Saltar al contenido

Що таке файл ICS?

23 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Файл ICS – це файл iCalendar.
 • Відкрийте його за допомогою Outlook, Google Calendar та інших програм електронної пошти та календарів.
 • Перетворіть один у CSV за допомогою Indigoblue.eu або в інші формати за допомогою спеціалізованих конвертерів.

У цій статті описано, що таке файли ICS і для чого вони використовуються, як відкрити файл на різних пристроях та як перетворити файл у більш зручний формат, щоб ви могли відкрити його в такій програмі, як Excel.

Що таке файл ICS?

Файл ICS – це файл iCalendar. Це звичайні текстові файли, що містять деталі подій календаря, такі як опис, час початку та закінчення, місце розташування тощо. Формат ICS зазвичай використовується для надсилання запитів на збори людей, а також популярний спосіб підписки на календарі свят чи днів народження. Хоча ICS набагато популярніший, натомість файли iCalendar можуть використовувати розширення файлу ICAL або ICALENDER. Файли iCalendar, які просто містять інформацію про доступність (вільну чи зайняту), зберігаються із розширенням файлу IFB або IFBF на Mac.

Файли ICS, які не є файлами iCalendar, можуть бути як файлами 3D-креслення IronCAD, так і звуковими файлами IC Recorder, створеними цифровим диктофоном Sony. ICS – це також абревіатура від декількох технологічних термінів, які не мають нічого спільного з файлами календаря, такими як Спільний доступ до Інтернету, Сервер захоплення зображень та Комп’ютерне товариство IEEE.

Як відкрити файл ICS

Файли календаря ICS можна використовувати в поштових клієнтах, таких як Microsoft Outlook, Windows Live Mail та IBM Notes (раніше відомий як IBM Lotus Notes), а також у найбільш популярних програмах календаря, таких як Google Calendar для веб-браузерів, Apple Calendar (раніше називався Apple iCal ) для мобільних пристроїв iOS та Mac, Yahoo! Календар, календар блискавки Mozilla Thunderbird та VueMinder. Як приклад, скажімо, що ви хочете підписатись на святковий календар, подібний до тих, що знайдені в лабораторіях календаря. Відкриття одного з цих файлів ICS у такій програмі, як Microsoft Outlook, імпортує всі події як новий календар, який потім можна накласти на інші події з інших календарів, які ви використовуєте. Однак, хоча використання такого локального календаря корисно для таких речей, як свята, які не змінюватимуться протягом усього року, ви можете замість цього поділитися календарем з кимось іншим, щоб зміни, які хтось вносить, потім відображались у календарях інших людей, як під час організації зустрічей або запрошення людей на події. Для цього ви можете зберігати свій календар в Інтернеті за допомогою чогось на кшталт Google Calendar, щоб його можна було легко ділити з іншими, а також легко редагувати, де б ви не знаходились. Ви можете імпортувати файл ICS до Google Calendar, що дозволяє вам ділитися календарем за унікальною URL-адресою та редагувати файл .ICS з новими подіями. Звичайний текстовий редактор, такий як Блокнот, також може відкривати файли ICS (див. Інші в нашому списку найкращих безкоштовних текстових редакторів). Однак, хоча вся інформація незмінна та доступна для перегляду, те, що ви будете дивитись, не у форматі, який найпростіший для читання чи редагування. Для відкриття та редагування файлів ICS найкраще використовувати одну з вищезазначених програм. Файли ICS, які є файлами 3D-креслення IronCAD, можна відкрити за допомогою IronCAD. Для файлів ICS, які є звукозаписуючими IC Recorder, цифровий голосовий програвач Sony та Digital Voice Editor можуть їх відкрити. Медіапрогравач Windows також може, якщо ви встановите плагін Sony Player. Якщо ви виявите, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл ICS, але це неправильна програма, або якщо ви бажаєте, щоб інша інстальована програма відкрила файли ICS, див. Розділ Як змінити програму за замовчуванням для певного розширення файлу, щоб отримати допомогу зміни в Windows.

Як перетворити файл ICS

Ви можете перетворити файл календаря ICS у CSV для використання в програмі електронних таблиць за допомогою безкоштовного онлайн-конвертера від Indigoblue.eu. Ви також можете експортувати або зберегти файл календаря ICS в інший формат, використовуючи один із поштових клієнтів або календарних програм зверху. Імпортуйте його в Excel, щоб зберегти файл у XLSX. IronCAD, безсумнівно, може експортувати файл ICS в інший формат САПР через Файл > Зберегти як або Експорт пункт меню. Те саме стосується звукових файлів IC Recorder. Оскільки вони містять аудіодані, не буде дивно, якщо програми Sony, зв’язані вище, можуть перетворити файл ICS у більш поширений аудіоформат.

Все ще не можете відкрити файл?

Найпоширеніша причина, по якій файл ICS не може відкритися навіть після того, як спробував усі наведені вище пропозиції, полягає в тому, що файл насправді не є файлом календаря. Це може статися, якщо ви неправильно прочитали розширення файлу. Наприклад, файли ISC можна легко сплутати з файлами ICS, хоча насправді вони є файлами конфігурації пристрою Xilinx. Файли ISC не можуть відкриватися за допомогою програми календаря або онлайнової служби календаря, а замість цього використовуються разом із ISE Design Suite Xilinx. Іншим суфіксом, який міг би задумати вас, що у вас є файл ICS, є LCC, що стосується файлів Capture One Lens Cast Correction. Ці файли відкриваються за допомогою Capture One з першої фази. FAQ

 • Як імпортувати файл ICS до Календаря Google?

  Щоб імпортувати файл ICS до Календаря Google, відкрийте Календар і виберіть Налаштування (піктограма шестерні), а потім натисніть Імпорт-експорт. Клацніть Виберіть файл із комп’ютера а потім перейдіть до свого файлу ICS та виберіть його. Виберіть календар, до якого потрібно імпортувати файл ICS, а потім виберіть Імпорт.

 • Як створити файл ICS?

  Щоб створити файл ICS у програмі Outlook для Windows, створіть елемент календаря та виберіть Файл > Зберегти як > Формат iCalendar (* .ics). Почніть нове повідомлення та вкладіть файл для спільного використання. Щоб створити файл ICS у програмі Outlook на Mac, створіть подію та виберіть Зберегти та закрити, а потім перетягніть подію до заголовка повідомлення нового електронного листа; файл календаря відображатиметься як вкладення ICS. Щоб створити файл ICS у Google Calendar, відкрийте Google Calendar на робочому столі та виберіть Налаштування (значок шестірні) Імпорт-експорт > Експорт. Файл ZIP завантажиться на ваш комп’ютер із файлами ICS для всіх ваших календарів. Щоб створити файл ICS за допомогою календаря на Mac, створіть подію, а потім перетягніть подію на робочий стіл. Це автоматично створить файл ICS.

 • Як відкрити файл ICS на iPhone?

  Відкрийте програму Mail на вашому iPhone, а потім торкніться повідомлення електронної пошти із вкладеним файлом ICS. Торкніться файлу ICS, а потім виберіть Додати все і виберіть календар, куди потрібно додати події календаря файлу ICS. Відкрийте Календар на своєму iPhone, щоб отримати доступ до нових подій.