Saltar al contenido

Що таке IMDb?

23 de julio de 2021

База даних фільмів в Інтернеті (IMDb) – це найбільша, найповніша база даних фільмів в Інтернеті. Він пропонує велику базу даних про фільми, телешоу та акторський склад. Сайт був офіційно запущений в 1990 році, і зараз він належить Amazon.com. IMDb – надзвичайно детальне та багате джерело даних про фільми, що містить найпопулярніші фільми, новини, безкоштовні фільми, огляди, трейлери фільмів, тривалість показу, огляди фільмів на DVD, профілі знаменитостей тощо. Якщо ви коли-небудь досліджували фільм чи актора, ви, мабуть, потрапили на IMDb. Сайт справді є великим сховищем інформації про фільми, і хоча чудово, що до більшості з них є повністю безкоштовний доступ, він може здатися захаращеним і важким для просіювання. Нижче наведено декілька порад щодо використання IMDb, а також ознайомлення з деякими його особливостями, включаючи те, що ви отримуєте з IMDbPro.

Змістовий покажчик

Що на IMDb?

Одним словом, IMDb великий. Це величезний центр розважальної інформації. Майже будь-яка пошукова система спрямує вас туди, якщо ви шукаєте сюжет до фільму або якщо ви намагаєтеся з’ясувати, хто грав у фільмі, який ви щойно переглянули, або хто буде в майбутньому телевізійному шоу. Існує приголомшливий масив інформації, пов’язаної з індустрією розваг: сценарії, дрібниці, інформація про режисера / продюсера, рекламні контакти, резюме сюжетів, трейлери фільмів тощо. Окрім довідкової інформації, Інтернет-база даних фільмів також пропонує ексклюзивні ресурси персонажів, такі як біографії та незабутні цитати, плюс включає можливість миттєвого перегляду телевізійних шоу та фільмів безкоштовно. Користувачів запрошують взяти участь у постійно зростаючому багатті інформації, оцінюючи фільми за шкалою. “Найкращі” сторінки IMDb, такі як 250 фільмів у списку з найкращими рейтингами фільмів, базуються на цих голосах довіри (або несхвалення) користувачів, які постійно обертають список фільмів у списку обраних залежно від отриманих голосів. Більшість сторінок, пов’язаних із фільмом чи телешоу на IMDb, пропонують кілька функцій, включаючи конспект сюжету, підсумок сюжету, сюжет, інформацію про акторський склад, оцінки оглядів, позначені жанри, зображення, відео, номінації, подібні заголовки, дані про каси, час роботи, дрібниці , поширені запитання, відгуки користувачів, цитати тощо. Ви також можете створити власні приватні або публічні списки спостереження. Вони можуть містити фільми та шоу, які вас цікавлять. Вони служать чудовим способом зібрати назви, які ви плануєте переглянути, і ви навіть можете відсортувати їх за рейтингом, часом роботи, популярністю та іншими корисними критеріями.

Параметри розширеного пошуку IMDb

Знімок екрана популярного списку жанрів фільмів та телевізійних програм IMDb

Незабаром та інші графіки IMDb, такі як Найпопулярніші фільми та Top Box Office, є одними з найпопулярніших способів використання IMDb, але насправді існує кілька способів пошуку на сайті. Можливо, вам доведеться вибрати один із інших методів, якщо ви шукаєте новий фільм для перегляду або якщо у вас є лише один або два біти інформації для початку пошуку, наприклад ім’я актора або інформація про сюжет.

  • Пошук за іменем IMDb: пошук назв за іменем актора, днем ​​народження чи місцем народження, знаком зірки, датою або місцем смерті, статтю, фільмографією, групою імен (наприклад Оскароносний або Найкраща акторка), і більше.
  • Пошук за титулом IMDb: пошук фільмів та шоу за їх назвою, часом роботи, типом заголовка (Телесеріал, короткометражний телевізор, короткометражний фільм, художній фільмтощо), дата випуску, рейтинг користувачів, кількість голосів, жанр, група заголовків (IMDb “Топ 100” або Приз Еммі), дані заголовка (місця, шалені кредити, альтернативні версіїтощо), компанії (наприклад, Sony або Paramount), параметри миттєвого перегляду, американські сертифікати (PG, NC-17 тощо), країни, ключові слова, мова, місце зйомок, акторський склад / група, час роботи, звуковий мікс тощо .
  • Пошук за співпрацею IMDb: Цей тип пошуку дозволяє знаходити фільми та шоу, де з’являються дві обрані вами людини, або ви можете знайти людей, які грали в одному фільмі, шукаючи дві назви.
  • Індекс сайту IMDb: Тут перелічено різні цікаві місця, які ви можете переглядати на IMDb, наприклад Найкраще року, Внизу 100, Дні народження, і Amazon Originals.
  • Жанри фільмів: переглядайте IMDb за жанрами, щоб знайти фільми жахів, комедії, анімації, фантастичні фільми, трилери, кримінальні шоу та багато іншого.

Безкоштовні фільми IMDb

Знімок екрана нещодавно доданих фільмів IMDb TV

База даних Інтернет-фільмів містить не лише інформацію про фільми та шоу, але й безкоштовні фільми, які ви можете дивитись прямо зараз. Ця частина сайту називається IMDb TV. Ви можете переглядати нещодавно додані фільми та телешоу, популярні фільми / шоу, фільми тижня, оригінали IMDb, приховані дорогоцінні камені та фільми, організовані за жанрами. Усі вони переглядаються на їх веб-сайті та в мобільному додатку.

Особливості IMDbPro

Ви можете оплатити деякі функції IMDb, якщо хочете. Однак вони спрямовані більше на людей, які шукають контакти в розважальному бізнесі. Підписка на IMDbPro дозволяє вам:

  • Заявіть власну сторінку IMDb
  • Відстежуйте оновлення з профілів людей / назв, щоб завжди мати найсвіжішу інформацію
  • Знайдіть галузеві контакти та представництво талантів
  • Див. Заголовки, недоступні на IMDb

Існує безкоштовна 30-денна пробна версія IMDbPro до того, як настане ціна 12,50 доларів на місяць. Ця ціна призначена, якщо ви платите за один рік заздалегідь (149,99 доларів США), або ви можете вибрати трохи дорожчу передплату на місяць за 19,99 доларів США. .