Saltar al contenido

Що таке файл GHO?

7 de diciembre de 2022

Файл із розширенням GHO є файлом Norton Ghost Backup. Це повна резервна копія всього пристрою, як правило, жорсткого диска, створена за допомогою програми Norton Ghost від Symantec, яка зараз припинена. Після припинення програмного забезпечення у 2013 році файли GHO можна було створювати за допомогою Ghost Solution Suite. Іноді цей файл супроводжується файлами GHS, які є файли частин використовується для зберігання образів дисків на менших пристроях зберігання.

Змістовий покажчик

Як відкрити файл GHO

Файли GHO можна відкрити за допомогою Ghost Solution Suite (посилання веде на Broadcom.com, поточних власників програмного забезпечення), але існує велика ймовірність, що програма використовує новіший формат і більше не підтримує файли GHO. Безкоштовна альтернатива, яка швидше за все спрацює, — Ghost Explorer. Це портативна програма, яка може видобувати певні файли та папки з файлу Norton Ghost Backup і зберігати їх у спеціальному місці. Деякі користувачі повідомили, що Symantec Ghost 11.5 (це архів версії 2008) теж працює. Він доступний як файл ISO, який потрібно завантажити.

Symantec Ghost 11.5 переглядає файл GHO

Symantec Ghost 11.5 переглядає файл GHO.

Якщо ви виявите, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл, але це не та програма, або ви бажаєте, щоб інша встановлена ​​програма відкрила його, ви можете змінити програму, яку Windows використовує для відкриття файлу GHO.

Як конвертувати файл GHO

Файли GHO можна відновити на комп’ютері за допомогою програмного забезпечення, яке їх створило, наприклад Ghost Solution Suite. Однак ви не можете розглядати файл як інсталяційний диск і використовувати його для встановлення операційної системи. Наприклад, навіть якщо ISO-образ, записаний на диск, можна використовувати для встановлення Windows на жорсткий диск, ви не можете перетворити файл GHO на ISO та використовувати його для встановлення Windows (або macOS тощо). Іншими словами, ви не можете відновити файл, перетворивши його на ISO, а потім завантаживши його, як це було б під час встановлення ОС. Однак ви можете конвертувати GHO у VHD, якщо хочете, щоб файл був у форматі Virtual PC Virtual Hard Disk. Щоб зробити це, перегляньте підручник Саймона Розмана.

Все ще не можете відкрити?

Важливо переконатися, що ваш файл закінчується розширенням .GHO, оскільки деякі файли мають дуже схоже розширення. Наприклад, файли GHB — це файли Lego Ghost Path, які, на перший погляд, можуть виглядати певним чином пов’язаними з файлами GHO. Однак, якщо ви спробуєте відкрити файл GHB, як файл GHO, він не зробить того, що ви очікуєте, і те ж саме вірно і навпаки, оскільки відеогра Lego Racers (яка використовує файли GHB) не має нічого спільного з Файли резервної копії Norton Ghost. GLO — це ще один файл, який використовується у файлах глосарію RoboHelp, тому його відкриття за допомогою програм, згаданих вище, не допоможе. HGT і HOG (дані гри для Спуск 2) схожі. Якщо у вас насправді немає файлу GHO, ще раз перевірте суфікс у кінці вашого файлу та вивчіть ці літери та/або цифри, щоб дізнатися більше про програму, яку вам потрібно переглянути чи конвертувати.