Saltar al contenido

Що таке файл BDMV?

26 de julio de 2021

Файл із розширенням файлу BDMV – це файл інформації Blu-ray, який іноді називають Blu-ray Дисковий фільм Інформаційний файл. Вони містять інформацію про вміст Blu-ray диска, але самі не містять фактичних мультимедійних файлів. Деякі поширені файли BDMV включають index.bdmv, MovieObject.bdmv, і звук. bdmv. Інформація про AVCHD (.BDM) є подібним форматом файлу, але зазвичай вона відображається лише на жорстких дисках. Файли BDMV зазвичай використовуються на оптичних дисках.

tebapit / Тім Фішер

Змістовий покажчик

Як відкрити файл BDMV

Найбільш популярні програми для створення дисків, які підтримують записування дисків Blu-ray, відкривають файли BDMV, такі як безкоштовні MPC-HC та VLC. CyberLink PowerDVD, JRiver Media Center, Nero та Macgo Mac Blu-ray Player також підтримують файли BDMV, але жоден з них не є безкоштовним (але вони можуть мати доступні пробні версії). Ви також можете скористатися Блокнотом або іншим редактором безкоштовного тексту, щоб відкрити файл BDMV. Багато файлів – це лише текстові файли, що означає, що незалежно від розширення, текстовий редактор може правильно відображати вміст файлу. Оскільки файли BDMV просто містять інформацію про диск Blu-ray, можливо, текстовий редактор може його відкрити. Якщо ви виявите, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл BDMV, але це неправильна програма, або ви бажаєте, щоб інша інстальована програма відкрила файли BDMV, див. Наш посібник із внесенням змін у Windows.

Як перетворити файл BDMV

Враховуючи, що файли BDMV – це лише описові файли, ви не можете конвертувати їх у мультимедійний формат, такий як MP4, MKV тощо. Однак є деякі перетворювачі, які рекламуються як «перетворювачі BDMV», які працюють шляхом перетворення відео / аудіовмісту (як-от файли MTS / M2TS) Blu-ray диска в інші формати, але ніколи не власне .BDMV-файли. UniConverter – один із прикладів, але це не безкоштовно. Існують також безкоштовні конвертери файлів, такі як Freemake Video Converter та EncodeHD, які можуть перетворювати мультимедійні файли з диска Blu-ray, але вони, ймовірно, не можуть безпосередньо імпортувати файли або папки BDMV; замість цього ви просто вибрали б цілий диск. Наприклад, Freemake Video Converter може перетворити відеодиск у MKV, MP4, ISO або навіть безпосередньо на інший диск (що корисно, якщо у вас є копія Blu-ray диска на вашому комп’ютері).

Все ще не можете відкрити файл?

Якщо вам не вдається відкрити файл у згаданих програмах, можливо, ви неправильно читаєте розширення файлу. Якщо це станеться, ви в кінцевому підсумку спробуєте відкрити інший файл у засобі відкривання файлів BDMV, що, швидше за все, не спрацює. Наприклад, файли BMD (Mu Online Game Data), DMB (BYOND Game Executable), BDB (Microsoft Words Database Backup) і BDF (Binary Data) містять загальні літери з розширенням файлу BDMV, але вони в інших форматах, які не пов’язані із зазначеним вище програмним забезпеченням. FAQ

  • Як відтворити файли BDMV на VLC?

    У програвачі VLC виберіть ЗМІ > Відкрити папку. Перейдіть до папки BDMV і виберіть Грати.

  • Як конвертувати файли BDMV у MKV?

    Вам потрібно буде скористатися стороннім додатком для перетворення BDMV у MKV. Наприклад, ви можете завантажити конвертер Leawo Blu-ray у MKV і вибрати Перетворити або Blu-ray / DVD Ripper для входу в інтерфейс перетворення. Імпортуйте файли BDMV, а потім змініть формат на MKV Video або H.265 MKV.