Saltar al contenido

Що таке файл FACE?

26 de octubre de 2022

Файл із розширенням FACE або FAC — це графічний файл Usenix FaceServer, створений в операційних системах Unix. Хоча цей формат був замінений іншими, такими як JPG і GIF, спочатку він використовувався як формат для фотографій, зроблених на конференціях USENIX. Деякі системи розпізнавання обличчя, особливо на деяких смартфонах, також використовують це розширення файлу для даних, які зберігають інформацію про теги обличчя, і вони мають подібний графічний формат. FACE також є акронімом для деяких термінів, які не мають нічого спільного з форматом файлу, як-от Fibre Access Covering Everyone, Framed Access Communications Environment і Florida Association for Computers in Education, Inc.

Змістовий покажчик

Як відкрити файл FACE

Відкрийте його за допомогою безкоштовної програми XnView. Інші графічні інструменти, які працюють із растровими зображеннями, також можуть працювати. Ви також можете відкрити файл FACE в інших програмах перегляду зображень, просто перейменувавши розширення на JPG. Цей трюк спонукає програму розпізнати файл як JPG, який програма, швидше за все, зможе відкрити, а потім, можливо, правильно відобразити фотографію, якщо програма дійсно зможе розпізнати внутрішню структуру формату. Файли FACE відкривати непрактично від смартфон, оскільки вони можуть зайняти багато місця для зберігання, якщо їх багато. ОС Android (і, можливо, подібні пристрої) використовують функцію під назвою Позначити приятеля який створює файли FACE, а іноді й папки FACE. Якщо ви виявите, що програма на вашому комп’ютері намагається відкрити файл, але це не та програма, або ви бажаєте встановити іншу програму, перегляньте наш посібник «Як змінити програму за замовчуванням для певного розширення файлу», щоб внести цю зміну у Windows.

Як конвертувати файл FACE

Konvertor — один із небагатьох безкоштовних конвертерів файлів, який має конвертувати файл FACE в інший формат. Однак ви можете змінити розширення на JPG, а потім скористатися безкоштовним конвертером зображень, щоб перетворити JPG на щось інше, наприклад PNG. Хоча це не безкоштовно, Graphics Converter Pro від Newera Software підтримує цей та понад 500 інших графічних форматів.

Як припинити створення файлів FACE

Оскільки файли FACE на телефоні створюються автоматично за допомогою функції Tag Buddy, вам потрібно вимкнути Tag Buddy, щоб зупинити автоматичне створення цих файлів. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до документації до системи Tag Buddy для вашого телефону.

Все ще не можете відкрити?

Якщо ваш файл не відкривається за допомогою згаданих вище інструментів, велика ймовірність того, що ваш файл насправді не в цьому конкретному форматі. Натомість це може бути зовсім інший формат із зовсім іншим розширенням файлу, що означає, що він відкривається за допомогою іншої програми. Наприклад, файли FACE – це не те саме, що файли FACEFX, які є файлами тривимірної моделі актора FaceFX, створеними за допомогою програми FaceFX від OC3 Entertainment. Хоча ці два розширення виглядають схожими за номіналом, їхні формати насправді зовсім не пов’язані між собою. Ще один приклад — FACES. Він має лише одну додаткову букву в кінці, тому її легко переплутати для файлу FACE, але насправді вони використовуються JavaServer Faces.