Skip to content

Що таке Android Photo Sphere?

8 de Липень de 2021

Фотосфери Android – це панорамні зображення, які можна зробити з деяких пристроїв Android. Ця функція, вбудована в додаток Камера, дозволяє робити 360-градусні зображення всього, що вас оточує, і навіть ділитися ними на Картах Google. Операційна система Android почала підтримувати фотосфери в Android 4.2 Jelly Bean, а Nexus 4 був першим телефоном, який поставлявся з коробками з панорами. Ваш пристрій повинен мати гіроскоп, щоб він працював.

Фотографування

Використання функції фотосфери передбачає розміщення точок на екрані, щоб камера могла зафіксувати все навколо.

 1. Відкрийте програму камери.

 2. Торкніться Фотосфера з меню.

 3. Знайдіть біла крапка на екрані і потримайте камеру там, поки вона не стане синьою, а точка не зникне. Можливо, вам доведеться нахилити телефон або планшет у будь-який спосіб, щоб побачити синю крапку.

 4. Перемістіть камеру до наступної крапки, доки вона не стане синьою і також не зникне.

  Повторюйте це, поки ви більше не побачите жодних білих крапок.

 5. Торкніться Готово.

Використовуйте кейси

Панорамне зображення пропонує значний бізнес-аргумент для:

 • Агенти з нерухомості, демонструючи кімнату.
 • Детективи чи інші слідчі, що фіксують динаміку місця злочину.
 • Художники, що фіксують мальовничі перспективи.
 • Журналісти, які знімають сцену для подальшого використання.

Поради та додаткова інформація

Роблячи фотосферу, пам’ятайте наступне:

 • Зйомка людей або інших рухомих об’єктів може виглядати дивно, оскільки зображення не будуть добре складені. Кращі пейзажі та внутрішні знімки – найкращі ваші ставки.
 • Тримайте одну ногу на землі і кружляйте лише на цій нозі, щоб уникнути різної перспективи пострілів.
 • Нехай ваш телефон залишається безпосередньо над вашою ногою під час створення фотосфери, щоб забезпечити плавне захоплення зображень.

Оскільки вони не схожі на звичайні зображення, такі як JPG, які відображаються на більшості веб-сторінок, у вас можуть виникнути проблеми з переглядом панорам на більшості пристроїв. Зображення, швидше за все, буде виглядати довгим і рівним, з хвилястими ділянками, де воно зазвичай згинається, якщо його відкрити в панорамному переглядачі. Ви можете відкрити панораму у додатку Галерея на своєму телефоні та завантажити її в Google Фото, щоб переглянути її там. Якщо ви відкриєте панораму в додатку Галерея на пристрої, який її взяв, ви можете завантажити її на Карти Google і в Перегляд вулиць Google прямо звідти, натиснувши піктограму карти (можливо, вона є в меню спільного доступу). Ви також можете переглянути фотосферу в Інтернеті через такий веб-сайт, як Photo Sphere Viewer, або безкоштовну програму, таку як FSPViewer. Можливість Android photo сферы дебютувала в 2012 році, і з тих пір багато різних виробників смартфонів створили або запропонували якусь програму для 360-градусної фотографії. Наприклад, пристрої Samsung можуть встановити Surround shot з додатка камери, щоб зробити тривимірне фото будь-якого об’єкта. Оскільки не існує стандартизованого формату для 360-градусної фотографії, зображення, зроблені одним пристроєм або програмою, можуть бути не повністю взаємозамінні з будь-яким іншим пристроєм чи програмою. Оскільки фотосфери для пристроїв Android є пропозицією Google, вони сумісні з екосистемою Google, але ваш пробіг на інших платформах може відрізнятися.