Saltar al contenido

Що таке файл ASMX?

30 de julio de 2021

Абревіатура від Файл методу активного сервера, файл із розширенням файлу ASMX є файлом -джерелом веб -служби ASP.NET. На відміну від веб -сторінок ASP.NET, які використовують розширення файлу .ASPX, файли ASMX функціонують як служба, яка не має графічного інтерфейсу користувача і замість цього використовується для переміщення даних та виконання інших дій за лаштунками.

Будьте обережні, щоб не плутати файли ASMX та ASCX. Хоча вони можуть виглядати схожими, вони використовуються з різних причин.

Змістовий покажчик

Як відкрити файл ASMX

Файли ASMX – це файли, що використовуються з програмуванням ASP.NET, і їх можна відкрити будь -якою програмою, яка кодує ASP.NET, наприклад, Visual Studio Microsoft. Ви також можете скористатися Блокнотом Windows або іншим безкоштовним текстовим редактором, щоб відкрити файл ASMX для редагування як текстовий файл. Файли ASMX не призначені для перегляду або відкриття браузером. Якщо ви завантажили файл ASMX і очікували, що він міститиме інформацію (наприклад, документ чи інші збережені дані), ймовірно, що з веб-сайтом щось не так, і замість того, щоб генерувати корисну інформацію, він надав цей файл на стороні сервера. Спробуйте перейменувати файл на правильне розширення як короткочасне виправлення. Наприклад, якщо під час спроби завантажити документ у форматі PDF замість цього ви отримаєте файл із розширенням .ASMX, просто видаліть чотири букви після крапки та замініть їх на .PDF. Якщо ви виявите, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл ASMX, але це неправильна програма, або ви бажаєте, щоб інша встановлена ​​програма відкривала файли ASMX, див. Як змінити програму за умовчанням для певного розширення файлу, щоб внести цю зміну у Windows.

Як перетворити файл ASMX

Можливо, ви зможете скористатися вищевказаною програмою Microsoft для перетворення файлу ASMX в інший формат. Ось деяка інформація про міграцію веб -служб ASP.NET на платформу Windows Communication Foundation (WCF). Це корисно, якщо вам потрібно використовувати служби .NET 2.0 під .NET 3.0.

Все ще не вдається відкрити файл?

Якщо ваш файл не відкривається із запропонованими вище пропозиціями, можливо, ви маєте справу з зовсім іншим форматом. Це може статися, якщо ви неправильно прочитали розширення файлу. Деякі файли використовують подібне розширення, хоча формати абсолютно різні. Наприклад, у файлах ASM просто відсутній «x» у порівнянні з файлами ASMX, але насправді вони є файлами дизайну, які використовуються такими програмами, як Autodesk Fusion 360 та Siemens Solid Edge. Ви не можете відкрити файл ASM за допомогою програми ASMX або навпаки. SMX схожий. Зарезервовано для файлів XML SmartMusic, щоб відкрити їх, потрібна програма SmartMusic на вашому комп’ютері.