Skip to content

Що таке файл JOBOPTIONS?

6 de Липень de 2021

Файл із розширенням файлу JOBOPTIONS – це файл Adobe PDF Preset. Продукти Adobe використовують файл JOBOPTIONS для визначення властивостей PDF-файлу, який потрібно створити. Деякі налаштування, керовані у файлі JOBOPTIONS, включають шрифти PDF, роздільну здатність зображень, кольорові схеми та налаштування безпеки. Старіші версії продуктів Adobe зберігають пресети PDF як файли із розширенням .PDFS замість .JOBOPTIONS.

Як відкрити файл JOBOPTIONS

Acrobat Distiller відповідає за створення PDF-файлів, тому він, звичайно, може відкривати та правильно використовувати файли JOBOPTIONS. Крім того, оскільки підтримка PDF інтегрована в програми Adobe Creative Suite, будь-яка з цих програм, як InDesign, Illustrator, Acrobat або Photoshop, також відкриває файли JOBOPTIONS. Наприклад, у Photoshop відкрийте JOBOPTIONS через Редагувати > Пресети Adobe PDF > Навантаження варіант. Подібні дії працюють з іншими інструментами Adobe. Спробуйте Файл меню, якщо ви не можете знайти його в Редагувати меню. Файли JOBOPTIONS – це лише текстові файли, що означає, що їх можна також відкрити за допомогою простого текстового редактора. Використання такого редактора, як Windows Notepad або Notepad ++, дозволяє вам вид інструкції, які містить файл JOBOPTIONS – ви фактично не зможете використовувати файл для визначення створення PDF-файлу. Деякі файли JOBOPTIONS містяться у ZIP-файлі, що означає, що ви повинні витягти файл з архіву, перш ніж зможете використовувати його з продуктом Adobe. Якщо він має інший формат архівного файлу, і у вас виникають проблеми з його відкриттям, спробуйте використати декомпресор архіву, такий як 7-Zip. Якщо ви виявите, що програма на вашому комп’ютері намагається відкрити файл JOBOPTIONS, але це неправильна програма, або якщо ви бажаєте, щоб інша інстальована програма відкрила файли JOBOPTIONS, можливо, вам доведеться змінити програму або розширення файлу за замовчуванням.

Як перетворити файл JOBOPTIONS

Старіші версії Adobe InDesign використовують розширення файлу .PDFS для зберігання пресетів PDF. Цей старіший формат можна перетворити на .JOBOPTIONS, якщо ви імпортуєте PDFS у InDesign CS2 або новішу версію, а потім експортуєте або зберігаєте. З огляду на нішеву роль JOBOPTIONS, спроба перетворення на будь-який інший формат не має ніякої вигоди.

Додаткова інформація про файли JOBOPTIONS

Нові файли JOBOPTIONS, які ви імпортуєте до продукту Adobe, зберігаються в C: ProgramData Adobe Adobe PDF , принаймні в нових версіях Windows. У Windows XP це місце знаходиться C: Documents and Settings All Users Application Data Adobe Adobe PDF . У macOS система зберігає файли .JOBOPTIONS у / Бібліотека / Підтримка програм / Adobe / Adobe PDF /.

Все ще не можете відкрити файл?

Якщо ваш файл не відкривається із запропонованими вище пропозиціями, то, швидше за все, ви неправильно читаєте розширення файлу і насправді не маєте файлу JOBOPTIONS. Одним із найближчих розширень файлів є .JOB, яке можна використовувати як для файлів завдання MetaCAM Nest Job, так і для файлів завдань планувальника завдань Windows, жодне з яких не пов’язане з файлами PDF або не використовується з програмою Adobe. Якщо у вашому файлі є суфікс .JOB замість .JOBOPTIONS, він може працювати з програмою Metamation або програмою планувальника завдань, вбудованою в Windows. Файли JOB, пов’язані із планувальником завдань, зберігаються у Windows за адресою C: Windows Завдання, але деякі програми можуть використовувати розширення файлу .JOB для своїх цілей, наприклад, запускати заплановане сканування вірусів або автоматично оновлювати свою програму та зберігати файл в іншому місці.