Saltar al contenido

Що таке файл HDR?

3 de julio de 2021

Файл із розширенням HDR – це файл зображення з високим динамічним діапазоном. Зображення цього типу зазвичай не розповсюджуються, а замість цього редагуються, а потім зберігаються в іншому форматі зображення, наприклад TIFF. Файли Геоінформаційної системи (ГІС), що містять інформацію про формат та макет файлу ESRI BIL (.BIL), називаються файлами заголовків ESRI BIL, а також використовують розширення файлу HDR. Вони зберігають інформацію у текстовому форматі ASCII.

Подивіться, що таке HDR? щоб дізнатись, що означає високий динамічний діапазон для цифрових камер та смартфонів.

Змістовий покажчик

Як відкрити файл HDR

Файли HDR можна відкрити за допомогою Adobe Photoshop, ACD Systems Canvas, HDRSoft Photomatix та, можливо, деяких інших популярних фото- та графічних інструментів. Якщо ваш файл HDR не є зображенням, а замість цього – заголовком ESRI BIL, ви можете відкрити його за допомогою ArcGIS, GDAL або Global Mapper. Якщо ви виявите, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл HDR, але це неправильна програма, або ви хочете, щоб інша інстальована програма відкрила файли HDR, змініть програму за замовчуванням у Windows.

Як конвертувати HDR-файл

Imagenator – це один безкоштовний конвертер файлів, який може конвертувати файл .HDR. Він підтримує пакетне перетворення між декількома форматами зображень, включаючи HDR, EXR, TGA, JPG, ICO, GIF та PNG. Ви також можете відкрити файл HDR в одній із програм зверху, а потім зберегти його в іншому форматі файлу зображення. Якщо файли заголовка ESRI BIL можна перетворити в будь-який інший формат, це, швидше за все, здійснюється за допомогою однієї з програм, зв’язаних вище. Як правило, можливість перетворення файлу в програму, подібну до такої, доступна через Файл > Зберегти як меню або якогось типу Експорт варіант. Якщо вам потрібно перетворити HDR на карту куба, CubeMapGen може бути вам потрібним.

Все ще не можете відкрити файл?

Якщо ваш файл не відкривається з жодною з вищезазначених програм, ви можете неправильно прочитати розширення файлу, помилково прийнявши інший формат файлу за цей. Якщо це трапиться, ви, ймовірно, отримаєте повідомлення про помилку при спробі використовувати файл із програмою, сумісною з HDR. Деякі приклади розширень файлів, які дуже нагадують HDR і які можна легко сплутати, включають HDS (Parallels Desktop Hard Disk), HDP (HD Photo) та HDF (Hierarchical Data Format).