Skip to content

Що таке файл ASL?

5 de Липень de 2021

Файл із розширенням ASL – це файл Adobe Photoshop Style. Вони корисні при застосуванні одного і того ж зовнішнього вигляду до кількох об’єктів або шарів, таких як певне кольорове накладання, градієнт, тінь або інший ефект. Оскільки один файл ASL може містити один або кілька файлів стилю Adobe Photoshop, вони корисні не лише для резервного копіювання власних стилів, але й для обміну стилями з іншими, щоб вони могли імпортувати їх у Photoshop для власних проектів. Існують навіть веб-сайти, на яких розміщуються безкоштовні файли ASL, які ви можете завантажити. Просто виконайте швидкий веб-пошук для “завантаження безкоштовних файлів asl”, і ви знайдете багато таких, як FreePSDFiles.net.

Інші файли ASL можуть бути сценаріями автоматичного розбиття, що використовуються програмою LiveSplit.

Як відкрити файл ASL

Файли ASL можна відкрити за допомогою Adobe Photoshop. Зробіть це, перетягнувши його безпосередньо у Photoshop або через Редагувати > Пресети > Менеджер попередніх налаштувань меню. Потрапивши туди, вибирай Стилі з меню, а потім Навантаження щоб імпортувати його. Якщо ви не бачите можливості імпортувати його туди, зробіть це натомість за допомогою палітри Стиль. Цей спосіб у будь-якому випадку може бути простішим для більшості людей, оскільки це також спосіб застосування стилю. Переключити видимість цієї палітри через Вікно > Стилі. Для імпорту використовуйте маленьку кнопку у верхньому правому куті цього вікна, щоб знайти Імпорт стилів. Щоб використовувати його після імпорту, виберіть шар, до якого слід застосувати, а потім виберіть стиль із палітри Стиль. Якщо ви завантажили файл, він міг надходити у форматі архіву, наприклад ZIP, RAR або 7Z. Їх не можна імпортувати безпосередньо у Photoshop. Натомість витягніть файл з архіву за допомогою програми для розпакування файлів (нам дуже подобається 7-Zip). Якщо ви зробили все вищезазначене, але шар Photoshop все одно не вдається застосувати, переконайтесь, що шар не заблокований. Функцію блокування можна вмикати та вимикати на палітрі шарів поруч із Непрозорість і Заповніть варіанти. Файли ASL LiveSplit відкриваються за допомогою цієї програми. Якщо, коли ви двічі клацаєте на файлі ASL на своєму комп’ютері, програма намагається автоматично відкрити файл ASL, але це неправильна програма, або якщо ви бажаєте, щоб інша встановлена ​​програма відкрила ці файли, дізнайтеся, як змінити програму за замовчуванням для певного розширення файлу.

Як створити власний файл ASL

Якщо ви зацікавлені в перетворенні власних стилів Photoshop у файл ASL, яким ви можете поділитися з іншими, ви можете зробити це за допомогою палітри Стилі програми. Ось як … Клацніть шар правою кнопкою миші та виберіть Параметри змішування. Внесіть потрібні корективи стилю, виберіть Новий стиль , а потім назвіть свій стиль. На даний момент він доступний із палітри Стиль, але не зберігається у файлі ASL, яким ви можете поділитися. Щоб створити файл ASL, відкрийте палітру Стиль, як описано вище, і, перейшовши в меню, виберіть Експортувати вибрані стилі. Ми не віримо, що існує спосіб перетворити файл Photoshop ASL у будь-який інший формат файлу і очікувати, що він щось зробить. Інші вдосконалені графічні програми мають подібні механізми збереження стилів, але ми не вважаємо, що вони взаємозамінні.

Все ще не можете відкрити?

Деякі розширення файлів мають багато тих самих букв, що й інші, але це не означає, що формати пов’язані та що їх можна відкрити за допомогою тих самих програм. Файли AST є одним із прикладів, коли для їх перегляду та редагування потрібні різні програми, які не обов’язково працюють з файлами ASL. ALS – це ще одне, що використовується для аудіопроектів у програмі під назвою Ableton Live.