Skip to content

Що таке Microsoft Continuum?

5 de Липень de 2021

Вперше представлений Microsoft у 2015 році, Windows Continuum – це програма, яка дозволяє користуватися смартфоном як ПК. Ви можете підключити його до зовнішнього монітора та запускати додатки для підвищення продуктивності, такі як Microsoft Office, перевіряти електронну пошту, планувати зустрічі тощо, при цьому користуючись телефоном як зазвичай. Доступна лише для деяких сумісних телефонів, таких як Lumia 950, ця функція має потенціал для людей, які працюють у дорозі, але вона має деякі обмеження.

Як працює Microsoft Continuum?

Після запуску програми Microsoft Continuum ви можете проеціювати свій телефон на зовнішній монітор або великий екран одним із двох способів. Ви можете використовувати бездротовий адаптер для передачі того, що є на вашому телефоні з підключенням до Інтернету або без нього, при цьому ваш телефон працює як віртуальна трекпад і клавіатура. Це добре для веб-перегляду та перегляду фотографій, але не багато іншого. Другий варіант – використовувати дротовий адаптер, такий як Microsoft Display Dock, для підключення смартфона до зовнішніх периферійних пристроїв, таких як монітор, миша та клавіатура. Док-станція може мати вихід 1080p HD та порт USB-C, який заряджає телефон під час роботи. Зовнішній монітор повинен підтримувати вхід HDMI для роботи з Microsoft Continuum. У будь-якому випадку, програми масштабуватимуться до розміру монітора, забезпечуючи кращий досвід перегляду, ніж просте дзеркальне відображення екрана. Ви можете використовувати деякі загальні комбінації клавіш Windows, і клацання правою кнопкою миші зазвичай функціонує так, як ви очікували. Ви також можете використовувати функції телефону, як зазвичай, під час використання Microsoft Continuum, тобто ви можете розмовляти, писати повідомлення, писати твіти та інше, не перериваючи трансляцію на ваш монітор.

Які обмеження Microsoft Continuum?

Очевидно, що Microsoft Continuum не такий потужний, як настільний ПК або ноутбук. Це обмежено апаратним забезпеченням вашого смартфона, а це означає, що воно підходить для простих завдань, таких як обробка текстів або презентація PowerPoint, але, ймовірно, буде затримка. Крім того, хоча Microsoft Continuum переконливо імітує ПК, він пропонує лише обмежену кількість програм Microsoft. Старі 32- або 64-розрядні програми не працюватимуть, тобто ви не можете встановлювати сторонні програми, такі як Photoshop. Microsoft Continuum також не найкращий багатозадачність. Усі його програми працюють на повноекранному режимі, тому ви не можете запускати програми поруч, але можете Alt+Вкладка між ними. Ви також можете отримати доступ до Cortana, перебуваючи в програмі, як і на звичайному ПК.