскільки деякі розширення файлів нагадують інші, це не завжди означає, що вони пов’язані між собою. Якщо ви змішаєте їх, ви в кінцевому підсумку спробуєте використати несумісну програму для відкриття вашого файлу, що, ймовірно, призведе до помилок. Наприклад, файли ACCDR, хоч і подібні за написанням, не мають нічого спільного з файлами CDR. Якщо ви спробуєте відкрити один із цих файлів у програмі Access, ви швидко виявите, що він не працює. У багатьох інших файлах є одні й ті самі літери, що й у цих двох (наприклад, AAC та DCR), тому, якщо ви не можете відкрити файл за допомогою програм, згаданих вище, перегляньте розширення файлу. Це, швидше за все, відрізняється від того, про що йдеться тут, тобто вам потрібно буде знову розпочати дослідження, щоб знайти програму, яка найкраще підходить для її відкриття, редагування чи конвертування.