Saltar al contenido

Що таке файл EPRT?

22 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • Файл EPRT – це файл eDrawings.
  • Відкрийте його за допомогою eDrawings Viewer або SOLIDWORKS.
  • Перетворити на зображення або EXE за допомогою тієї ж програми.

У цій статті пояснюється, що таке файли EPRT та як вони використовуються, а також як відкрити або конвертувати один.

Що таке файл EPRT?

Файл із розширенням EPRT є файлом eDrawings. Він містить зображення 2D- або 3D-креслення, створеного за допомогою програми САПР. Файли EPRT, як правило, створюються таким чином, що 3D-малюнок може бути легко перенесений в Інтернет і переглядати безкоштовно навіть недосвідченим користувачем. Формат не тільки легкий, але й лише для читання, що означає, що в оригінал моделі не можна вносити змін. EDRW та EASM – це два інших подібних формати файлів eDrawings.

Як відкрити файл EPRT

Файли EPRT можна відкрити за допомогою безкоштовного програмного забезпечення eDrawings Viewer. Це дозволяє переміщати деталь у тривимірному просторі, масштабувати, друкувати, запускати анімацію, що відображає всі сторони малюнка, захищати файл EPRT паролем та штампувати креслення словами типу остаточне, лише для внутрішнього використання, затверджене, недійсне, попереднєтощо. SOLIDWORKS від Dassault Systemes також відкриє файли EPRT. Значна частина формату файлу існує у звичайному тексті, тобто ви можете використовувати безкоштовний текстовий редактор, щоб відкрити його як текстовий документ. Однак робити це явно не той шлях, яким ви хочете піти, якщо вам цікаво переглянути 3D-модель. Для цього дотримуйтесь однієї з вищезазначених програм. Ми не знаємо жодного іншого формату, який використовує розширення файлу .EPRT, але якщо ваш файл не відкривається за допомогою цих програм або ви знаєте, що це не файл малюнка, спробуйте відкрити його за допомогою текстового редактора. Зазвичай є текст на самому початку або в кінці файлу, який може допомогти визначити, в якому форматі він знаходиться. Якщо ви виявите, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл EPRT, але це неправильна програма, або якщо ви віддаєте перевагу інший встановлена ​​програма відкриває ці файли, ви можете змінити асоціації файлів у Windows.

Як перетворити файл EPRT

Найбільш популярні формати файлів, такі як PDF та MP4, можуть бути перетворені в інші формати за допомогою безкоштовного інструменту конвертера файлів. Але з файлами EPRT вам потрібно буде використовувати програму, подібну до згаданої нижче. Якщо ви відкриваєте його в eDrawings Viewer, ви можете використовувати Файл > Зберегти як меню, щоб перетворити його на HTM, BMP, TIF, JPG, PNG або GIF. Існує також можливість перетворення EPRT в EXE (або ZIP із автоматичним збереженням EXE всередині нього), щоб ви могли надіслати його комусь іншому, хто не має або не хоче встановлювати програму перегляду. Отриманий ними файл EXE відкриє креслення без будь-якого іншого програмного забезпечення САПР. Зв’язана вище програма SOLIDWORKS може бути використана для експорту файлу EPRT до інших форматів файлів, пов’язаних із САПР, таких як FBX, OBJ, DWG та деякі інші подібні. Наскільки нам відомо, неможливо перетворити ваш стандартний файл EPRT на STL хіба що ця опція була прямо дозволена під час створення файлу. Після того, як файл EPRT має формат STL, його можна перетворити на SLDPRT за допомогою SOLIDWORKS.

Все ще не можете відкрити?

На даний момент, якщо ці програми не відкривають файл, є велика ймовірність, що ви неправильно прочитаєте розширення файлу. Коли це трапляється, інші файли, що використовують подібний суфікс, плутаються з файлом EPRT. Наприклад, файлом EPP може бути файл TalaPhoto Project, який не має нічого спільного з малюнками. ERP – це ще одне схоже розширення, яке використовується у відеоіграх Future Games Alter Ego як архівний файл.