Saltar al contenido

Що таке шафки та концентратори Amazon?

21 de julio de 2021

Amazon Locker пропонує безпечне місце для зберігання предметів, коли ви не хочете, щоб пакети залишалися без нагляду у вашому домі або в офісі після їх доставки. Ви обираєте місце шафки під час оформлення замовлення. Опинившись у шафці, Amazon надсилає електронне повідомлення з додатковою інформацією про шафку, як-от час, коли ви можете отримати до неї доступ, і код, який вам знадобиться для її відкриття. Amazon Locker вирішує проблеми з предметами без нагляду, забезпечуючи безпечне місце для доставки. До Amazon Locker багато речей могло спіткати доставлені товари; вони можуть бути вкрадені, пошкоджені погодою або відкриті не тим членом сім’ї (йде сюрприз до дня народження). Шафки Amazon доступні в міні-магазинах, поштових центрах, продуктових магазинах, заправних станціях тощо, і ви можете вибрати зручне для вас місце.

Ілюстрація людей, що використовують шафки Amazon

tebapit / Грейс Кім
Amazon Hub трохи відрізняється від Amazon Locker, але не сильно. Хоча адреси Amazon Locker розміщують різні сторонні сторони, Amazon Hubs доступні лише в житлових комплексах. Щоб дізнатись, чи є у вашій квартирі власний Amazon Hub, зверніться до керуючої компанії вашої будівлі.

Змістовий покажчик

Знайдіть і налаштуйте Amazon Locker та Amazon Hub

Знімок екрана пошуку місця вивезення Amazon

Щоб надіслати доставку в майбутньому на Amazon Locker або в центр у вашому житловому комплексі, вам потрібно знайти найкраще місце поблизу вас і додати його до списку адрес доставки. Вибране вами місце не обов’язково повинно знаходитися біля вашого будинку. Це може бути поруч з тим, де ви працюєте, або в якомусь іншому місці, де ви часто буваєте. Ви можете додати кілька локацій шафки, тому подумайте про те, щоб створити кілька зараз. Щоб знайти розташування Amazon Locker та Hub та додати їх до адресної книги:

 1. Зайдіть на сайт www.Amazon.com і увійдіть.
 2. Прокрутіть униз будь-якої сторінки та натисніть Допомога.
 3. Знову прокрутіть вниз і в Знайдіть більше рішень введіть поле «Знайди Amazon Locker біля мене» та натисніть Іди.
 4. Клацніть Знайдіть Amazon Locker у своєму районі.
 5. Клацніть Шукайте місце в шафці.
 6. Заповніть критерії пошуку та натисніть Пошук. (Ми використовували наш поштовий індекс.)
 7. Якщо поруч із вами є шафка, натисніть Виберіть у списку, щоб вибрати його. Ви можете побачити кілька.
 8. Новий шафка з’явиться у вашому списку збережених адрес.
 9. Повторіть ці дії, щоб додати більше місць у шафці.

Використовуйте Amazon Locker та Amazon Hub

Знімок екрана налаштованих пунктів прийому Amazon

Щоб пакет був доставлений до Amazon Locker або Amazon Hub, спочатку потрібно оформити замовлення. Отримавши товар у кошику:

 1. Клацніть Перейдіть до оплати.
 2. На Виберіть сторінку адреси доставки, знайдіть розділ із назвою Ваші місця прийому. (Ви побачите це лише після додавання розташування Amazon Locker.
 3. Клацніть на шафка Розташування Ви додали та натисніть Використовуйте цю адресу.
 4. Якщо це ваша перша доставка в місцезнаходження Amazon Locker, вам буде запропоновано ввести дані своєї кредитної картки знову. Клацніть Підтвердьте картку.
 5. Клацніть Використовуйте цей спосіб оплати.
 6. Клацніть Розмістіть своє замовлення.

Отримайте в Amazon Locker або Amazon Hub

Приклад нового Amazon Hub

Як і будь-яке інше замовлення Amazon, ви отримаєте електронний лист із підтвердженням придбання. До цього електронного листа входить ще один запис, який виглядає приблизно так: «Ваше замовлення буде доставлено до вибраного вами місця Amazon Locker. Коли він надійде, вам буде надіслано електронне повідомлення із кодом самовивозу та інструкціями щодо отримання пакета. Код прийому буде надісланий для кожної посилки, доставленої до Шафки ». Що там не сказано, це те у вас є три дні, щоб отримати свій пакет, або його повернуть Amazon, тому пильно стежте за майбутніми листуваннями. Щойно електронне повідомлення надійде, дотримуйтесь інструкцій, щоб отримати пакет. Як правило, процес проходить так:

 1. Клацніть на посилання в електронному листі, щоб отримати вказівки до місця шафки.
 2. Запишіть код; він вам знадобиться, щоб відкрити шафку. Цей код також може надійти через SMS, якщо ви підписалися на це.
 3. Під’їжджайте до місця шафки та знайдіть жовту зону шафки Amazon.
 4. Використовуйте кіоск для введіть код Ви отримали та будь-яку іншу необхідну інформацію.
 5. Шафа, що містить ваш пакет, вискочить. Заведіть його, щоб отримати свій пакет.

Обмеження та вимоги Amazon Locker

Знімок екрана розташування Amazon Locker.

Є кілька речей, про які слід пам’ятати, використовуючи Amazon Locker та Amazon Hub. По-перше, місцеположення Amazon Locker швидко розширюються, тому навіть якщо у вас зараз немає шафки, перевірте карту ще раз через місяць. Тоді біля вас може бути шафка. Крім того, при замовленні товар повинен:

 • Важать менше 20 фунтів
 • Будьте менше 19 х 12 х 14 дюймів
 • Буде продано або виконано Amazon.com
 • Оцінюйте менше 5000 доларів
 • Не містять небезпечних матеріалів
 • Не будьте елементом Підписка та збереження
 • Не містять предметів, що доставляються з інших країн
 • Не містять предметів для дати випуску

Щодо вартості, доставки та повернення:

 • За користування Amazon Locker плата не стягується, але стандартна доставка та БЕЗКОШТОВНА доставка можуть бути недоступними в деяких місцях Amazon Locker.
 • Доставка за один день та доставка за один день доступні лише у деяких районах.
 • Якщо місцезнаходження Amazon Locker заповнене, воно відображатиметься сірим на карті Amazon Location. Ви не зможете доставити туди під час оформлення замовлення.
 • Ви можете повернути товар в місцезнаходження Amazon Locker. Код, який вам знадобиться для відкриття шафки, стане доступним після роздрукування зворотного квитка.
 • Ваші предмети будуть знаходитись у власному шафці. Нічого іншого в цьому шафці не буде.