Saltar al contenido

Що таке файл HGT?

10 de febrero de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

  • Файл HGT – це файл даних Shuttle Radar Topography Mission (SRTM).
  • Відкрийте його за допомогою VTBuilder або DG Terrain Viewer.
  • Перетворіть у BT або PNG за допомогою VTBuilder.

У цій статті пояснюється, що таке файл HGT і як він використовується, а також як відкрити його на комп’ютері та як перетворити його в інший формат. HGT також є скороченням від Honeywell Gas Technologies, але це не має нічого спільного з форматом файлу, який описано на цій сторінці.

Що таке файл HGT?

Файл із розширенням HGT є файлом даних Shuttle Radar Topography Mission (SRTM). Ці файли містять цифрові моделі рельєфу, які є тривимірними зображеннями поверхні, як правило, планети, отримані під час місії Shuttle Radar Topography Mission (SRTM) NASA та Національного агентства геопросторової розвідки (NGA). Вживане тут слово «HGT» — це просто абревіатура від «height». Файл зазвичай має назву з довготою та широтою, до яких відноситься зображення, з межах одного градуса. Наприклад, файл N33W177.hgt вказує на те, що він включає дані для 33-34 північних широт і 177-178 західних довгот.

Файл HGT у VTBuilder.

Див. Місію Shuttle Radar Topography Mission, організовану Лабораторією реактивного руху NASA, щоб дізнатися про всі основи даних SRTM, які надходять у форматі HGT. Також є чудовий огляд SRTM і отриманих даних.

Як відкрити файл HGT

Файли HGT можна відкривати за допомогою VTBuilder, ArcGIS Pro та FME Desktop від Safe Software. DG Terrain Viewer також працює як для Windows, так і для Linux. Ви також можете імпортувати його в Blender за допомогою аддона blender-osm. Якщо ви використовуєте VTBuilder для відкриття файлу HGT, це не робиться в звичайному режимі Відкрити проект пункт меню. Натомість ви повинні імпортувати файл у програму за допомогою Шар > Імпорт даних > Висота меню. Якщо ви виявите, що програма на вашому комп’ютері намагається відкрити файл HGT, але це неправильна програма або ви бажаєте, щоб ці файли відкривала інша встановлена ​​програма, дізнайтеся, як змінити ці параметри в Windows.

Як конвертувати файл HGT

VTBuilder може експортувати файл HGT у двійковий файл Terrain (.BT). Для цього спочатку імпортуйте його через Шар > Імпорт даних > Висота а потім збережіть його за допомогою Шар > Зберегти шар як варіант. VTBuilder також підтримує експорт у PNG, TIFF та низку інших поширених і не дуже поширених форматів зображень і даних. У ArcGIS Pro, коли файл уже відкрито в програмі, ви зможете перейти до ​Експорт > Растр в інший формат щоб зберегти його в новому форматі. Інші програми вище, ймовірно, також можуть конвертувати цей файл. Зазвичай це робиться через an Експорт варіант або a Зберегти як меню.

Все ще не можете відкрити?

Якщо у вас є файл HGT, який, як ви знаєте, не є файлом даних SRTM, або він не працює з жодним із програм, про які ви читали вище, можливо, ваш конкретний файл насправді має зовсім інший формат. Якщо так, скористайтеся текстовим редактором, щоб відкрити його. іноді, у файлі є текст, який можна ідентифікувати, який може допомогти вам зрозуміти, яка програма була використана для його створення, що має спрямувати вас до додаткової інформації про формат. Якщо ні, можливо, ви неправильно розумієте розширення файлу, плутаючи файл SRT з файлом HGT. HTG — ще один приклад, який здається пов’язаним, але насправді використовується HackTheGame для файлів пакетів місій.