Saltar al contenido

Що таке файл LIST?

5 de diciembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

  • Файл LIST може бути файлом списку APT.
  • Він працює через менеджер пакетів Debian APT.
  • Перетворення можливі, лише якщо у вас є текстовий файл LIST.

У цій статті описано, які формати файлів використовують розширення файлу LIST і як відкрити та конвертувати файл.

Що таке файл LIST?

Файл із розширенням LIST може бути файлом списку APT, який використовується в операційній системі Debian. Файл LIST містить колекцію джерел завантаження пакетів програмного забезпечення. Вони створюються за допомогою Advanced Package Tool. Файл індексу JAR також використовує розширення файлу LIST. Цей файл LIST іноді зберігається у файлі JAR і використовується для зберігання інформації про інший пов’язаний вміст, наприклад інші файли JAR, які потрібно завантажити. Деякі веб-браузери також використовують файли LIST, наприклад, для переліку слів, які слід або не слід використовувати у вбудованому словнику браузера. Інші браузери можуть використовувати список для інших цілей, наприклад для опису файлів DLL, на які покладається програма для належної роботи. Інші файли, що використовують це розширення, можуть бути пов’язані з Microsoft Entourage або використовуватися з BlindWrite.

СПИСОК файлів.

Як відкрити файл LIST

Debian використовує файли LIST зі своєю системою керування пакунками під назвою Advanced Package Tool. Перегляньте нашу статтю про встановлення пакунків за допомогою APT, щоб отримати посібник. Файли LIST, пов’язані з файлами JAR, використовуються разом із файлами JAR через середовище виконання Java (JRE). Однак, якщо ви можете відкрити файл JAR, ви можете скористатися текстовим редактором, таким як Блокнот, або одним із нашого списку найкращих безкоштовних текстових редакторів, щоб відкрити файл LIST і прочитати його текстовий вміст. Якщо у вашому файлі зберігаються елементи словника, залежності бібліотек, несумісні програми чи інший список текстового вмісту, ви можете легко відкрити його за допомогою будь-якого текстового редактора. Скористайтеся наведеним вище списком текстових редакторів, щоб знайти кілька найкращих для свого комп’ютера, або скористайтеся вбудованим редактором вашої ОС, як-от Блокнот (Windows) або TextEdit (Mac). Microsoft Entourage був поштовим клієнтом Microsoft для Mac, який міг відкривати файли LIST. Хоча він більше не розробляється, якщо файл LIST було створено за допомогою програми, його все ще можна буде переглянути в Microsoft Outlook. Файли LIST, пов’язані з видобутою копією диска, можна відкрити за допомогою BlindWrite.

Порада

Як бачите, файли з цим розширенням можуть використовуватися багатьма програмами. Якщо на вашому комп’ютері вже інстальовано декілька з них, ви можете виявити, що файл відкривається в програмі, з якою ви не хочете його використовувати. Дізнайтеся, як змінити програму, яка відкриває файли LIST, якщо для Windows потрібна довідка.

Як конвертувати файл LIST

Існує декілька типів файлів LIST, але в кожному із згаданих вище випадків малоймовірно, що їх можна перетворити в інший формат файлу. Однак, оскільки деякі з них є просто текстовими файлами, їх легко конвертувати в інший текстовий формат, наприклад CSV або HTML. Хоча це дозволить вам легше відкривати файл у засобах відкриття текстових файлів, зміна розширення файлу з .LIST на .CSV тощо означатиме, що програма, яка використовує файл, більше не розумітиме, як ним користуватися. Наприклад, веб-браузер Firefox може використовувати файл LIST для пояснення всіх файлів DLL, які йому потрібні. Видалення розширення та заміна його на HTML дозволить вам відкрити файл у веб-браузері чи текстовому редакторі, але це також зробить його непридатним для використання у Firefox, оскільки програма шукає файл, який закінчується на LIST, а не на HTML. Якщо існує будь-яка програма, яка може конвертувати файл LIST, швидше за все, це та сама програма, яка може його відкрити. Хоча це малоймовірно, якщо це можливо, це було б доступно десь у програмі Файл меню, можливо дзвонити Зберегти як або Експорт.

Все ще не можете відкрити?

LIST — це коротке розширення файлу, яке містить загальні літери, тому не дивно, як легко змішати інші розширення з цим. Коли це станеться, ви, швидше за все, отримаєте повідомлення про помилку під час спроби відкрити файл в одній із програм, наведених вище. Наприклад, LIS є дуже схожим розширенням, але воно не має нічого спільного з файлами LIST. Вихідні файли SQR і файли списку програм VAX використовують розширення LIS. ЛІТ – це інше. Якщо він не використовується для формату файлу електронної книги, це або файл вихідного коду, або якийсь сценарій. У будь-якому випадку він може працювати не так, як ви бажаєте, якщо його відкрити за допомогою деяких інструментів, згаданих вище.