Skip to content

Що таке Facebook Boosted Posts?

2 de Липень de 2021

Підсилений допис – це спосіб просувати допис, щоб отримати більшу популярність для сторінки Facebook. На відміну від безкоштовних методів просування публікацій, підвищений розмір коштує грошей. Мета посиленого допису – змусити конкретних людей його побачити, що призведе до збільшення кількості переходів до ваших веб-сайтів та збільшення кількості вподобань, коментарів та публікацій у дописі.

Що ви можете зробити за допомогою посиленого повідомлення

Адміністратори сторінки Facebook можуть збільшити кількість оригінальних публікацій, включаючи оновлення статусу, пропозиції, відео та запитання. Ви можете посилити публікацію під час її створення або після публікації, незалежно від того, скільки років. Ви не можете збільшити дописи, якими ви поділилися з іншими людьми чи сторінками. Ви можете націлити посилену публікацію на певне місце, вікову групу або стать. Налаштовуючи параметри посиленої публікації, ви встановлюєте щоденний бюджет, і Facebook підраховує, скільки людей буде бачити публікацію щодня протягом тривалості реклами. Посилені дописи у Facebook можуть працювати протягом будь-якого періоду. Ви можете вручну встановити термін придатності або вибрати швидку кнопку, яка показує оголошення протягом одного дня, семи днів або двох тижнів. Інші важливі подробиці про збільшені публікації у Facebook:

 • Підсилені публікації позначені в стрічках новин шанувальників як “спонсоровані”.
 • Підсилені публікації можна будь-коли призупинити та відновити.
 • Посилені дописи пропонують адміністраторам сторінки описову інформацію про те, скільки людей вони охопили.
 • Підсилені публікації можна придбати у всьому світі та в різних світових валютах.

Як збільшити кількість повідомлень на сторінці Facebook, коли ви їх створюєте

Існує кілька способів збільшити допис у Facebook. По-перше, ми розповідаємо про те, як збільшити допис під час його створення в композиторі дописів, а потім про те, як збільшити існуючий допис на часовій шкалі вашої сторінки.

 1. На своїй сторінці у Facebook використовуйте композитор дописів, щоб створити нову публікацію, як це робили б регулярно.

 2. Виберіть Boost Post.

  Під час посилення чогось іншого, крім текстового повідомлення, кнопку можна назвати інакше, наприклад Посилення події для подій.

 3. Виберіть потрібні параметри в Об’єктивна, Кнопка “Опублікувати”, Аудиторія, Тривалість, Бюджет, і Оплата розділи.

  Facebook.com.

 4. Виберіть Підсилення.

Як збільшити існуючий пост

Ви можете швидко збільшити кількість наявних публікацій зі своєї сторінки у Facebook.

 1. Виберіть Просувайте унизу лівого меню.

  Facebook.com.

 2. Виберіть Підвищення допису.

  Параметри просування Facebook на сторінці

 3. Виберіть Boost Post поруч із публікацією, яка була опублікована.

  Кілька публікацій, які можна збільшити на сторінці у Facebook

  Якщо ви знаєте, де публікація, яку ви хочете збільшити, знаходиться на часовій шкалі вашої сторінки, перейдіть до неї та виберіть Boost Post кнопка, яка з’являється під нею.

 4. Виберіть параметри для кожного розділу та виберіть Підсилення.

  Facebook.com.

Ви також можете використовувати сторінку “Рекламувати”, щоб залучити більше відвідувачів веб-сайту, отримати більше потенційних клієнтів, збільшити кількість публікацій в Instagram, просувати свою кнопку “Надіслати повідомлення” та рекламувати свою сторінку у Facebook.

А як щодо виділених дописів у Facebook?

Виділені публікації більше не є функцією у Facebook. Раніше вони дозволяли вам посилити свій профіль та публікації на сторінках, розширивши їх до широкоформатного. Усі користувачі профілю та адміністратори сторінок можуть безкоштовно виділити допис у Facebook, натиснувши невеликий значок зірочки на дописі. Неосвітлення було настільки ж легким, що повернуло б пост до початкового розміру. Виділені публікації завжди відображатимуться на часовій шкалі користувача, навіть якщо нові публікації з часом стануть прихованими. Виділені публікації мали такі характеристики:

 • Дав власникові сторінки коротке уявлення про кількість глядачів, що переглядають органи і віруси.
 • Це був простий спосіб для приватних осіб та підприємств повідомити друзів та шанувальників про важливу публікацію чи оновлення.
 • Найефективніші із статусом, відео чи фото.