Saltar al contenido

Що таке файл PEF?

29 de diciembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Файл PEF – це необроблене зображення, зняте цифровою камерою Pentax.
 • Відкрийте його за допомогою вбудованого засобу перегляду Windows або Photoshop, Able RAWer або UFRaw.
 • Використовуйте Zamzar для конвертації з PEF у JPG, TIFF, PNG, AI, PDF тощо.

У цій статті описано два формати файлів, які використовують розширення PEF, а також те, як відкрити та конвертувати обидва види.

Що таке файл PEF?

Файл із розширенням PEF — це необроблений файл із зображенням Pentax, який означає Електронний файл Pentax. Це нестиснута та невідредагована фотографія, зроблена цифровою камерою Pentax. Зображення ще жодним чином не оброблено — воно представляє всі необроблені дані, отримані камерою.

Файли PEF.

Необроблені зображення Pentax іноді мають формат PTX. Файли PEF і PTX схожі на інші формати файлів зображень, які цифрові камери використовують для зберігання незмінених даних, як-от NEF Nikon, CR2 і CRW Canon, ARW і SRF Sony, RW2 Panasonic і ORF Olympus. Натомість інші файли PEF можуть бути файлами формату Portable Embosser; їх іноді називають файлами книг Брайля PEF. Ці файли використовують XML для представлення фізичних книг Брайля.

Як відкрити файл PEF

Файли PEF з камери Pentax відкриваються за допомогою програмного забезпечення, яке постачається разом із цифровою камерою, а також за допомогою Able RAWer, UFRaw, Windows Photos and Live Photo Gallery, Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Elements і, можливо, деяких інших популярних інструментів для роботи з фотографіями та графікою. . Якщо ви не можете відкрити фотографію в Windows, можливо, вам потрібно інсталювати Microsoft Camera Codec Pack. Braille Utils відкриває книги Брайля.

Як конвертувати файл PEF

Деякі безкоштовні інструменти для конвертації зображень перетворюють файли PEF в інший формат зображення. Zamzar є одним із прикладів, і оскільки це an онлайн конвертер, вам потрібно спочатку завантажити файл на цей веб-сайт, а потім вибрати вихідний формат для його конвертації перед завантаженням. Він може конвертувати PEF у JPG, PNG, BMP, PDF, TIFF, TGA та інші подібні формати. Adobe DNG Converter перетворює файл PEF на DNG у Windows і macOS.

Все ще не можете відкрити?

Якщо ваш файл не відкривається згідно з пропозиціями вище, можливо, ви неправильно розумієте розширення файлу. Незважаючи на те, що їхні розширення файлів виглядають схожими, файли PEF не мають нічого спільного з файлами PDF, PEM або PEG (Peggle Replay). Отже, якщо ви маєте справу з одним із цих файлів, швидше за все, вам доведеться використовувати інше програмне забезпечення, щоб відкрити його.

FAQ

 • Як конвертувати файли PEF у Lightroom?

  У Lightroom виберіть файл або перейдіть до Редагувати > Вибрати все. Потім виберіть Файл > Експорт щоб вибрати формат файлу.

 • Як полагодити камеру Pentax?

  Якщо ви бачите повідомлення про помилку, знайдіть код помилки Pentax. В іншому випадку вам потрібно буде усунути несправність камери Pentax, перевіривши акумулятор і налаштування.

 • Який найкращий формат графічного файлу?

  Переважними форматами графічних файлів для публікації в Інтернеті є GIF, PNG і JPG. Для друку бажано EPS і TIFF. Найкращий графічний формат для використання залежить від ваших конкретних потреб.

 • Яка різниця між файлами зображень JPEG, TIFF і Raw?

  Необроблені зображення не стискаються, тому містять більше деталей, ніж файли JPEG, але вони також більші. Файли TIFF стискаються, але вони більші за файли JPG, оскільки вони не втрачають деталей зображення під час процесу стиснення.