Saltar al contenido

Що таке файл DWF?

29 de julio de 2021

Файл із розширенням файлу DWF – це файл веб-формату Autodesk Design, створений у програмах автоматизованого проектування (САПР). Це сильно стиснута версія САПР-файлу, яка корисна для перегляду, друку та передачі дизайну, без одержувача необхідності розуміти, як користуватися програмним забезпеченням, яке створило оригінальний малюнок. Файл може бути дуже простим і містити лише один аркуш, або мати кілька, а також бути складним до рівня шрифтів, кольорів та зображень. Подібно до формату PDF, файли DWF можна відкривати незалежно від обладнання, програмного забезпечення чи операційної системи, яка була використана для його створення. Вони також корисні тим, що їх можна створити таким чином, щоб маскувати частину дизайну від одержувача, фактично ділячись лише тим, що автор хоче бачити.

Змістовий покажчик

Як відкрити файл DWF

Програмне забезпечення Autodesk AutoCAD та Inventor, ABViewer від CADSoftTools та, мабуть, багато інших програм САПР можуть відкривати, створювати та редагувати файли DWF. Autodesk має кілька безкоштовних способів перегляду файлу без необхідності в їх програмному забезпеченні AutoCAD. Це можна зробити за допомогою програми Design Review, безкоштовного Інтернет-переглядача Autodesk Viewer та мобільного додатка A360 (доступного для iOS та Android). Раніше Autodesk пропонував службу під назвою Freewheel, яка могла переглядати файли DWF в Інтернеті, не потребуючи жодного програмного забезпечення, але її було закрито в 2014 році. Безкоштовний Navisworks 3D Viewer також відкриває цей формат, але він також не може редагувати файл. Те саме стосується глядача на ShareCAD.org. Програмне забезпечення Revit від Autodesk може експортувати у формат DWF, тому воно також може відкрити ці файли. Створений із стисненням ZIP означає, що ви можете відкрити файл за допомогою файлової програми zip / unzip, наприклад 7-Zip. Відкривши один таким чином, ви зможете побачити різні XML-файли та двійкові файли, що складають креслення, але це не дозволить вам переглядати дизайн так, як ви можете з програмами, згаданими вище.

Як перетворити файл DWF

Звичайно, використання AutoCAD – це найпростіший спосіб конвертувати файл DWF в інший формат. Шукайте варіант у Файл меню або Експорт або Перетворити розділ. AnyDWG Any DWF в DWG Converter робить саме те, що ви думаєте – він перетворює файл у DWG або DXF, і навіть може робити це пакетно, щоб перетворити кілька папок файлів малювання одночасно. Також підтримується можливість вилучення зображень із файлу DWF. Ви також можете перетворити на DWG, використовуючи лише програму Design Review, зв’язану зверху. Детальніше дивіться у цій публікації у JTB World Blog. Інший конвертер від AnyDWG зберігає DWF у форматі PDF. AutoCAD та Design Review також мають можливість зберігати у форматі PDF, але якщо ні, ви можете встановити безкоштовний PDF-принтер, який дозволяє «друкувати» файли у форматі PDF. Перетворювачі AnyDWG, наведені вище, є пробними програмами. Перетворювач DWF в DWG безкоштовний лише для перших 15 перетворень, а перетворювач PDF може зберегти у PDF лише 30 разів.

Все ще не можете відкрити файл?

Можливо, у вас є файл, який насправді не є файлом веб-формату Autodesk Design, а натомість просто видається. Деякі типи файлів використовують розширення, яке багато в чому пишеться як DWF, але це не обов’язково означає, що їх можна відкрити тим самим інструментом або конвертувати таким же чином. Наприклад, файл WDF поділяє всі три однакові літери розширення файлу, що й DWF, але замість цього використовується для таких форматів, як Workshare Compare Delta та Windows Driver Foundation. Ще три приклади – BWF, WRF та DVT. Перший використовується для спеціальних аудіофайлів WAV, які називаються файлами Broadcast Wave. Іншим форматом файлу, який насправді схожий на Design Web Format, є Design Web Format XPS, який використовує розширення файлу DWFX. Однак навіть цей тип файлу не сумісний з усіма згаданими програмами. Це можна використовувати з AutoCAD, Design Review та Microsoft XPS Viewer (і, можливо, іншими засобами відкривання файлів XPS). Ідея тут полягає в тому, що якщо ваш файл не відкриється навіть після випробування всіх відкривачів і конвертерів DWF, перевірте розширення файлу, а потім дослідіть ці літери / цифри, щоб дізнатись більше про формат, в якому він знаходиться. Звідти вам не слід У вас немає проблем із пошуком сумісного сошника або конвертера. FAQ

  • Що таке підкладка DWF?

    В AutoCAD підкладки забезпечують візуальний вміст та підтримують прив’язку та відсікання об’єктів, але їх не можна прив’язати до креслення. Коли ви прикріплюєте підкладку DWF до креслення, ви можете змінити його положення, масштаб або обертання.

  • У чому різниця між файлами DWG та DWF?

    DWG – це тип файлу за замовчуванням, який використовується AutoCAD. Вам слід зберегти файли у форматі DWG, якщо ви плануєте відкривати та редагувати їх у AutoCAD пізніше. Що стосується файлів DWF, ви можете переглядати їх лише в AutoCAD – ви не можете редагувати файли DWF. Autodesk створив формат файлу DWF для спільного використання чернеток з людьми, які не мають доступу до AutoCAD.