Saltar al contenido

Що таке Google Pixel Slate?

16 de julio de 2021

Pixel Slate поєднує в собі ретельний промисловий дизайн, загальний для інших продуктів Google, та сміливе твердження компанії про те, що являє собою комп’ютер. Шифер – це свого роду твердий пристрій, який потрібно забити, тому в цій статті ми розглянемо його крок за кроком.

Змістовий покажчик

Основи піксельного шиферу

Доступні чотири моделі Slate, які відрізняються процесором, оперативною пам’яттю та пам’яттю, яку вони пропонують. Перевірте сторінку товару в Google Store, щоб побачити різні конфігурації та пов’язані ціни.

Google
Виробник: Google
Дисплей: 12,3 у «молекулярному» РК-сенсорному екрані, роздільна здатність 3000×2000 @ 293 PPI
Процесор: Процесор Intel Celeron, 8-го покоління, m3, 8-го покоління i5 або 8-го покоління i7 (залежно від моделі)
Пам’ять: 4, 8 або 16 ГБ (залежно від моделі)
Зберігання: 32, 64, 128 або 256 ГБ (залежно від моделі)
Бездротовий: 802,11 a / b / g / n / ac, 2×2 (MIMO), дводіапазонний (2,4 ГГц, 5,0 ГГц) / Bluetooth 4,2
Камера: 8-мегапіксельна «Duo» ширококутна передня / 8-мегапіксельна задня
Вага: 1,6 фунтів
Операційна система: ОС Chrome
Дата випуску: Жовтень 2018

Помітні особливості Pixel Slate

Ручка Pixelbook ідеально підходить як для навігації, так і для малювання.

Google
Google рекламує наступні як видатні особливості Slate:

  • Slate працює під управлінням ОС Chrome, яка вважається однією з найпростіших та найбезпечніших операційних систем як для домашніх, так і для бізнес-користувачів. Він не тільки побудований на базі Linux, яка є (багато хто сказав би) менш вразливою до вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення, але також має регулярні оновлення для безпеки та додаткові функції.
  • Станом на останні випуски, деякі моделі мають можливість запускати програми для Android. Шифер – один із таких.
  • Ще зовсім недавно Google додав можливість встановлювати додатки Linux і на ОС Chrome (зрештою, це Linux під капотом).
  • Одноназваний «Молекулярний екран» Pixel має те саме співвідношення 3: 2, що й інші пристрої Google. Його високий PPI та кольоровий спектр оптимізовані для перегляду відео та споживання інших засобів масової інформації.
  • За даними Google, акумулятор потужністю 48 мВт-год забезпечить вам 12 годин роботи, тобто ви будете заряджатися протягом робочого дня. Ви також можете отримати 2-годинну зарядку всього за 15 хвилин завдяки швидкій зарядці USB-C.
  • Необов’язково Ручка Pixelbook дає точне креслення, чутливе до тиску. Крім того, ви можете використовувати його для активації Google Assistant.
  • Хоча Slate – це перше планшет, деякі апаратні конфігурації більше орієнтовані на корпоративний ринок. З цією метою існує ряд аксесуарів для клавіатури, доступних для підвищення продуктивності. Власна клавіатура Google Pixel Slate – це стандартна модель у стилі складання, але G-Type для клавіатури Google Pixel Slate від Brydge – це, можливо, простіший у використанні та діловий варіант.
  • Якщо говорити про те, Google Assistant вбудований в Slate, що дозволяє вам (наприклад) диктувати електронну пошту, встановлювати нагадування для себе або керувати своїми розумними домашніми пристроями за допомогою голосової команди.
  • Що стосується інтеграції, якщо у вас є інші пристрої Google, ви можете розблокувати планшет за допомогою телефону Pixel або використовувати його для складання та надсилання текстових повідомлень.

Хоча ці маркери дають огляд можливостей Шифера, однак вони насправді не розповідають всієї історії. Продовжуйте читати, щоб дізнатись, як деякі з цих функцій поєднуються, щоб зробити Шифер справжнім кроком вперед.

Pixel Slate – це перше планшет

Ширококутна система дуо-камер із слабким освітленням

Google
Хоча ОС Chrome 2-в-1 існує вже деякий час, багато з них використовують «конвертований» форм-фактор. Це означає, що вони були розроблені для використання з (назавжди прикріпленими) клавіатурою та тачпадом, але ви могли також складіть їх і використовуйте як планшет, якщо хочете. Однак для користувачів, які справді шукають планшет, це створює дві проблеми. По-перше, додаткове обладнання приносить із собою зайву вагу та об’єм. Це залишиться з вами (буквально) весь час, навіть якщо все, що ви хочете зробити, це переглянути деякі відео YouTube або прокрутити стрічку новин. Ви також можете стверджувати, що це додаткове обладнання забирає енергію, яку можна заощадити інакше, але це незначний момент у більшій схемі речей. Крім того, попередні версії ОС Chrome були розроблені для введення клавіатури та курсору з точки зору програмного забезпечення. Користувачі першого покоління кабріолетів часто скаржились, що інтерфейси не орієнтовані на форм-фактор планшета: елементи управління були замалі, щоб їх можна було торкнутися, програми погано реагували на обертання екрану тощо. для ручкових пристроїв. Google означає, що комбінація Slate та вищезгаданої ручки Pixelbook виглядає як ручка на папері. За допомогою нього можна робити нотатки в таких додатках, як Google Keep (навіть коли екран заблокований), створювати ескізи, виділяти текст на екрані та навіть активувати Google Assistant. Всі ці речі складаються з набагато більш здібною планшетною ОС, ніж та, яка була доступна кілька років тому. І анонс Slate є достатнім доказом довіри Google до функцій планшетного ПК системи, щоб випустити пристрій, який є першим планшетом.

