Saltar al contenido

Що таке файл ASCX?

24 de julio de 2021

Файл із розширенням файлу ASCX – це файл веб-керування користувачем ASP.NET, що означає Розширення Active Server Control. Фактично файли ASCX спрощують використання одного і того ж коду на декількох веб-сторінках ASP.NET, економлячи час та енергію під час створення веб-сайту. Наприклад, кілька файлів ASPX на веб-сайті можуть посилатися на неодружений Файл ASCX, що містить код навігаційного меню сайту. Замість того, щоб писати один і той же код на кожній сторінці веб-сайту, що потребує меню, кожна сторінка може просто вказувати на файл ASCX, здійснюючи управління та оновлення меню на кожній сторінці багато легше. Враховуючи, наскільки ефективні файли ASCX у спрощенні програмування ASP.NET, ці файли часто використовуються для інших послідовних частин веб-сайту, таких як колонтитули тощо.

Якщо ви знаєте, що ваш файл ASCX не має нічого спільного з веб-сайтом ASP, наприклад, якщо ви завантажили його випадково під час спроби отримати виписку з банку або якийсь інший документ, то вам слід поводитися з ним інакше, ніж із справжнім файлом керування користувачем ASP.NET ( докладніше про це нижче).

Змістовий покажчик

Як відкрити файл ASCX

Microsoft Visual Web Developer та Visual Studio можуть відкривати та редагувати файли ASCX, а також Dreamweaver Adobe. Якщо вам потрібно відкрити файл ASCX на Mac, TextMate повинен працювати. Хоча файл ASCX пов’язаний зсередини файлом ASPX (який можна переглянути в браузері), сам файл ASCX не призначений для відкриття браузером. Якщо ви завантажили файл ASCX і очікуєте, що він міститиме інформацію (наприклад, документ чи інші збережені дані), швидше за все, щось не так з веб-сайтом, і замість того, щоб створити корисну інформацію, яку ви шукали, він надав цю сторону сервера замість цього. Якщо це трапиться, спробуйте завантажити файл ще раз або навіть просто перейменувати файл, щоб використовувати розширення, яке ви очікували. Іноді це працює. Наприклад, якщо ви планували завантажити файл PDF, але замість цього отримали файл ASCX, просто перейменуйте частину файлу ASCX у формат PDF, наприклад file.ascx до файл.pdf. Перейменування файлу для використання іншого розширення – це не те саме, що перетворення файлу в новий формат. У цьому випадку ви просто правильно перейменуєте файл у його фактичний формат (PDF у цьому прикладі), що веб-сайт повинен був зробити, але не повністю завершив з якихось причин. Це дозволяє ОС розпізнати, яку програму слід використовувати для відкриття файлу (наприклад, програму зчитування PDF).

Як перетворити файл ASCX

Конвертер файлів, як правило, є рекомендованим інструментом для перетворення більшості типів файлів, таких як відео, музичний файл, зображення, документи тощо. Однак перетворення такого файлу, як файл ASCX, на щось інше порушить його функціональність, тому, ймовірно, це не так. щось, що ви хочете зробити, особливо якщо файл ASCX розміщений в Інтернеті і в іншому випадку працює нормально. Наприклад, зміна робочого файлу з розширенням .ASCX на будь-що інше означає, що всі файли ASPX, які вказують на цей файл ASCX, перестануть розуміти, для чого призначений файл, а отже, не зрозумітимуть, як використовувати його вміст для візуалізації меню, заголовків тощо. Однак протилежний перетворення може насправді бути тим, що вас цікавить: перетворення сторінки ASPX у файл веб-керування користувачем ASP.NET із розширенням ASCX. Щоб це сталося, потрібно внести ряд ручних змін, тому обов’язково дуже ретельно дотримуйтесь інструкцій Microsoft. Корпорація Майкрософт має ще один навчальний посібник з перетворення файлу ASCX у розподілений користувацький контроль (файл DLL). Якщо ви щось знаєте про файли DLL, можливо, ви вже зрозуміли, що файли ASCX поводяться майже так само, як спільні файли DLL на вашому комп’ютері Windows.

Докладніше про файли ASCX

Файли ASCX та файли ASPX складаються з дуже подібного коду, але файли веб-керування користувачами їх не містять html, тіло, або форму елементів. Посібник корпорації Майкрософт щодо створення елементів керування користувачем ASP.NET пояснює кроки, необхідні для створення файлу ASCX, а Bean Software має кілька хороших прикладів того, як додати файли керування веб-користувачами на сторінку ASP.NET.

Все ще не можете відкрити файл?

Якщо після випробування вищевказаних програм ваш файл все одно не буде належним чином відкриватися, є велика ймовірність, що ви насправді не маєте справу з файлом ASCX. Деякі формати файлів використовують розширення файлу, яке дуже нагадує «.ASCX», хоча формати не пов’язані. Наприклад, файли ACX можуть виглядати так, ніби вони якимось чином пов’язані з файлами ASCX, але насправді це файли програми Atari ST, які можна використовувати на комп’ютері з емулятором Atari ST, наприклад, Gemulator. Вони не відкриються за допомогою засобу відкривання файлів ASCX. Та сама концепція справедлива для інших файлів, таких як файли ACSM, ASAX та ASX (Microsoft ASF Redirector). Якщо у вас є один із цих файлів, або будь-який інший файл, який просто виглядає як файл ASCX, дослідіть його справжнє розширення, щоб дізнатись, які програми можуть його відкрити або конвертувати. Файли ASHX схожі на файли ASCX, але є файлами веб-обробника ASP.NET. FAQ

  • Як додати файл CSS до файлу ASCX?

    Ви можете додати CSS вбудовано, використовуючи атрибут style всередині елементів HTML; внутрішньо, використовуючи елемент