Saltar al contenido

Що таке файл C?

4 de mayo de 2021

Файл із розширенням .C – це файл із вихідним кодом C / C ++ у звичайному тексті. Він може містити цілий вихідний код програми на мові програмування С або С ++, а також посилатися на інші файли в рамках проекту С. Зауважте, що деякі програми використовують розширення файлу з нижчим регістром c для позначення файлу вихідного коду C, а велике C для C ++, але це не потрібно. CPP також використовується для файлів вихідного коду C ++. Якщо файл C не на мові програмування C або C ++, це може бути файл Lite-C Script, написаний на lite-C, подібній мові програмування, як C / C ++. Обидва ці типи файлів пов’язані з програмами, які використовуються для створення програмних програм та відеоігор.

CFile також відноситься до класів файлів класу Microsoft Foundation, але не має нічого спільного з описаними тут форматами файлів вихідного коду.

Змістовий покажчик

Як відкрити файл C.

Будь-який текстовий редактор, такий як Notepad ++, Emacs, програма Windows Notepad, EditPlus, TextMate та інші, може відкривати та переглядати файл C, якщо це файл вихідного коду C / C ++. Ці програми корисні, оскільки вони, як правило, легкі у порівнянні з повними розробниками додатків, такими як перелічені нижче. Крім того, більшість із них підтримують підсвічування синтаксису, що зазвичай є кращим, оскільки це значно полегшує редагування та просіювання вихідного коду. Однак файли C зазвичай відкриваються в контексті такої програми для розробки програм, як Visual Studio, Eclipse, C ++ Builder, Dev-C ++ або Code :: Blocks. Програма lite-C від Conitec Datasystems є основною програмою, яка використовується для роботи з файлами скриптів Lite-C, але ці файли C можуть також відкриватися за допомогою текстових редакторів.

Як перетворити C-файли

Існує низка перетворень, які ви можете зробити, пов’язані з C та C ++, але вони виходять за рамки цієї статті. Наприклад, ви можете використовувати мову програмування для перетворення в або з масиву символів, цілих чисел, рядків тощо, але це стосується не самих файлів C, а функцій, які надають файли. Якщо це те, що ви шукаєте, ми рекомендуємо відвідати деякі інші ресурси, такі як Stack Overflow. Однак, якщо ви справді любите конвертер файлів C, ви можете скористатися будь-яким текстовим редактором або програмами відкривання файлів C, щоб перетворити або зберегти файл в інший текстовий формат, наприклад TXT або HTML. Вони, швидше за все, більше не будуть використовуватися як файли вихідного коду з Eclipse, Dev-C ++ та ін., Якщо вони існують в іншому форматі файлу. Існує також ряд перетворювачів вихідного коду, доступних від матеріальних програмних рішень, які можуть перетворити C ++ на C #, Java або VB. Однак пам’ятайте, що кількість безкоштовних версій обмежена, коли мова йде про кількість рядків, які можна перетворити за один раз.

Все ще не можете відкрити файл?

Враховуючи, що розширення файлу C – це лише одна буква, легко переплутати інші формати файлів із файлом C. Це перше, на що слід звернути увагу, якщо вам не вдається відкрити файл, оскільки, швидше за все, ви насправді не маєте справу з файлом C. Наприклад, якщо ви намагаєтесь переглянути ваш файл за допомогою текстового редактора, оскільки ви вважаєте, що це файл вихідного коду, але не можете нічого прочитати, можливо, у вас є щось зовсім інше, наприклад файл CAB або CSH. CS – це дуже подібне розширення, але воно використовується для файлів вихідного коду Visual C # та файлів кольорової схеми ColorSchemer Studio. Якщо у вас є файл CS, він може чудово відкритися програмами, що підтримують файли C, оскільки це подібний формат із вмістом, написаним мовою C Sharp. Однак останній формат файлу використовується спеціально для ColorSchemer Studio і не буде працювати так само, як файли C Sharp або C. Як бачите, у цих форматах файлів та багатьох інших у них є буква «С», але це не означає, що вони взагалі пов’язані з форматом файлу С, роз’ясненим на цій сторінці. Щоб зробити це ще більш заплутаним, ніж це могло б бути, розширення файлу CSH використовується не тільки як нетекстовий файл з Adobe Photoshop (це файли Custom Shapes), але і як звичайний текстовий файл C Shell Script, що означає, що залежно від що у вас є могла дуже добре відкритий у текстовому редакторі (наприклад, із файлами CS), але це все ще не означає, що це файл вихідного коду C / C ++ або навіть те, що його можна відкрити у всіх перелічених вище програмах.