Skip to content

Що таке HootSuite і чи можна його використовувати?

4 de Липень de 2021

HootSuite – це інструмент управління соціальними мережами, який дозволяє користувачам планувати та публікувати оновлення для Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, WordPress та інших платформ з інформаційної панелі з вкладками, що організовують усі соціальні профілі, які ви підключаєте. Користувачі можуть впроваджувати та аналізувати маркетингові кампанії у всіх соціальних профілях, не входячи в кожну соціальну мережу окремо. Завдяки преміум-акаунтам користувачі отримують вдосконалену соціальну аналітику, залучення аудиторії, співпрацю в команді та функції безпеки.

Навіщо використовувати HootSuite?

Джульєтт Уайт / Getty Images
Хоча HootSuite в основному відомий як бізнес-інструмент, багато людей використовують його в особистих цілях. Якщо ви публікуєте одне і те ж у кількох профілях, ви можете опублікувати його один раз через HootSuite і вибрати ті профілі, де ви хочете його опублікувати, і воно опублікує його одночасно у всіх п’яти профілях. Використання HootSuite займає трохи часу для ознайомлення, але, врешті-решт, це покращує продуктивність і залишає час на більш важливі справи. Функція планування теж чудова. Розподіліть свої публікації протягом дня або тижня, щоб ви могли це встановити і забути.

Основна характеристика HootSuite

Ось загальна розбивка деяких найкорисніших функцій, пов’язаних із реєстрацією на безкоштовний рахунок. Доступні також декілька додаткових функцій, а преміум-акаунти пропонують доступ до ще більшої кількості функцій та функціональних можливостей.

  • Безпосереднє розміщення в соціальних профілях. Найвизначніша особливість – це можливість розміщувати текст, посилання, фотографії, відео та інші засоби масової інформації безпосередньо у своїх соціальних профілях через інформаційну панель HootSuite.
  • Планова проводка. Немає часу розміщувати повідомлення протягом дня? Заплануйте ці публікації так, щоб вони автоматично розміщувались у певний час, а не робили їх усі вручну.
  • Багатопрофільне управління. За допомогою безкоштовного облікового запису ви можете керувати до двох соціальних профілів за допомогою HootSuite. Під час оновлення ви можете керувати багатьма іншими. Отже, якщо ви оновили 20 профілів Twitter і 15 сторінок Facebook, HootSuite може це впоратись, але вам доведеться оновити.
  • Додатки соціального вмісту для додаткових профілів. HootSuite має набір соціальних програм для інших популярних сайтів соціальних мереж, не включених до основних пропозицій, таких як YouTube, Instagram та інші.
  • Цільові повідомлення. Надсилайте приватні повідомлення цільовим групам аудиторій у вибраних соціальних профілях просто через інформаційну панель HootSuite.
  • Доручення організації. Якщо ви працюєте з командою, ви можете створити “організацію” для поліпшення спілкування та співпраці в усіх облікових записах HootSuite.
  • Аналітика. HootSuite має спеціальний розділ для створення аналітичних звітів та резюме кліків. Це працює як з Google Analytics, так і з Facebook Insights.

Але чи це безкоштовно?

Так, HootSuite безкоштовний. Ви отримуєте доступ до всіх вищезазначених основних функцій без будь-яких витрат. Але преміум-акаунт дасть вам так багато інших варіантів. Якщо ви серйозно ставитесь до управління та аналітики соціальних мереж, ви можете отримати 30-денну безкоштовну пробну версію HootSuite Pro, вартість якої становить близько 29 доларів на місяць після цього і дозволяє одному користувачеві керувати до 10 соціальних профілів. Також є варіанти для команд, підприємств та підприємств. Перевірте HootSuite, зареєструвавши безкоштовний рахунок або перевіривши додаткові плани.