Skip to content

Що таке Google Trends і як це працює?

5 de Липень de 2021

Google Trends – це потужний інструмент дослідження, за допомогою якого можна побачити популярність певних пошукових термінів Google протягом певного періоду та певної географії. Коли ви використовуєте Google Trends для дослідження пошукового терміна, ви побачите популярність цього терміна з часом. Але справжня сила Google Trends походить від порівняння пошукових термінів, щоб ви могли побачити їх популярність відносно один одного.

Як працюють тренди ключових слів Google?

Коли ви вперше відвідаєте Google Trends, ви побачите, що головна сторінка заповнена ключовим словом, яке є популярним у Google у вашій частині світу. Найцікавішими областями цієї сторінки є розділ “Останні тенденції”.

Коли відбуваються великі глобальні події, Google іноді створює певний розділ або сторінку, що вивчає усі поточні тенденції пошуку за цією темою. Щоб почати розбиратися в певних пошукових термінах, які вас цікавлять, вам потрібно буде ввести ці терміни в поле, яке читається Введіть пошуковий термін або тему і натисніть Enter. Це покаже вам, як змінився інтерес до цього пошукового терміна (щодо нього самого) за останні 12 місяців.

Знімок екрана результатів пошуку Google Trends

Ця сторінка повідомляє всю наступну інформацію про будь-який пошуковий термін, який ви запитуєте.

  • Відсотки за останні 12 місяців
  • Інтерес з боку вашого субрегіону світу
  • Інші популярні теми пошуку та запити, пов’язані з вашим запитом

Ви можете налаштувати субрегіон для показу за метрополітеном або містом, а також відсортувати всі списки за зростанням чи падінням тенденцій.

Розуміння тенденцій пошуку Google

Важливо розуміти, коли ви дивитесь на тенденційну діаграму в Google Trends, ви не дивитесь на фактичні пошукові номери. Цифри ліворуч від діаграми становлять від 0 до 100. Це представляє рівень зацікавленості саме для цього пошукового терміна протягом періоду часу на діаграмі.

  • 0 не представляє інтересу відносно найвищого відсотка в часові рамки.
  • 100 представляє найвищий рівень інтересу за цей термін протягом цього періоду.

Для одного терміну це може здатися не дуже корисним. Однак цей погляд може показати вам, чи є щорічні сезонні стрибки протягом року. Якщо ви хочете побачити, чи повторюється сезонна тенденція щороку, змініть спадне меню «Минулі 12 місяців» на останні 5 років або з початку, коли дані про тенденцію вперше розпочалися.

Знімок екрана багаторічної діаграми Google Trends

Коли ви бачите рівномірно розміщені сплески інтересу з року в рік, це означає сезонний сплеск відсотків.

Порівняння термінів за допомогою даних пошуку Google

Ви можете отримати значно більшу користь від використання Google Trends, порівнявши подібні пошукові терміни. Наприклад, якщо ви шукали “найкращі програми для Android” і вам цікаво, чи цей термін є більш-менш популярним, ніж “найкращі програми для iOS”, Google Trends може допомогти. Щоб додати пошуковий термін, виберіть Порівняйте у верхній частині вікна “Огляд” і введіть другий пошуковий термін.

Знімок екрану порівняння термінів Google Trends

Ця точка зору є дуже корисним показником того, наскільки популярнішими є деякі пошукові терміни, ніж інші, що стосуються один одного. Використовуючи інші пошукові терміни як вихідну лінію, цей підхід може допомогти вам краще визначити пошукові терміни, які надзвичайно популярні у всьому Інтернеті. Це особливо вірно, якщо ви вже знаєте про існуючі пошукові терміни, які користуються великою популярністю. Ви можете використовувати ці популярні пошукові терміни як базове порівняння.

Як користуватися Google Trends

Коли ви визначаєте дуже популярні пошукові терміни або сезонні тенденції, як тоді ви можете використовувати їх для покращення відвідуваності вашого веб-сайту або залучення більшої кількості відвідувачів до вашого інтернет-бізнесу? Ви можете використовувати інформацію, яку ви дізнаєтесь із Google Trends для власного веб-сайту чи бізнесу, наступними способами.

  • Якщо порівняння кількох термінів показує, що один термін дуже популярний, зосередьте свої статті в блозі чи на веб-сайті на цій темі.
  • Якщо тема цікавить сезонний пошук, зосередьтеся на публікації своїх статей на початку цих сезонів.
  • Якщо ви продаєте товари в Інтернеті, визначте часові зусилля з продажу, виходячи з сезонного інтересу до цих продуктів.
  • Якщо ви керуєте місцевим бізнесом, як бізнес з обслуговування газонів, активізуйте свої зусилля з місцевої реклами на початку сезону, коли пошукові запити, пов’язані з послугами газону, є найвищими.
  • Місцеві компанії повинні використовувати географічні фільтри в Google Trends для виявлення тенденцій для своїх місцевих громад, а не для всього Інтернету.

Переконайтеся, що ви повністю розумієте, як використовувати всі функції, доступні в Google Trends. Google Trends – це потужний інструмент для виявлення тенденцій суспільного інтересу не лише в усьому Інтернеті, але й у вашій місцевій спільноті. Ця інформація дуже корисна для всіх, хто веде веб-сайт чи блог, або навіть для власників малого бізнесу.

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Дубе, Райан. “Що таке Google Trends і як це працює?” ThoughtCo, 21 червня 2021 р., Thinkco.com/what-is-google-trends-4800614.
Дубе, Райан. (2021, 21 червня). Що таке Google Trends і як це працює? Отримано з https://www.thoughtco.com/what-is-google-trends-4800614
Дубе, Райан. “Що таке Google Trends і як це працює?” ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/what-is-google-trends-4800614 (доступ 5 липня 2021 р.).