Saltar al contenido

Що таке файл PDD?

30 de junio de 2021

Файл із розширенням PDD – це, швидше за все, файл Adobe PhotoDeluxe Image, створений за допомогою Adobe PhotoDeluxe. Цей тип формату зображення схожий на формат PSD від Adobe, оскільки вони можуть зберігати зображення, лінії, текст і шари. Adobe PhotoDeluxe було припинено в 2002 році і замінено на Adobe Photoshop Elements. Однак, як ви побачите нижче, Photoshop Elements – не єдина програма, яка може відкривати та редагувати файли PDD.

Файли PDD, які не є файлами зображень, ймовірно, це файли даних Medtronic Programmer Data, які зберігають інформацію про пацієнта з імплантованого гемодинамічного монітора Medtronic Chronicle. Однак натомість вони можуть бути файлами дескриптора розгортання процесів, що використовуються з файлами ActiveVOS або Process Deed. ПТД також скорочує терміни, які не мають нічого спільного з форматами файлів, описаними на цій сторінці, наприклад процес, керований розвитком, професійний диск для даних, фізичний драйвер пристрою, драйвер, який залежить від платформи, і документ про визначення проекту.

Змістовий покажчик

Як відкрити файл PDD

Звичайно, файли PDD можна відкривати та редагувати за допомогою Adobe PhotoDeluxe, але, швидше за все, у вас не встановлено цю програму (а Adobe має лише доступні оновлення). Щоб безкоштовно відкрити файл PDD, ви можете використовувати XnView. Ця програма є лише засобом перегляду та перетворення мультимедіа, проте не є редактором зображень. Деякі інші способи, які ви можете відкрити та редагувати Файли PDD мають програмне забезпечення Adobe Photoshop, Photoshop Elements, Illustrator та InDesign. ACD Systems Canvas також підтримує формат PDD. Програмне забезпечення Medtronic Chronicle може відкривати файли PDD, які є файлами Medtronic Programmer Data, але ми не змогли знайти для нього конкретне посилання для завантаження. Якщо ви використовуєте файл PDD, який працює з ActiveVOS, див. Їх підручник ActiveVOS для отримання додаткової інформації про те, для чого файл використовується та як він працює з програмним забезпеченням. Файли PDD потрібні, перш ніж ви зможете створити подібний тип файлу, що використовується цією платформою, який називається файлом архіву бізнес-процесів (.BPR). Файли Process Deed працюють із програмним забезпеченням Carlson і містять описи справ із поліліній, таких як ім’я та координати. Інструмент під назвою Process Deed File, доступний через Опитування > Інструменти полілінії, може відкрити цей тип файлу PDD для редагування його інформації та створення звітів. Оскільки цей формат файлу може бути просто текстовим файлом із розширенням .PDD, можливо, ви також можете відкрити його за допомогою текстового редактора, такого як Notepad ++. Якщо ви виявите, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл PDD, але це неправильна програма, або ви бажаєте, щоб інша інстальована програма відкрила файли PDD, дотримуйтесь цього посібника, щоб внести зміни до Windows.

Як перетворити файл PDD

Найпростіший спосіб перетворити файл PDD у JPG, BMP, TIFF, PNG, PDF або подібний формат зображення – це завантажити файл на CoolUtils.com. Коли файл PDD знаходиться на цьому веб-сайті, ви можете вибрати, у який формат його конвертувати. Вам потрібно завантажити перетворений файл назад на ваш комп’ютер, перш ніж ви зможете ним користуватися. Якщо після перетворення файлу Adobe PhotoDeluxe Image ви хочете, щоб це був інший формат зображення, який не підтримується CoolUtils.com, ви можете скористатися безкоштовним конвертером зображень. Просто перетворіть PDD у JPG або будь-який інший формат, а потім запустіть його за допомогою конвертера зображень.

Все ще не можете відкрити файл?

Якщо ці програми не відкривають ваш файл, можливо, ви не працюєте з жодним із форматів, згаданих вище, що може статися, якщо ви неправильно прочитали розширення файлу. Деякі файли мають схожі на вигляд букви / цифри розширення, навіть якщо вони взагалі не пов’язані. Деякі приклади включають файли ADP, PD (відтворення спорового аудіо) PDF, PDI, XPD, DDL, IDX, PPD (опис принтера PostScript), PDB та WPD.