Saltar al contenido

Що таке CD Changer?

5 de abril de 2021

Автомобілі, як правило, відстають на кілька років від загального потоку споживчих технологій, здебільшого через тривалий процес проектування. Нові технології, такі як Bluetooth та USB, як правило, з’являються у головних пристроях вторинного ринку задовго до того, як їх вбудують великі автовиробники, а більш старі технології, такі як касетні стрічки та компакт-диски, залишаються набагато довше в автомобілях, ніж в інших місцях. Навіть якщо ви кинули компакт-диски на користь цифрової музичної колекції або навіть підписки на таку послугу, як Spotify або Apple Music, у вашому автомобілі все ще є програвач компакт-дисків. І якщо ви все-таки слухаєте компакт-диски у своїй машині, тоді є вагомий аргумент на користь інвестування в CD-чейнджер, щоб ви могли перебирати кілька компакт-дисків без обміну, навіть у наші дні Pandora та Spotify.

Якщо ви слухаєте компакт-диски у своїй машині, CD-чейнджер може полегшити вам життя.
Andersen Ross / Blend Images / Getty

Змістовий покажчик

Що хорошого у CD Changer?

Змінювачі компакт-дисків – це пристрої, які долають пару основних проблем, які зазвичай виникають при прослуховуванні компакт-дисків на автомобільних аудіосистемах. Найбільшою перешкодою, від якої страждав формат компакт-дисків, була його тенденція пропускати і заїкатися при струшуванні, що було величезним каменем спотикання для ранніх програвачів компакт-дисків. Різні заходи захисту від ударів призвели до того, що це питання не є проблемою, але кілька кричущих проблем все ще залишаються. Порівняно із суто цифровими носіями, традиційні компакт-диски не вистачають із точки зору загального часу прослуховування, а також є проблеми безпеки, пов’язані з ручною заміною компакт-дисків під час руху. Оскільки CD-чейнджери дозволяють легко переключатися між кількома дисками одним натисканням кнопки, вони вирішують обидві ці проблеми. Окрім цих двох основних проблем, CD-чейнджер може також заповнити недоліки заводської головної установки, яка не має програвача компакт-дисків. Це може дозволити вам легко додавати програвач компакт-дисків до вашої автомобільної аудіосистеми, залишаючи заводське обладнання недоторканим. Основними типами CD-чейнджерів є:

  • Віддалені CD-чейнджери – Їх можна встановити де завгодно у вашому автомобілі, починаючи від сидіння і засунувши в багажник. Деякі з цих блоків розроблені для плавної інтеграції з певною лінійкою головних блоків, а інші універсальні.
  • Міняючі компакт-диски в тире – Встановлення CD-чейнджера в тире вимагає оновлення автомагнітоли, оскільки вони фактично включають чейнджер прямо в головний пристрій. Ви прощаєтеся з головним пристроєм, але вам не потрібно копатись у багажнику або під сидінням, щоб поміняти диски.

Обидва ці типи CD-чейнджерів доступні як оригінальне обладнання та модернізація післяпродажного обслуговування.

Змінювачі компакт-дисків In-Dash

Деякі автомобілі постачаються із CD-чейнджерами, що входять в тире, із заводу, але цей тип головного пристрою також доступний на вторинному ринку. Цей тип CD-чейнджера містить вбудований магазин, який повністю міститься в головному блоці, тому більшість із них вкладаються у подвійний форм-фактор DIN. Вони відносно прості в експлуатації, оскільки ти, як правило, просто подаєш один компакт-диск за іншим, поки чейнджер не заповниться. Головні переваги CD-чейнджерів, що працюють в тире, полягають у тому, що вони не потребують додаткової проводки, а також немає віддаленого блоку для кріплення в багажнику або під сидінням. Це означає, що вони займають менше місця, ніж дистанційно встановлені CD-чейнджери, а додаткові пристрої, як правило, можуть встановлюватися з дуже невеликими клопотами. Основним недоліком CD-чейнджерів в тире є те, що вони, як правило, не вміщують стільки компакт-дисків, скільки зовнішній блок. Зазвичай також складніше змінити, які компакт-диски у вас є в пристрої, оскільки вам потрібно витягти їх по одному, а потім замінювати по одному. Зазвичай із зовнішніми блоками легше мати справу, і іноді вони навіть дозволяють використовувати кілька журналів.

Дистанційно встановлені CD-чейнджери

Деякі автомобілі також постачаються із встановленими на заводі дистанційними CD-чейнджерами, але ці блоки набагато частіше зустрічаються на вторинному ринку. Якщо у вашому транспортному засобі спочатку був CD-чейнджер, ви можете додати заводський пристрій або скористатися адаптером, щоб додати блок післяпродажного обслуговування. В іншому випадку ви застрягли на вторинному ринку та декількох різних варіантах установки. Віддалені CD-чейнджери можна встановити в різних місцях, включаючи багажник, бардачок та під сидінням. Ці пристрої, як правило, не встановлюються на тире через їх відносно великі розміри, але є деякі винятки. Залежно від того, де встановлений віддалений CD-чейнджер, одним недоліком цього варіанту є рівень складності, пов’язаний із зміною встановлених у ньому компакт-дисків. Якщо чейнджер знаходиться в багажнику, ви можете міняти диски лише тоді, коли транспортний засіб стоїть. Однак з блоками, встановленими в салоні, набагато простіше мати справу. Видалені CD-чейнджери, як правило, вміщують більшу кількість компакт-дисків, ніж їх аналоги, і багато з них також підтримують знімні журнали. Коли чейнджер включає знімний журнал, ви можете мати кілька журналів, кожен із яких заповнений певними компакт-дисками, що дозволяє швидко поміняти один комплект іншим. Деякі віддалені CD-чейнджери дозволяють встановлювати відразу кілька журналів.

Важливі особливості CD Changer

Деякі з найважливіших функцій, які слід шукати в CD-чейнджері, включають:

  • Захист від ударів – Це може запобігти пропуску компакт-дисків під час руху по пересіченій місцевості. Якщо у вашому автомобілі вже є програвач компакт-дисків, але він дуже старий, то новий CD-чейнджер, як правило, буде значним покращенням у цьому відділі.
  • Сумісність із CD-RW – Деякі старі програвачі компакт-дисків не можуть відтворювати компакт-диски, створені за допомогою програвача для запису компакт-дисків, навіть коли ви записуєте диск як аудіо компакт-диск, а не як компакт-диск із даними. Більшість нових CD-чейнджерів сумісні з дисками, які ви спалюєте вдома.
  • Підтримка декількох аудіокодеків – Більшість нових CD-чейнджерів також можуть читати компакт-диски з даними, записані з піснями у популярних форматах, таких як WMA, MP3, AAC та інші.
  • Заголовок диска – Це корисна функція, оскільки вона дозволяє на головному пристрої відображати назву пісні замість номера доріжки.

Незважаючи на те, що ці та інші особливості є важливими як у тире, так і у віддалених CD-чейнджерах з точки зору зручності використання, підключення та сумісність також є важливими характеристиками, які слід враховувати у випадку з дистанційно встановленими блоками. Єдиним способом додати CD-чейнджер до заводського головного пристрою є, як правило, пошук OEM-пристрою, тоді як перехресна сумісність – це функція, яку ви, швидше за все, знайдете на вторинному ринку.