Skip to content

Що таке файл MDE?

5 de Липень de 2021

Файл із розширенням файлу MDE – це файл надбудови Compiled Access, який використовується для зберігання файлу MDA Microsoft Access у двійковому форматі (або може бути файлом надбудови, що використовується з архітектурним програмним забезпеченням ArchiCAD для розширення функціональних можливостей програми). Переваги файлів MDE включають ущільнений розмір файлу, код VBA, який може працювати, але не може бути змінений, а також можливість редагувати дані та запускати звіти, захищаючи користувача від повного доступу до бази даних. Що робити, якщо потрібно відкрити файл MDE? Нижче наведено кілька порад щодо допомоги.

Інструкції в цій статті стосуються Access 2019 та 2016.

Як відкрити файл MDE

Файли MDE можна відкрити за допомогою Microsoft Access і, можливо, деяких інших програм баз даних. Ось як відкрити такий у Access 2019:

 1. Йти до Файл > відчинено.

  Відкрите меню в Access.

 2. Виберіть Перегляньте якщо ви не бачите файл у списку.

  Вибравши пункт Огляд, щоб відкрити базу даних у програмі Access.

 3. Знайдіть файл MDE, який потрібно відкрити, виберіть його, а потім виберіть відчинено.

  Вибір файлу для відкриття.

 4. Вас попередить про потенційну загрозу безпеці. Якщо вам відомо джерело файлу, виберіть відчинено, інакше Скасувати.

  Попередження безпеки, що відкриває файл MDE у програмі Access.

 5. Файл MDE тепер повинен бути відкритим у програмі Access.

Імпортуйте файл MDE у Excel

Microsoft Excel імпортує файли MDE, але ці дані потім потрібно буде зберегти в іншому форматі електронних таблиць, таких як XLSX або CSV. Ось як імпортувати MDE в Excel:

 1. Відкрийте або створіть нову електронну таблицю.

  Електронна таблиця Excel.

 2. Виберіть Дані меню у верхній частині Excel і виберіть Отримати дані від Отримати та перетворити дані розділ.

  Вибір Отримати дані в Excel.

  Якщо ви не бачите цього варіанту, виберіть Отримати зовнішні дані з лівого боку Дані меню.

 3. Виберіть З бази даних Microsoft Access, або З доступу якщо ви бачите це замість цього.

  Вибір для отримання даних із бази даних MS Access.

 4. Виберіть та імпортуйте файл MDE.

  Відкриття файлу бази даних у Excel.

 5. В Навігатор, виберіть елементи, які потрібно імпортувати. Якщо вам потрібно більше одного файлу, виберіть Виберіть кілька елементів.

  Вибір елементів для завантаження в Excel.

 6. Виберіть Навантаження.

  Завантаження елементів із Access.

 7. Зачекайте, поки дані імпортуються.

  Дані успішно імпортовано з Access у Excel.

 8. Інформація з файлу MDE тепер повинна знаходитись у таблиці Excel.

Якщо ви виявите, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл MDE, але це неправильна програма, або ви хочете, щоб інша інстальована програма відкрила файли MDE, ви можете змінити програму за замовчуванням, яка відкриває файли MDE у Windows.

Як перетворити файл MDE

Хоча є деяка застаріла інформація про те, як перетворити MDE на MDB, сама Microsoft не підтримує цей процес. Існує принаймні одна компанія, яка зробить за вас конверсію за певну ціну. Коли інформація у файлі MDE буде у форматі MDB, ви можете перетворити файл MDB у ACCDB або ACCDE за допомогою Access. Крім того, ви можете відкрити файл MDE у програмі Access, а потім скопіювати дані вручну у новий файл MDB.

Все ще не можете відкрити файл?

Якщо наведені вище програми не працюють з відкриттям вашого файлу, можливо, ви неправильно прочитали розширення файлу, тобто у вас насправді немає файлу MDE. Наприклад, файли Amiga MED Sound та RSView Development Project використовують розширення файлу MED, яке насправді схоже на MDE, але не однакове. Незважаючи на те, що вони схожі на те, що вони можуть бути пов’язані з Microsoft Access або ArchiCAD, вони замість цього відкриваються за допомогою ModPlug Player та RSView, відповідно. Те саме стосується інших розширень файлів, які можуть звучати або виглядати як “MDE”, як NOMEDIA. Інший – MME, який належить до багатоцільового формату Інтернет-пошти, та MDD, який може бути файлом даних деформації точкової печі або файлом ресурсів MDict.