Saltar al contenido

Що таке Kindle?

29 de abril de 2021

Kindle – це цифровий пристрій зчитування від Amazon. З 2007 року роздрібний гігант виробляє та продає кілька різних типів та моделей пристроїв Kindle.

Змістовий покажчик

Розвиток Kindle

Перший Kindle вийшов ще в 2007 році з однією головною метою: зробити електронні книги загальнодоступними. Він розкупився приблизно за п’ять годин і не міг поповнити запаси до весни 2008 року. Найбільш ранні пристрої Kindle не мали сенсорного управління, але вони включали клавіатури (подібні до пристроїв BlackBerry). Запуск Amazon пристроєм Kindle четвертого покоління в 2011 році був першим, хто замінив клавіатуру на сенсорне управління.

Піксабай
Оскільки Kindle розвивався протягом багатьох років, у його дизайн були вписані більш вражаючі функції – включаючи дисплей з підсвічуванням для читання в темряві, кращу функціональність перегортання сторінок, дисплей чорнила високої щільності для чистого та чіткого читання (близько до справжньої книги) та збільшене сховище.

Як працюють пристрої Kindle

Пристрої Kindle розроблені для безперебійної роботи з великою бібліотекою Kindle Store від Amazon, включаючи програму Kindle Unlimited. Щоб почати користуватися Kindle, потрібно лише увімкнути його та підключитися до Wi-Fi. Після підключення до Wi-Fi і входу в обліковий запис Amazon ви можете переглядати книги Kindle Store, купувати їх і негайно доставляти на пристрій. Цифрові формати будь-яких книг, журналів чи газет, які ви купуєте та завантажуєте на пристрій Kindle, зберігаються локально на пристрої, а також у хмарі через ваш рахунок Amazon. Якщо ваша місцева бібліотека підтримує електронні книги, ви можете позичити книги за допомогою програми Libby і надіслати книги прямо на ваш Kindle. Дізнайтеся, що таке Amazon Cloud Reader і як ним користуватися.

Особливості Kindle

Найновіші моделі Amazon Kindle мають такі функції:

 • Від 2 до 4 гігабайт пам’яті (до майже 1400 книг)
 • 6 – 7-дюймовий екран
 • Вбудоване регульоване переднє світлодіодне освітлення
 • Роздільна здатність від 167 до 300 ppi
 • Сенсорний дисплей без відблисків
 • Підключення до Wi-Fi або 3G
 • Тижні автономної роботи
 • Розпізнавання обертання екрана для кращого перегляду в альбомному або книжковому режимі
 • Елементи керування, що можна натиснути, щоб виділити текст, перекласти слова, переглянути словник, додати анотації та налаштувати розмір тексту
 • Закладка сторінки
 • Функція плавного перегортання сторінок
 • Зразки для читання перед покупкою
 • Функція архівування
 • Організація шляхом створення колекцій
 • Інтеграція з Facebook та Twitter

Остання модель Kindle найвищого класу, Oasis, має додаткові функції, включаючи більше налаштувань освітлення, ергономічний дизайн, автоматичну поворотну орієнтацію сторінки та кнопки перегортання сторінки.

Чим Kindle відрізняється від інших планшетів та електронних зчитувачів

Kindle виглядає і працює дуже схоже на будь-який інший планшет або пристрій для читання електронних програм. Він плоский, компактний і працює за допомогою сенсорного екрана для навігації. Однак пристрої Kindle спеціально створені для перегляду, придбання, завантаження та читання електронних книг Kindle. Це його головне призначення. Планшети – це пристрої загального призначення, призначені для того, щоб насолоджуватися різноманітними технологічними заходами, такими як перегляд Інтернету, споживання мультимедіа, використання програмного забезпечення тощо. Усі пристрої Kindle, за винятком моделі Fire, містять операційну систему та дисплей, які обмежують лише доступ до Kindle Store та читання книг, які ви купуєте / завантажуєте з нього. У 2011 році Amazon випустила більш багатоцільову модель Kindle під назвою Fire (раніше Kindle Fire), яка може бути використана як електронний зчитувач Amazon Kindle Store на додаток до планшетного комп’ютера для перегляду Інтернету, прослуховування музики, перегляду відео і грати в ігри. Amazon також пропонує свій власний набір програм, які можна завантажити у Fire (та інші продукти Amazon з підтримкою додатків, такі як Fire TV).

Використання програми Kindle на планшеті або смартфоні

Amazon пропонує безкоштовну програму Kindle для платформ iOS та Android. Додаток по суті дозволяє насолоджуватися подібним досвідом на існуючому планшеті чи смартфоні без необхідність придбати пристрій Kindle. Користувачі Android можуть купувати книги через програму Kindle, а користувачі iOS – ні. Користувачі iOS повинні купувати книги на Amazon.com у веб-браузері, які потім передаватимуться в їх додаток через відповідний обліковий запис Amazon. Подібно до того, як використовувати справжній пристрій Kindle, ви можете використовувати пристрій Kindle iOS або Android для покупок книг, читання відгуків, отримання зразків для читання, перегортання сторінок під час читання, додавання сторінок у закладки, виділення тексту, додавання приміток, регулювання розміру тексту , змінити фон та інше. Це чудова, безкоштовна альтернатива, щоб отримати досвід читання, схожий на Kindle, із існуючого пристрою.