Saltar al contenido

Що таке Galaxy Fold?

30 de abril de 2021

Складний телефон Samsung давно став предметом чуток, і вони нарешті втілилися в життя в лютому 2019 року анонсом Galaxy Fold. Телефон Samsung Galaxy перетворюється з 4,6-дюймового смартфона на 7,3-дюймовий планшет і назад, все, не перериваючи те, що на екранах (саме так, є більше одного екрана). Хоча Samsung представила Galaxy Fold на заході поряд із Samsung S10, Fold не є частиною сімейства Galaxy S; це в абсолютно новій категорії. Доступна в квітні 2019 року, ціна Fold починається від 1980 доларів.

Змістовий покажчик

Ціни та доступність Galaxy Fold

Galaxy Fold запускається з Android 9.0 та Samsung One UI, 512 ГБ вбудованого сховища та колосальних 12 ГБ оперативної пам’яті. Смартфон має дві батареї загальною ємністю 4380 мАг, які можуть взаємодіяти між собою. Слот для SD-карти відсутній. За словами Samsung, Galaxy Fold буде в обмеженому постачанні, частково тому, що це преміум-пристрій і, ймовірно, не продасть стільки одиниць, як Galaxy S10, але також для того, щоб компанія могла надати підтримку консьєржів тим, хто придбайте його. У США Fold працює на AT&T та T-Mobile і постачається з парою бездротових Samsung Buds. Ви маєте на вибір чотири кольори (космос чорний, космічний срібло, марсіанський зелений та астро-блакитний) та можливість налаштувати колір шарнірного шарніра.

Samsung

Складний телефон Samsung: дисплей і шарнір

Екран Samsung Galaxy Fold називають Infinity Flex Display і не виготовляється зі скла, як сучасні смартфони. Samsung стверджує, що він одночасно гнучкий і довговічний. Дисплей приблизно на 50 відсотків тонший за середній показник і відкривається та закривається природним чином за допомогою шарніра, який приховується при розкладанні смартфона. Сканер відбитків пальців смартфона, який одночасно є кнопкою живлення, призначений для вирівнювання великого пальця, тримаючи його однією рукою. Поклавши датчик збоку на телефон, ви зможете зробити його доступним, складаючи чи розкладаючи телефони.

Додатки та багатозадачність із Galaxy Fold

Коли ви розгортаєте Galaxy Fold у планшет, його система безперервності роботи робить досвід безшовним, автоматично змінюючи розмір активних програм на більший екран. Крім того, ви можете одночасно відображати на екрані до трьох програм і навіть використовувати інші програми під час відеодзвінка. Як і всі телефони Galaxy, Fold працює з додатками Samsung, включаючи Samsung Pay, Samsung Health та Bixby, свого віртуального помічника. Ви також можете з’єднати його з Samsung DeX, щоб отримати досвід роботи настільного ПК.

Samsung Galaxy Fold: складене.

Samsung

Камери Galaxy Fold

У Fold є система з шести об’єктивів, три ззаду (12 Мп основний, 12 Мп телефото, 16 Мп ширини), два зсередини (10 Мп селфі, глибина 8 Мп) і один на кришці (10 Мп селфі), завдяки чому ти можеш робити знімки фотографії незалежно від того, як ви тримаєте смартфон, в складеному чи розкладеному вигляді.