Skip to content

Що таке файл EFX?

12 de Січень de 2023

Що потрібно знати

  • Деякі файли EFX — це документи, створені та відкриті за допомогою eFax.
  • Інші є Лицар-джедай ефекти.

У цій статті описано два формати файлів, які використовують розширення файлу EFX, а також те, як відкрити та конвертувати обидва види.

Що таке файл EFX?

Файл із розширенням EFX може бути документом факсу eFax. Вони використовуються службою eFax, яка дозволяє надсилати й отримувати факси через Інтернет. Інше використання цього розширення файлу як файл ефектів для Зоряні війни Лицар-джедай: Академія джедаїв відеогра.

Як відкрити файл EFX

Файли факсів EFX використовуються з програмою eFax Messenger. Хоча цю програму можна безкоштовно завантажити та встановити, вона не працюватиме, якщо ви не ввійдете за допомогою облікового запису Plus, Pro або Corporate eFax. eFax Messenger також використовується зробити файл EFX; Ви можете відкрити TIF, HOT, JPG, GIF, BMP, AU, JFX та інші файли безпосередньо в програмі, щоб зберегти їх у форматі EFX або негайно надіслати як новий факс. Відкривши файл EFX або будь-який підтримуваний формат, використовуйте Файл > Створити новий факс меню, щоб надіслати факс. Інші файли EFX використовуються в грі Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, але навряд чи ви зможете відкрити їх вручну в грі. Швидше за все, файл використовується грою за потреби та зберігається десь у папці інсталяції, але не призначений для використання вами. Якщо ви виявите, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл, але це не та програма, або ви бажаєте, щоб його відкрила інша встановлена ​​програма, ви можете змінити програму за замовчуванням, яка відкриває файли EFX у Windows.

Як конвертувати файл EFX

eFax Messenger може конвертувати файл EFX у PDF, TIF і JPG. Ви робите це за допомогою програми Файл > Експорт пункт меню. використання Файл > Зберегти як якщо ви хочете конвертувати інші документи у формат EFX або зберегти свій факс як чорно-біле зображення TIF. Якщо вам потрібно, щоб файл був у якомусь іншому форматі, який не підтримується eFax Messenger, спочатку перетворіть його на підтримуваний формат (наприклад, JPG), а потім конвертуйте що файл у щось інше за допомогою безкоштовного конвертера файлів. Ви не побачите опцію «Експорт» у меню, доки не перемкнете eFax Messenger на Редагування факсу режим, який можна зробити з правої частини програми. Дуже малоймовірно, що a Зоряні війни Файл ефектів можна конвертувати в будь-який інший формат. Насправді це, ймовірно, зробить його непридатним для використання в грі.

Все ще не можете відкрити файл?

Якщо ваш файл не відкривається після виконання запропонованих вище порад, швидше за все, ви неправильно розумієте розширення файлу. Інші розширення файлів можуть виглядати так, ніби вони читаються як “EFX”, але якщо це не так, їх потрібно буде відкрити за допомогою іншої програми. Наприклад, файли EFX – це не те саме, що файли FXB або FDX, навіть якщо їхні розширення виглядають схожими. Перейдіть за цими посиланнями, щоб дізнатися більше про те, як використовувати ці файли. Інший – EFW. Хоча перші дві літери збігаються з EFX, насправді це просто перейменований ZIP або виконуваний файл, і тому відкривається за допомогою іншої програми.