Saltar al contenido

Що таке файл MAS?

22 de noviembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

  • Деякі файли MAS є файлами ярликів збережених процедур Microsoft Access.
  • Відкрийте його за допомогою MS Access.
  • Перетворити в інший формат за допомогою тієї самої програми.

У цій статті пояснюється різні формати файлів, які використовують розширення файлу MAS, а також те, як його відкрити та які ваші варіанти для перетворення файлу MAS.

Що таке файл MAS?

Файл із розширенням MAS, швидше за все, є файлом ярлика збережених процедур Microsoft Access. Цей формат зберігає запит, який був попередньо написаний і використовується базою даних Microsoft Access.

Іншим форматом, який використовує це розширення файлу, є rFactor Track, який використовується у відеогрі-симуляторі гонок rFactor від Image Space. Він зберігає інформацію про те, як має виглядати гоночна траса. Крім того, деякі файли MAS містять інші ресурси, як-от дані про транспортні засоби та звукові дані, і іноді відображаються разом із файлами MFT. Якщо не в жодному з цих форматів, ваш файл може бути файлом MEGA Alignment Sequence, який зберігає генетичну інформацію у двійковому вигляді для використання з програмним забезпеченням MEGA. Цей формат використовується для вирівнювання генетичних кодів між різними зразками.

Як відкрити файл MAS

Файли ярликів збережених процедур Microsoft Access відкриваються за допомогою Microsoft Access. rFactor — це програма, яка відкриває файли rFactor Track. Деякі файли MAS за замовчуванням інстальовано в rFactor2Встановлено за замовчуванням. На веб-сайті rFactor також доступна gMotor MAS File Utility, портативна програма (її не потрібно встановлювати), яка відкриває такі файли через Файл > ВІДЧИНЕНО меню. Утиліта gMotor MAS File Utility також включена в пакет для завантаження «rFactor mod development tool pack», який також можна знайти на їхній сторінці завантаження. Ви можете завантажити весь пакет або лише саму утиліту. Програмне забезпечення, яке використовується для відкриття файлів MEGA Alignment Sequence, називається MEGA. Скористайтеся його інструментом Alignment Explorer через Вирівняти > Відкрити збережений сеанс вирівнювання. Ця програма може використовувати файл для створення інших файлів, як-от файлів MEGA Tree Session (.MTS). Якщо ці програми не відкривають ваш файл MAS, ви можете спробувати текстовий редактор, як-от Блокнот у Windows, TextEdit у macOS або будь-який інший безкоштовний текстовий редактор. Коли ви переглядаєте файл як текстовий документ, ви часто можете знайти одне-два слова, які допомагають визначити формат, у якому він міститься, що часто надзвичайно корисно для пошуку відповідної програми, яка може відкрити цей конкретний файл. Якщо ви виявите, що програма на вашому комп’ютері намагається відкрити файл, але це не та програма, або ви віддаєте перевагу, щоб його відкрила інша інстальована програма, подивіться, як змінити програму за замовчуванням для певного розширення файлу для внесення цієї зміни в Windows .

Як конвертувати файл MAS

Малоймовірно, що файли MAS, які використовуються з Access, можна перетворити в інший формат, але ви можете спробувати це, щоб переконатися. Якщо це можливо, ви зможете зробити це через Файл > Зберегти як меню. Якщо ви хочете конвертувати файл rFactor, спробуйте переглянути в меню a Файл > Зберегти як або Експорт варіант, який зазвичай використовується як програмне забезпечення перетворює формати файлів. Хоча MEGA використовується для відкриття деяких файлів MAS, малоймовірно, що він може конвертувати файли Alignment Sequence — здається, вони мають обмежене призначення, тому, ймовірно, не призначено для існування в будь-якому іншому форматі. Однак, знову ж таки, пошукайте в меню опцію перетворення.

Все ще не можете відкрити?

Файл, який все одно не відкривається після виконання запропонованих вище пропозицій, може не бути файлом MAS. Обов’язково ще раз перевірте розширення файлу. Безумовно, є багато прикладів подібних написань розширень файлів, які абсолютно не пов’язані з файлами MAS, MAT і AMS є парою. Якщо ваш файл не має розширення .MAS, скористайтеся полем пошуку вгорі цієї сторінки або перейдіть до Google, щоб дізнатися більше про розширення файлу, щоб дізнатися, у якому форматі файл і яка програма може відкрити або конвертувати його.