Skip to content

Що таке CSR-файл?

2 de Липень de 2021

Файл із розширенням CSR – це файл запиту на підписання сертифіката, який використовується веб-сайтами для автентифікації своєї ідентифікації до Центру сертифікації. Файли CSR частково зашифровані, зашифрована частина описує домен, адресу електронної пошти та країну / штат заявника. Також у файл CSR входить відкритий ключ. Файл CSR створюється за допомогою відкритого та закритого ключа, останній з яких призначений для підписання CSR-файлу.

CSR – це також скорочення для деяких інших технічних термінів, але жоден з них не має нічого спільного з форматом файлу CSR, описаним на цій сторінці. Деякі приклади включають маршрутизатор стільникових комутаторів, самостійне відновлення клієнта, запит на обслуговування вмісту, і реєстр контролю та статусу.

Як відкрити файл CSR

Файли CSR іноді можна відкрити за допомогою такого програмного забезпечення, як OpenSSL або Microsoft IIS. Ви також можете відкрити файл CSR за допомогою текстового редактора, але це, мабуть, не буде корисним. Оскільки основна інформація у файлі CSR зашифрована, текстовий редактор буде служити лише для відображення спотвореного тексту при перегляді як текстовий файл. Якщо ви виявите, що програма на вашому ПК намагається відкрити файл CSR, але це неправильна програма, або ви хочете, щоб інша встановлена ​​програма відкрила файли CSR, ви можете змінити програму за замовчуванням, яка відкриває файли CSR.

Як перетворити файл CSR

Більшість форматів файлів можна перетворити в інші формати за допомогою безкоштовного конвертера файлів. Файли CSR дещо відрізняються, і тому існує не так багато спеціальних перетворювачів CSR. Наприклад, файл PNG є досить популярним, тому що безліч безкоштовних конвертерів файлів зображень може зберегти його в іншому форматі, але це не зовсім так з файлами CSR. Найпростіший спосіб конвертувати CSR у файли сертифікатів PEM, PFX, P7B або DER – це безкоштовний онлайн-конвертер SSL на сайті SSLShopper.com. Завантажте свій CSR-файл туди, а потім виберіть вихідний формат, в який його потрібно зберегти.

 1. Перейдіть на сторінку SSLShopper.com.

 2. Під Файл сертифіката для перетворення, виберіть Виберіть файл.

  Веб-сайт SSL Shopper.

 3. В відчинено діалоговому вікні, виберіть файл для конвертації та виберіть відчинено.

  Перегляд файлу CSR.

 4. Під Тип діючого свідоцтва, виберіть тип.

  Вибір поточного типу сертифіката.

 5. Під Введіть для перетворення, виберіть тип, який ви хочете конвертувати.

  Вибір типу перетворення.

 6. Виберіть Перетворити сертифікат.

Все ще не можете відкрити файл?

Однією з причин, чому ви не можете відкрити файл, може бути те, що ви неправильно читаєте розширення файлу та плутаєте інший формат для формату запиту на підписання сертифіката. Існує безліч розширень файлів, які виглядають так, ніби вони читають “.CSR”, коли вони насправді просто схожі на вигляд. Деякі приклади можна побачити з файлами CRS, CSH, CSV, CSS та CSI. Хоча їм може сподобатися, що вони мають щось спільне з файлами CSR, окрім букв розширення файлів, вони насправді абсолютно різні типи файлів, які відкриваються за допомогою різних програм. Двічі перевірте розширення файлу, який використовує ваш файл, а потім використовуйте його як дослідження, щоб допомогти з’ясувати, які програми можуть відкрити або конвертувати ваш файл.