Saltar al contenido

Що таке файл FP7?

15 de abril de 2021

Файл із розширенням файлу FP7 – це файл бази даних FileMaker Pro 7+. Файл містить записи у форматі таблиці, а також може містити діаграми та форми. Число після «.FP» у розширенні файлу може використовуватися як загальний індикатор версії FileMaker Pro, яка використовує формат як тип файлу за замовчуванням. Тому файли FP7 створюються за замовчуванням у FileMaker Pro версії 7, але вони також підтримуються у версіях 8-11. Файли FMP використовувались у першій версії програмного забезпечення, версії 5 та 6 використовують файли FP5, а FileMaker Pro 12 та новіші використовують формат FMP12 за замовчуванням.

Змістовий покажчик

Як відкрити файл FP7

FileMaker Pro Advanced може відкривати та редагувати файли FP7. Особливо це стосується версій програми, які використовують файли FP7 як формат файлу бази даних за замовчуванням (наприклад, 7, 8, 9, 10 та 11), але працюють і новіші випуски. Майте на увазі, що новіші версії FileMaker Pro не зберігаються у форматі FP7 за замовчуванням, а може навіть взагалі, що означає, що якщо ви відкриєте файл FP7 в одній із цих версій, файл може бути лише збережено у новіший формат FMP12 або експортовано в інший формат (див. нижче). Якщо ваш файл не використовується з FileMaker Pro, існує ймовірність, що це просто текстовий файл. Щоб підтвердити це, відкрийте файл FP7 за допомогою Блокнота або текстового редактора з нашого списку Найкращі безкоштовні текстові редактори. Якщо ви можете прочитати все всередині, то ваш файл – це просто текстовий файл. Однак, якщо ви не можете прочитати нічого таким чином, або більшість із них є змішаним текстом, який не має жодного сенсу, ви все одно зможете знайти деяку інформацію в халепі, яка описує формат, у якому знаходиться ваш файл. Спробуйте дослідження деяких перших кількох літер та / або цифр у першому рядку. Це може допомогти вам дізнатись більше про формат і, зрештою, знайти сумісний програму перегляду чи редактора. Якщо ви виявили, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл FP7, але це неправильна програма, або ви хочете, щоб інша інстальована програма відкрила файли FP7, див. зміни в Windows.

Як конвертувати файл FP7

Напевно, не так багато спеціальних інструментів конвертера файлів, які можуть перетворити файл FP7 в інший формат, якщо вони є. Однак програма FileMaker Pro повністю здатна конвертувати файли FP7. Якщо ви відкриваєте файл FP7 у новішій версії FileMaker Pro (новішій за версію v7-11), як і поточна версія, і використовуєте звичайну Файл > Зберегти копію як меню, ви можете зберегти файл лише у новішому форматі FMP12. Однак замість цього ви можете перетворити файл FP7 у формат XLSX Excel або PDF за допомогою Файл > Зберегти / надіслати записи як пункт меню.

Параметри збереження меню додаткових файлів у FileMaker Pro 18

Ви також можете експортувати записи із файлу FP7 так, щоб вони існували у форматі CSV, DBF, TAB, HTM або XML, серед іншого, за допомогою Файл > Експорт записів опція меню.

Все ще не можете відкрити файл?

Якщо файл не відкривається за допомогою FileMaker Pro, є велика ймовірність, що ви неправильно прочитали розширення файлу. Якщо це так, ви не можете очікувати, що файл буде придатним для використання у FileMaker Pro, оскільки він, швидше за все, має абсолютно інший і не пов’язаний з ним формат файлу. Наприклад, хоча файли FP на перший погляд можуть виглядати так, ніби вони точно пов’язані з FileMaker Pro, вони насправді можуть бути файлами програми Fragment. Якщо так, для відкриття файлу можна використовувати будь-який текстовий редактор. Іншим розширенням файлу, схожим на FP7, є P7. Хоча дві останні літери однакові, файли P7 – це файли цифрового сертифіката PKCS # 7, які використовуються такими програмами, як OpenSSL, для автентифікації. Незалежно від того, з яким файлом ви маєте справу, якщо він не закінчується FP7 або іншим суфіксом FP ​​#, швидше за все, вам знадобиться інша програма, встановлена ​​на вашому комп’ютері, щоб відкрити, відредагувати або конвертувати його.