Saltar al contenido

Що таке файл ADMX?

8 de mayo de 2021

Файл із розширенням файлу ADMX – це файл на основі XML Параметри групової політики Windows / Office, який замінює старіший тип файлу ADM. Представлені у Windows Vista та Windows Server 2008 файли ADMX, які іноді називають Адміністративний шаблон на основі XML файли, вкажіть, які ключі реєстру в реєстрі Windows змінюються при зміні певного параметра групової політики. Наприклад, один файл ADMX може перешкодити користувачам отримати доступ до Internet Explorer. Інформація для цього блоку знаходиться у файлі ADMX, що, у свою чергу, відображається в реєстрі.

Змістовий покажчик

Як відкрити файл ADMX

Файли ADMX структуровані так само, як файли XML, тому ви можете дотримуватися тих самих правил відкриття / редагування. Іншими словами, будь-який текстовий редактор, наприклад Блокнот у Windows або безкоштовний Блокнот ++, відкриє файли ADMX для перегляду та редагування. Якщо ви використовуєте комп’ютер Mac або Linux для читання або редагування файлу ADMX, дужки або піднесений текст також можуть працювати. Інструмент ADMX Migrator від Microsoft – це безкоштовне доповнення до консолі керування Microsoft (MMC), яке надає графічний інтерфейс для редагування файлів ADMX, замість того, щоб використовувати текстовий редактор. Перегляд файлу ADMX за допомогою текстового редактора призначений лише для цієї мети – для перегляду файлу ADMX. Вам не потрібно відкривати файли ADMX вручну, щоб їх можна було використовувати, оскільки консоль управління груповою політикою або редактор об’єктів групової політики – це те, що фактично використовує файли. Файли ADMX знаходяться в C: Windows PolicyDefinitions в Windows. Щоб імпортувати файли ADMX, скопіюйте їх у цю папку. Щоб відобразити параметри політики певною мовою, файли ADMX посилаються на файли ресурсів (файли ADML) у підпапці в тому самому місці. Наприклад, американська англійська інсталяція Windows використовує en-US підпапка для зберігання файлів ADML. Якщо ви перебуваєте в домені, використовуйте замість цього папку: C: Windows SYSVOL sysvol [your domain] Політика

Як перетворити файл ADMX

Немає чітких причин або засобів перетворення файлу ADMX в інший формат файлу. Однак вам може бути цікаво перетворити файл іншого типу до файл ADMX. На додаток до редагування файлів ADMX, безкоштовний інструмент ADMX Migrator від Microsoft може конвертувати файли з ADM в ADMX. Оскільки файли ADMX визначають, які ключі реєстру слід змінити, щоб застосувати параметр групової політики, випливає, що ви можете перетворити файли REG у формат, який може використовуватися груповою політикою. Ця процедура використовує сценарій програми Microsoft Visual Studio для перетворення REG в ADMX та ADML.

Додаткова інформація про файли ADMX

Редактор об’єктів групової політики у версіях Windows та Windows Server до Vista та Server 2008 не може відображати файли ADMX. Однак усі операційні системи, які використовують групову політику, можуть працювати зі старим форматом ADM. Файли шаблонів Internet Explorer зберігаються у файлі з назвою inetres.admx. Ви також можете завантажити адміністративні шаблони Internet Explorer від Microsoft.

Все ще не можете відкрити файл?

Перше, що вам слід перевірити, якщо файл не відкривається, використовуючи будь-яку з наведених вище пропозицій, це те, що розширення файлу справді читається як «.ADMX», а не просто щось схоже. Наприклад, ADX часто плутають з ADMX, але це використовується для файлів індексу підходу або аудіофайлів ADX; жоден з них не має нічого спільного з груповою політикою або форматом XML загалом. Якщо у вас є файл ADX, він або відкривається за допомогою Lotus Approach IBM, або відтворюється як аудіофайл за допомогою FFmpeg. ADP – ще один, який можна сплутати для цього розширення файлу, хоча він абсолютно не пов’язаний. Якщо це ще не зрозуміло, ідея тут полягає в тому, щоб просто переконатися, що файл, який ви намагаєтеся відкрити, насправді використовує розширення файлу, що підтримується програмним забезпеченням. Якщо у вас насправді немає файлу ADMX, то дослідіть справжнє розширення файлу, щоб дізнатись більше про те, які програми можуть його відкрити або конвертувати.