Saltar al contenido

Що таке Microsoft 365 Apps for Enterprise?

15 de abril de 2021

Microsoft 365 Apps for enterprise (раніше Office 365 ProPlus) – це план бізнес-передплати, який стягується за користувача, а не за пристрій. Він надає передплаченим користувачам більше програм та послуг Microsoft Office, ніж інші варіанти. Програми Microsoft 365 для корпоративних абонентів встановлюють усі пов’язані продукти та послуги Microsoft на п’ять комп’ютерів з ОС Windows або Mac, п’ять планшетів iOS або Android і до п’яти смартфонів iPhone або Android.

програми для Microsoft 365 для підприємств

Ця модель передплати може бути дешевшою для компаній з невеликою кількістю працівників, які використовують кілька пристроїв. Це може бути дорожче для компаній з великою кількістю працівників, кожна з яких використовує лише одного. В останньому випадку більш відповідним варіантом буде план Microsoft 365, який стягує плату за пристрій. Програми Microsoft 365 для підприємств працюють як на комп’ютерах Windows, так і на Mac.

Змістовий покажчик

Які програми постачаються з програмами Microsoft 365 для підприємств?

Програми Microsoft 365 для підприємств включають такі програми Office.

  • Слово
  • Excel
  • Штепсельна розетка
  • Outlook
  • OneDrive
  • Команди Microsoft

Як частина передплати на Microsoft 365 Apps для підприємств, усі програми Office отримують найновіші оновлення програмного забезпечення, як тільки їх випускають. Мобільні версії кожного додатка доступні для смартфонів та планшетів iOS та Android. Ви можете будь-коли використовувати онлайн-версії Word, OneNote, PowerPoint та Excel на будь-якому пристрої. На додаток до програм та супутніх служб, Microsoft 365 Apps для корпоративних абонентів мають доступ до 1 ТБ хмарного сховища на OneDrive. Підписка включає інструменти адміністрування для додавання та видалення користувачів та встановлення та оновлення програм Office на декількох пристроях.

Програми Microsoft 365 для підприємств проти Microsoft 365

Microsoft 365 – це загальний термін, який охоплює всі плани підписки на Microsoft 365, пропоновані Microsoft. Microsoft 365 Apps для підприємств – один із цих багатьох планів. Підписка на Microsoft 365 включає такі програми, як Word, Excel та Outlook за встановлену щомісячну плату. Кожен план орієнтований на різні випадки використання, наприклад, скільки людей потребує доступу до програм і чи є користувач будинком, студентом чи бізнесом. Наприклад, бізнес-план Microsoft 365 містить Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Access та OneDrive, тоді як план Microsoft 365 Business Premium постачається з тими самими програмами, а також хостингом електронної пошти, Outlook Exchange, OneDrive, SharePoint та Microsoft Teams. Корпорація Майкрософт пропонує декілька типів планів Microsoft 365, починаючи від тих, що спрямовані на випадкових користувачів та студентів, до малого бізнесу та великих корпорацій.

Де я можу придбати програми Microsoft 365 для підприємств?

Програми Microsoft 365 для підприємств не рекламуються на офіційних веб-сайтах Microsoft та в облікових записах соціальних мереж, і часто відсутні на основних сторінках Microsoft 365. У передплаті представлені три різних SKU з різними ціновими категоріями та пропозиціями продуктів.

Які пристрої підтримують програми Microsoft для підприємств?

Програми Microsoft 365 для підприємств та включені програми та служби підтримують пристрої Windows із Windows 7 та новішими версіями, пристрої Android з KitKat (4.4.X) і новіших версій, а також пристрої iOS з iOS 10 і новіших версій. Програми Microsoft 365 для підприємств постійно підтримують дві найновіші версії macOS.