Saltar al contenido

Що таке Amazon Go?

15 de abril de 2021

Amazon Go та Amazon Go Grocery – це набіг Amazon на супермаркети. Однак є поворот. У магазинах немає касирів. Натомість усі транзакції обробляються через додаток для смартфонів Amazon Go. Як саме працює Amazon Go, і де ви можете знайти ці футуристичні продуктові магазини Amazon Go?

Змістовий покажчик

Що таке Amazon Go?

Amazon Go Grocery – це повноцінний супермаркет, який продає все, що ви очікуєте, від свіжих продуктів до господарських товарів. На ринках Amazon Go продаються такі продукти харчування, як хліб, молоко, кавові зерна, м’ясо та сири. Ринки Amazon Go також продають товари міні-магазину, такі як напої, закуски, цукерки та алкоголь. Ви можете придбати набори для їжі Amazon, які містять заздалегідь відмірені інгредієнти для дворазової їжі, яка готується приблизно 30 хвилин. Ви також можете придбати готові страви з мікрохвильовою піччю на сніданок, обід та вечерю. На виході є мікрохвильові печі, а також приправи, посуд та серветки, якщо ви хочете відразу з’їсти свою їжу. Також є безкоштовний Wi-Fi та зарядна станція для вашої електроніки.

Людина, яка сканує свій смартфон біля входу в магазин Amazon Go

Стівен Брашір / Getty Images

Де знайти локації Amazon Go

Перший магазин Amazon Go займає площу 1800 квадратних футів у центрі Сіетла. У планах відкрити ще одне місце в Сіетлі, а також у Чикаго та Сан-Франциско. Перевірте веб-сайт Amazon Go та продуктову сторінку Amazon Go, щоб з’ясувати, чи є поблизу вас місця. Великі міста, ймовірно, будуть пріоритетом Amazon.

Додаток Amazon Go

Перш ніж зайти в магазин, вам знадобиться iPhone з iOS 9 або новішої версії або смартфон Android з Android 4.1 або новішої версії. Після завантаження програми Amazon Go і входу в обліковий запис Amazon виберіть спосіб оплати за замовчуванням, і ви готові робити покупки. На головному екрані програми є QR-код, який ви повинні відсканувати під час введення Amazon Go або Amazon Go Grocery location. Ви також можете використовувати додаток, щоб дозволити друзям та родині. Вам не потрібно бути членом Amazon Prime, щоб робити покупки в магазинах Amazon Go.

Як працює Amazon Go?

Ви заходите в магазин за допомогою програми Amazon Go, робите покупки, як зазвичай, і виходите зі своїми продуктовими товарами. Amazon називає це технологією Just Walk Out. На підлозі є співробітники, які допоможуть вам знайти продукти та відповісти на ваші запитання, прилавки, готові інгредієнти та приготувати їжу. Вам потрібно надати посвідчення особи співробітнику, щоб винести алкогольну продукцію з полиць. Персонал також може допомогти, якщо ви хочете розрахуватися готівкою. Коли ви берете речі з полиці, ці предмети потрапляють у ваш віртуальний кошик. Все, що ви повернете назад, видаляється. Це працює однаково для будь-яких гостей, яких ви відсканували в магазині. Вам не потрібно тримати смартфон поза межами веб-перегляду. Закінчивши покупки, вийдіть із вхідними дверима з покупками. Ви отримаєте електронну квитанцію та побачите плату у своєму обліковому записі Amazon. На даний момент у магазині є безкоштовні сумки для багаторазового використання, які допоможуть вам продовольчі товари. Не хапайте товар для іншого покупця, якщо ви не хочете за нього заплатити. Магазини Amazon Go використовують камери та датчики, щоб визначити, який клієнт взяв який товар.

Як отримати відшкодування з Amazon Go

Якщо ви повернетесь додому і зрозумієте, що щось придбали помилково, попросіть повернення коштів протягом семи днів за допомогою програми Amazon Go.

  1. Торкніться значка меню у верхньому правому куті програми Amazon Go.

  2. Торкніться Квитанції, потім виберіть відповідну квитанцію.

  3. Торкніться товару, який потрібно повернути, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Якщо після вашого візиту минуло сім або більше днів, вам доведеться зв’язатися зі службою підтримки. У додатку виберіть квитанцію, торкніться Зв’яжіться з нами щодо цієї поїздки, а потім виберіть варіант зв’язку зі службою обслуговування клієнтів.