Saltar al contenido

Що таке файл AVI?

19 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • Файл AVI – це файл Audio Video Interleave.
  • Відкрийте один за допомогою VLC або ALLPlayer.
  • Перетворіть у MP4, MOV, GIF тощо за допомогою FileZigZag.

У цій статті пояснюється, що таке файл AVI, як його відкрити на будь-якому пристрої та як конвертувати його у формат MP4, MP3, GIF та інші, щоб він відкривався разом із вашими програмами.

Що таке файл AVI?

Стоячи за Змінення аудіо-відео, файл із розширенням файлу AVI – це часто використовуваний формат файлу, розроблений корпорацією Майкрософт для зберігання як відео-, так і аудіоданих в одному файлі. Формат AVI базується на форматі файлу обміну ресурсами (RIFF), форматі контейнера, що використовується для зберігання мультимедійних даних. Цей формат зазвичай менше стиснуті, ніж інші, більш популярні, такі як MOV та MPEG, що означає, що відео буде більший ніж той самий файл в одному із тих стиснених форматів.

Як відкрити файл AVI

У вас можуть виникнути проблеми з відкриттям файлів AVI, оскільки їх можна закодувати різними відео- та аудіокодеками. Один файл AVI може відтворюватися чудово, але інший – ні, оскільки їх можна відтворити лише за умови встановлення правильних кодеків. Програвач Windows Media входить до більшості версій Windows і за замовчуванням повинен відтворювати більшість файлів AVI. Якщо файл AVI не відтворюється в програвачі Windows Media, спробуйте встановити безкоштовний пакет кодеків K-Lite. VLC, ALLPlayer, Kodi та DivX Player – це деякі інші безкоштовні програвачі AVI, які ви можете спробувати, якщо WMP не працює для вас. Якщо у вас телефон або планшет, спробуйте мобільний додаток VLC. Більшість веб-служб зберігання даних також відтворюватимуть цей формат, зберігаючи їх там. Google Drive – один із багатьох прикладів. Якесь просте відео редактори що працюють з цим форматом, включають Avidemux, VirtualDub, Movie Maker та Wax.

Як конвертувати файл AVI

Іноді ви можете перетворити файл, просто відкривши його у програмі перегляду (як одна з програм зверху), а потім збереживши його в інший формат, але це, мабуть, не так у більшості програвачів AVI. Натомість найпростішим та найефективнішим способом перетворення цього типу файлу є використання безкоштовного конвертера відеофайлів. Один із наших улюблених, Any Video Converter, зберігає AVI у форматі MP4, FLV, WMV та низку інших форматів. Іншим варіантом, якщо файл досить маленький, є використання онлайн-конвертера, такого як Zamzar, FileZigZag, OnlineVideoConverter або Online-Convert.com. Завантаживши файл туди, ви можете конвертувати його в різні формати, такі як 3GP, WEBM, MOV або MKV, включаючи аудіоформати (MP3, AAC, M4A, WAV тощо).

Онлайн-перетворення AVI у FileZigZag

Якщо вам потрібен певний тип файлу, щоб перетворити ваш файл AVI на той, який ви не бачите, перерахованого вище в наших прикладах, натисніть на веб-сайти, що перетворюють цей Інтернет, щоб знайти список форматів, у які ви можете перетворити файл. Наприклад, якщо ви використовуєте FileZigZag, відвідайте їх сторінку Типи конверсій, щоб побачити повний список підтримуваних форматів.

Все ще не можете його відкрити?

Якщо ваш файл не відкривається за допомогою згаданих вище програм, можливо, ви неправильно прочитали розширення файлу, тобто ви технічно намагаєтесь відкрити щось інше. Наприклад, хоча розширення файлу може дивись як «.AVI», це справді може бути файл AV, AVS (Налаштування проекту Avid), AVB (Avid Bin) або файл AVE.

Питання що часто задаються

  • Як відтворювати файли AVI на Mac? Ви можете завантажити та встановити медіаплеєр, який має можливість відтворення файлів AVI. Наприклад, VLC Media Player – це безкоштовний програвач із відкритим вихідним кодом, сумісний з Mac OS X 10.7.5 або новішої версії.
  • Як я можу відтворювати файли AVI на своєму телефоні Android? Оскільки системний медіаплеєр на Android не підтримує файли формату AVI, вам потрібно буде завантажити та встановити сторонній відеоплеєр. Деякі приклади включають VLC для Android та Video Player All Format – XPlayer.