Saltar al contenido

Що таке хештег у Twitter?

18 de julio de 2021

Хештег – це ключове слово або фраза, що використовується для опису теми чи теми, перед якою стоїть знак фунта (#). Хештеги можуть допомогти вам знайти теми, які цікавлять. Наприклад, «собаки» можуть бути хештегом, а також «навчати цуценят бордер коллі». Один – широка тема, а інший – специфічна фраза. Щоб створити хештег, введіть знак фунта (#) перед словом або фразою і не використовуйте пробіли та розділові знаки (навіть якщо у фразі використовується кілька слів). Так, # Собаки і # BorderColliePuppyTraining є хештеговими версіями цих фраз.

Getty Images
Хештег автоматично стає посиланням, яке можна натиснути, коли ви його твітуєте. Той, хто бачить хештег, може натиснути його, щоб перейти на сторінку, що містить стрічку останніх твітів, що містять цей хештег. Користувачі Twitter розміщують хештеги у своїх твітах, щоб класифікувати їх та полегшити іншим користувачам пошук і підписання твітів на певну тему чи тему.

Найкращі практики хештегу Twitter

Чудово використовувати хештеги. І все-таки помилитися, якщо ви новачок у цій тенденції, може бути легко. Ось кілька речей, про які слід пам’ятати:

  • Використовуйте певні хештеги фраз, щоб вдосконалити певну тему: Надто широкий з таким хештегом # Собаки може не принести вам бажаних заручин. Хештег подобається # BorderColliePuppyTraining може містити менше неактуальних твітів та відображати більш цілеспрямовані користувачі, які твітують або шукають певну тему.
  • Не використовуйте занадто багато хештегов в одному твіті: Маючи лише 280 символів для твіту, стискання кількох хештегов у твіт залишає менше місця для вашого справжнього повідомлення та виглядає спам. Дотримуйтесь максимум 1-2 тегів.
  • Зберігайте свої хештеги відповідно до того, про що ви твітуєте: Якщо ви пишете в Twitter про Кардашян або Джастіна Бібера, не включайте хештеги, як # Собаки або # BorderColliePuppyTraining якщо це не актуально. Переконайтеся, що ваші твіти та хештеги мають контекст, якщо хочете вразити своїх фоловерів.
  • Хештег існуючих слів у ваших твітах, щоб зберегти місце: Якщо ви твітуєте про собак і згадуєте слово «собаки» у своєму тексті твіту, не включайте #dogs на початку або в кінці вашого твіту. Додайте до слова в твіті знак фунта, щоб зробити його простим та заощадити цінний простір символів.
  • Використовуйте популярні теми Twitter, щоб знайти гарячі та поточні хештеги: Список «Тенденції для вас» з’явиться на правій бічній панелі домашньої стрічки на Twitter.com або на вкладці пошуку в мобільному додатку Twitter. Він включає перелік популярних тем, що представляють собою поєднання хештегов та звичайних фраз відповідно до вашого географічного розташування. Ви також можете вибрати # Досліджуйте на правій панелі під час використання Twitter в Інтернеті, щоб побачити інші популярні хештеги. Використовуйте їх, щоб брати участь у розмовах, що відбуваються на даний момент.

# Досліджуйте та тенденції для вас у Twitter в Інтернеті

Як тільки ви звикнете бачити та використовувати хештеги в Twitter, ви здивуєтесь, як ви коли-небудь жили без них. Це одна з великих тенденцій у соціальних мережах, яка не скоро зникне найближчим часом!