Saltar al contenido

Що таке файл MSE?

1 de agosto de 2021

Файл із розширенням файлу MSE, швидше за все, є файлом проекту MediaShow Slideshow Project, який використовується з програмним забезпеченням MediaShow CyberLink. Формат використовується для зберігання тексту, звуків, ефектів переходу, зображень та всього іншого, що стосується слайд -шоу чи відео.

Змістовий покажчик

Типи файлів MSE

Натомість деякі файли MSE можуть бути файлами 3ds Max зашифрованого MAXScript, які використовуються для збереження зашифрованих файлів 3ds MAXScript (.MS), щоб їх вихідний код не можна було побачити або змінити. Натомість ваш файл MSE може бути XML-подібним форматом, що використовується для опису 3D-моделі, або типом компактного формату файлу інструменту, що використовується для зберігання аудіоданих. Perfect Keyboard – це програма, яка автоматизує введення тексту так, ніби клавіатура вводить дані, і вона також використовує файли MSE як файл макросу, який дозволяє користувачеві виконати певну дію (наприклад, натиснути певні клавіші або клацнути мишкою) у для запуску заздалегідь визначеного тексту. Інші файли MSE можуть бути пов’язані з Magic Set Editor – програмою, яка дозволяє створювати зображення торгових карт. MSE є одночасно абревіатурою для цієї програми, а також схемою іменування, яку програмне забезпечення використовує при створенні карт. MSE також є скороченням від антивірусної програми Microsoft Security Essentials, але, ймовірно, у цьому додатку немає файлів, які закінчуються розширенням .MSE.

Як відкрити файл MSE

Якщо ваш файл MSE є файлом слайд -шоу, його слід відкрити за допомогою MediaShow CyberLink. 3ds Max від Autodesk – це програма для відкриття файлів 3ds зашифрованих MAXScript. Ви також можете відкрити один з цих файлів MSE, завантаживши його в MSE Decrypt, але розшифрування файлу безкоштовне лише для перших 1 КБ даних. Якщо ви вважаєте, що ваш файл збережено у текстовому форматі, який використовується для відображення моделей, спробуйте скористатися Moose. Оскільки вони у звичайному текстовому форматі, простий текстовий редактор/переглядач також може зробити трюк, наприклад, Блокнот у Windows, Блокнот ++, Дужки тощо. Ми не маємо багато інформації про файли MSE, які містять аудіо, але ви можете мати можливість відкрити одну з таких програм, як Maize Sampler або Maize Studio. Популярний медіаплеєр VLC також може працювати, але вам, ймовірно, доведеться перетягнути файл у VLC, поки програма відкрита (VLC, ймовірно, не відкриває файли MSE звичайним способом). Файли MSE, які є файлами макросів Perfect Keyboard, можна відкрити за допомогою програми Perfect Keyboard від Pitrinec Software. Якщо ваш файл MSE пов’язаний з редактором Magic Set, то він, ймовірно, називається щось на зразок *.mse-set. Це архіви, які, відкриваючись, відкривають файл з назвою «set», ймовірно, без розширення файлу, а також JPG карти. Ви можете відкрити архів за допомогою 7-Zip або будь-якого іншого засобу розпакування файлів (але можливо, вам доведеться спочатку додати «.zip» до кінця файлу). Файл «set» можна переглянути за допомогою будь -якого текстового редактора. Хоча це, мабуть, не надто ймовірно з менш поширеним розширенням, таким як MSE, ви можете виявити, що одна програма відкриває ці файли за замовчуванням, якщо вам дійсно краще, щоб це зробила інша програма підтримки. На щастя, ви можете змінити асоціації файлів у Windows, якщо хочете.

Як перетворити файл MSE

Файли MSE, які ви використовуєте з MediaShow, можна «конвертувати» у WMV та деякі інші відеоформати за допомогою Виробляти кнопку. Ми не знаємо про інші формати файлів, в які можна перетворити MSE за допомогою 3ds Max, але передбачається, що програма підтримує багато різних форматів експорту – зазвичай такі програми підтримують. Ви, ймовірно, можете знайти їх список через Файл > Зберегти як або Меню експорту у програмі 3ds Max. Те саме стосується й інших форматів, згаданих вище. Якщо такі файли MSE навіть може конвертувати в інші формати, це, швидше за все, здійснюється за допомогою спеціальної програми, яка відкриває файл такого типу MSE. Наприклад, Maize Sampler може перетворити файл MSE в аудіоформат, тоді як Perfect Keyboard може підтримувати експорт файлу MSE у текстовий формат.

Все ще не вдається відкрити файл?

Якщо ваш файл MSE не відкривається за допомогою будь-якої із зазначених вище програм, ви можете двічі перевірити, чи правильно ви читаєте розширення файлу. Хоча їх розширення схожі, файли MSE не відкриваються за допомогою тих самих програм, що і файли MSI, MSR, MSG та MSDVD. Якщо у вас є один з цих файлів, перейдіть за посиланням, щоб дізнатися більше про нього та про те, які відкривачі файлів підтримують цей формат. Якщо ваш файл MSE не відкривається з пропозиціями зверху, ми рекомендуємо скористатися засобом перегляду текстових файлів, таким як Notepad ++, щоб відкрити файл як текстовий документ. Може бути якийсь текст, який можна ідентифікувати, у всій балаканині, що становить ваш файл MSE, який може допомогти визначити, яка програма використовувалася для його створення або у якому форматі файл.