Saltar al contenido

Що таке файл MOS?

1 de agosto de 2021

Файл із розширенням файлу MOS – це файл із необробленим зображенням листя, створений такими камерами, як серія Leaf Aptus. Файли MOS не стиснуті, тому вони зазвичай трохи більші за більшість файлів зображень. MOS також позначає деякі технологічні терміни, які не мають нічого спільного з форматом файлів, наприклад, Microsoft Office Specialist, My Oracle Support, Mobile Office System, Mobile Operating System та Maintenance Out of Service.

Змістовий покажчик

Як відкрити файл MOS

Переглядач фотографій за умовчанням у Windows – це один безкоштовний переглядач MOS. RawTherapee – ще одна безкоштовна програма, яка відкриває файли MOS у Windows, Linux та macOS. Файли MOS також можна відкривати за допомогою платних програм, таких як Adobe Photoshop, Corel PaintShop Pro та Phase One Capture One.

Іншим варіантом є File Viewer Plus, але безкоштовна версія не підтримує файли MOS, тому вам доведеться заплатити за використання з файлами Leaf Raw Image. Він також працює лише з Windows 10. Користувачі Mac можуть переглядати файл MOS за допомогою ColorStrokes, на додаток до Photoshop та Capture One. Якщо ви виявили, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл MOS, але це неправильна програма, або якщо ви бажаєте, щоб інша встановлена ​​програма відкривала файли MOS, дізнайтеся, як змінити програму за умовчанням для певного розширення файлу у Windows.

Як перетворити файл MOS

Більшість, якщо не всі, програми вище, які можуть відкривати файли MOS, швидше за все, також можуть їх конвертувати. Просто відкрийте файл MOS в одній із цих програм, а потім знайдіть файл Файл > Зберегти як, Конвертувати, або Експорт опція меню. Якщо ви спробуєте конвертувати MOS таким чином, швидше за все, ви можете зберегти його у таких форматах, як JPG та PNG. Іншим варіантом було б використовувати безкоштовний конвертер файлів зображень, такий як CoolUtils або CloudConvert онлайн Конвертери MOS в JPG (конвертація працює за допомогою вашого браузера). Деякі інші варіанти на цих сайтах включають збереження MOS у BMP, TIFF, GIF, ICO, PNG та PDF. Якщо вам потрібно конвертувати MOS в DNG, ви можете зробити це за допомогою Adobe DNG Converter.

Все ще не вдається відкрити файл?

Будьте обережні, щоб не плутати інший формат файлу MOS. Деякі файли використовують подібні розширення файлів, навіть якщо формати не пов’язані між собою. Файли MODD і MOV – це лише два приклади. Якщо у вас дійсно є файл MODD або MOV, перейдіть за цими посиланнями, щоб дізнатися більше про формати та програми, які їх можна відкривати та конвертувати. Програмне забезпечення, яке працює з файлом MODD або MOV, не те саме, що програми, необхідні для використання файлів MOS, і навпаки. MSO – це ще одне дійсно подібне розширення файлу, яке, швидше за все, є або довідковим файлом макросу Microsoft Office, або файлом вкладеного листа електронної пошти, обидва з яких, ймовірно, використовуються з програмою Microsoft Office.