Pixel Slate працює під керуванням ОС Chrome

Chrome OS і Google Assistant створюють потужну комбінацію.

Google
Є кілька характеристик ОС Chrome, які роблять її чудовим вибором для повсякденної ОС. По-перше, його коріння як ОС лише для браузера означають, що вона проста і елегантна. Деякі операційні системи ПК роздулися, намагаючись включити всі функції у світі. Однак мінімалістичний підхід ОС Chrome робить її придатною для всіх – від випадкових домашніх користувачів до майстрів, що перебувають на ходу, до старих користувачів, яким не потрібна складність. Якщо ви хочете надіслати електронний лист своєму онуку, відкрийте Gmail. Якщо ви хочете переглянути шоу, виберіть Hulu або Netflix серед великого, чіткого списку піктограм у панелі запуску. Незважаючи на те, що в Chrome OS доступні потужні програми, вона повинна стати настільки складною, наскільки ви вирішите її зробити. Але якщо ви вирішите піти цим шляхом, ОС Chrome пропонує, можливо, найбільший вибір програмного забезпечення на будь-якій платформі у світі, настільному чи мобільному. З самого початку ОС Chrome зосереджувалась на тому, щоб переносити веб-програми на ваш пристрій таким чином, що здавалося б не хмарним. Ви мали (або могли отримати) піктограми на робочому столі для таких програм, як Google Docs, Evernote або Spotify. Поштовх був зробити ці веб-програми придатними для роботи в режимі офлайн, тобто ви могли використовувати їх, коли не були підключені до Інтернету. Тож, хоча спочатку думалося, що ви також будете зберігати свої дані у хмарі, локальне сховище зростало, щоб задовольнити запити цих офлайн-програм. Тепер, окрім вбудованих програм, ОС Chrome може також запускати програмне забезпечення для двох інших важливих платформ. Перший – Android, що надає користувачам більшості пристроїв доступ до Google Play Store та 2,6 мільйона додатків, які він містить. Звичайно, не всі програми оптимізовані для збільшення екрану (проблему, яку ми спостерігали і з планшетами Android), а деякі можуть навіть не працювати взагалі. Але здебільшого вони встановлюватимуться та працюватимуть на вашому Slate. Останнім доповненням є програми для Linux, які надають доступ до програмного забезпечення настільного класу. Зараз, можливо, вам не вдасться встановити Office або Photoshop, але ви можете отримати їх альтернативи з відкритим кодом. Загалом, платформа Chrome OS відкриває доступ до широкого спектру програмного забезпечення, і Slate надає вам це в гарному портативному пакеті.

Pixel Slate розроблений як пристрій 2-в-1

Google "Режим робочого столу" Оптимізує інтерфейс для клавіатури та миші.

Google
Нарешті, Slate був розроблений з самого початку не просто як планшет, а як планшет, який може перетворитися на більше. Власна клавіатура Google була анонсована під час запуску, а також нова версія (насправді кольорова) ручки Pixelbook. Але дизайнери Google також уявляли собі іншу периферію. В описах пристрою на різних веб-сторінках також згадуються доки, які можна підключити до звичайного монітора, клавіатури та миші, щоб зробити пристрій імпровізованим робочим столом. Це не те, що сучасні Chromebook не можуть зробити. Але справа тут у тому, що дизайнери Google не унеможливили Slate у цьому лише тому, що це мобільний пристрій. Однією з особливостей, яка справді демонструє цю мету, є робочий режим. Представлений у Chrome OS 70 робочий стіл / панель запуску за замовчуванням містить великі, добре розставлені піктограми, якими легко натискати пальцем. Також за замовчуванням використовується режим розділеного екрану для двох додатків. Але підключіть клавіатуру або мишу, і система переходить на більш звичний вигляд із перекриттям вікон. Це забезпечує найкраще з обох світів з точки зору споживання медіа та продуктивності.

Pixel Slate прагне стати вашим щоденним комп’ютером на вибір

З урахуванням того, скільки думок люди в Google доклали зусиль, щоб зробити Pixel Slate одночасно гнучким та спроможним, їхнє повідомлення стає зрозумілим: вони хочуть, щоб Pixel Slate став вашим щоденним комп’ютером. Зараз, звичайно, є користувачі, для яких це не буде правдою. Наприклад, програмістам для складання програм, які вони пишуть, потрібна велика кількість кінських сил, а відеоінженерам потрібні масиви пам’яті для необроблених відеоматеріалів. Але для пересічного споживача Slate забезпечує повний перегляд веб-сторінок, а також доступ до програм для Android, які вони вже можуть використовувати на телефоні. Для нетехнічних бізнес-користувачів функції безпеки та хмарні функції Chrome OS роблять Slate абсолютно адекватним вибором (і його адміністраторам системи сподобається). Однак є навіть винятки з наведених вище винятків. Slate може легко впоратися з редагуванням тексту та потребами веб-розробників у доступі до сервера, тоді як короткоформатні відео, такі як відеоблог, цілком під силу мобільному пристрою. Тому, перш ніж просто брати участь у новому ноутбуці, який може коштувати дорожче, важити дорожче та бути менш гнучким, уважно перегляньте планшет Slate. Це може бути «повсякденний комп’ютер», який ви шукали.