Saltar al contenido

Що таке якірний додаток для подкастів?

18 de julio de 2021

Anchor, який іноді називають Anchor FM, є популярною платформою для підкастів, яка пропонує широкому загалу безкоштовні інструменти для запису, редагування, хостингу, розповсюдження та монетизації подкастів. Використовуючи офіційні програми Anchor або веб-сайт, кожен може імпортувати існуючий подкаст, щоб скористатися його інструментами або створити новий аудіопроект з нуля. Програми Anchor також можна використовувати для завантаження та прослуховування подкастів, створених іншими.

Змістовий покажчик

Особливості та послуги якоря

Ось основні функції та послуги Anchor.

 • Хостинг подкастів. Anchor пропонує безкоштовний хостинг для необмеженої кількості серій подкастів без обмежень на використання даних або розмір файлів.
 • Запис і редагування подкастів. Додатки та веб-сайт Anchor можна використовувати для безпосереднього запису та редагування епізодів подкастів.
 • Розповсюдження подкастів. Користувачі можуть використовувати Anchor для публікації своїх подкастів одночасно на декількох основних платформах подкастів та аудіо.
 • Монетизація подкастів. Anchor може з’єднати спонсорів з подкастерами, крім того, що пропонує функцію платної підписки.
 • Прослуховування подкасту. Якір можна використовувати для прослуховування та підписки на подкасти.

Що таке якір?

Anchor – це безкоштовна послуга хостингу подкастів, яка може використовуватися для розміщення необмежених підкастів та епізодів подкастів. Немає обмежень щодо пропускної здатності та веб-трафіку. Розміщення вашого подкасту на Anchor може стати гарною альтернативою розміщенню його на вашому звичайному сервісі хостингу веб-сайтів, оскільки завантаження епізодів подкастів слухачами не вплине на обмеження відвідуваності вашого сайту. Варіант хостингу Anchor також абсолютно безкоштовний. Розміщення подкасту на Anchor є абсолютно безкоштовним, і не потрібно турбуватися про рівні та плани даних.

Які платформи Podcast підтримує якір?

Anchor можна використовувати для розповсюдження подкастів у зростаючому списку популярних програм і сервісів для підкастів, таких як Stitcher, Google Podcasts, Apple Podcasts та Spotify. Ось список платформ подкастів, які підтримує Anchor.

 • Підкасти Apple
 • Вимикач
 • Castbox
 • Підкасти Google
 • Похмуро
 • Кишенькові зліпки
 • RadioPublic
 • Spotify
 • Зшивач

Однією з переваг використання Anchor для розповсюдження подкасту на інших платформах є те, що його списки на всіх вищезазначених послугах можна оновлювати в одному місці у вашому обліковому записі Anchor. Немає необхідності створювати облікові записи на інших платформах подкастингу. Окрім розповсюдження подкасту на інших платформах, Anchor також надає дані про те, яка послуга є найпопулярнішою та скільки разів прослуховуються епізоди. Цю функцію надає небагато інших служб подкастів. Поширення подкасту на інших платформах, проте, не є обов’язковим, і цю опцію можна вимкнути в налаштуваннях подкасту. Anchor не отримує жодних прав на ваш вміст в будь-якому випадку.

Чи відрізняються якірні подкасти?

Підкасти, створені в Anchor або розміщені на них, нічим не відрізняються від підкастів, створених в інших програмах та розповсюджених в інших місцях. Насправді, більшість подкастів, знайдених на Anchor, доступні на інших платформах, таких як Stitcher, Apple Podcasts та Spotify.

Однак прослуховування подкастів у додатках iOS та Android Anchor пропонує деякі додаткові функції. Наприклад, аудіовихід та швидкість відтворення можна вручну змінювати в додатку під час прослуховування епізоду, і доступні різні опції спільного доступу.

Функції прослуховування подкасту в додатку iOS Anchor.

Кожна сторінка епізоду подкастів також дозволяє вам взаємодіяти із творцем серіалу. Постукування по оплески Кнопка дозволяє творцям знати, що ви насолоджуєтесь епізодом, одночасно натискаючи кнопку повідомлення піктограма дозволяє записати особисте повідомлення та надіслати їм його безпосередньо з програми. Багато подкастів на Anchor приймають голосові повідомлення лише через додаток Anchor. Деякі подкасти Anchor відтворюють звукові повідомлення слухачів у своїх епізодах, що створює відчуття спільності між творцями та їх аудиторією.

Все про безкоштовну послугу транскрипції подкастів Anchor

Хоча багато компаній беруть плату за транскрипцію звуку, Anchor насправді пропонує цю послугу безкоштовно. За замовчуванням усі підкасти, завантажені на платформу Anchor, автоматично транскрибуються на англійську мову. Крім того, відеоверсії подкастів створюються з використанням звуку епізоду та згенерованого сценарію. Транскрипції епізодів Anchor генеруються комп’ютером, тому перед тим, як ділитися ними, варто їх вичитувати, оскільки вони можуть містити помилки. Ці відео можна завантажити, поділитися ними електронною поштою або хмарною платформою, такою як OneDrive, або поділитися ними в соціальних мережах, таких як Instagram, Vero, Twitter і Facebook. Відео з епізодів подкастів також можна завантажувати на такі відеоплатформи, як Twitch, YouTube та Mixer.

Як подкастери заробляють гроші за допомогою якоря

Anchor пропонує два варіанти монетизації подкастів за допомогою щомісячної моделі пожертв та рекламованої реклами. Функція пожертви працює приблизно так само, як це робить Patreon, дозволяючи слухачеві подкастів підписатись на регулярне щомісячне пожертвування для творця. Рекламна служба безпосередньо пов’язує подкастерів зі спонсорами. Після вибору спонсором подкастер повинен записати коротке рекламне повідомлення та вставити його у свої епізоди подкастів, використовуючи функції редагування веб-сайту Anchor або програми. Іноді сценарій слід читати дослівно, тоді як іншим часом подкастер може отримати більше свободи в тому, як вони просувають продукт чи послугу. Кількість спонсорів, підключених до подкастера, і ціна, яку вони готові заплатити, залежатимуть від кількості підкастів, які наразі зроблено, кількості підписників та залученості аудиторії. Користувачі прив’язки можуть зняти свої доходи в будь-який час. Anchor стягує фіксовану ставку в розмірі 0,25 дол. США за кожен запит на зняття коштів і віднімає 30% від усіх спонсорованих виплат за акцію.

Як пов’язані якір і Spotify?

У лютому 2019 року компанія Spotify придбала Anchor FM. Хоча ці два сервіси залишаються окремими на поверхні, в офіційному оголошенні передбачалося, що Spotify допоможе фінансувати розробку більшої кількості інструментів для підкастів на Anchor, які, в свою чергу, можуть пропонувати ці функції користувачам Spotify. Облікові записи Spotify та Anchor повністю відокремлені, і ці дві служби не мають взаємозв’язку на рівні поверхні, окрім того, що одна володіє іншою.