Saltar al contenido

Що таке Photoshop?

1 de agosto de 2021

Adobe Photoshop-одна з найпопулярніших і відомих програм для редагування фотографій та графіки. Він був розроблений у 1988 році і з тих пір став опорою для користувачів, які хочуть редагувати наявні фотографії або навіть створювати власні зображення та графіку.

Змістовий покажчик

Що таке Photoshop?

Вперше Photoshop був винайдений у 1987 році двома братами, Томасом та Джоном Нолл, які продали ліцензію на розповсюдження Adobe у 1988 році. Спочатку продукт мав назву Display. Photoshop доступний як для комп’ютерів Windows, так і для Mac. Він вважається растровим графічним редактором, що означає, що користувачі можуть створювати та редагувати зображення та зберігати їх у одному з багатьох форматів. Редагуйте окремі зображення або великі партії зображень у Photoshop.

У Photoshop використовується система редагування на основі шарів, яка дозволяє створювати та змінювати зображення з багатьма накладами. Шари можна використовувати для створення тіней та інших ефектів і можуть виконувати роль фільтрів, які впливають на основні кольори. Photoshop має багато функцій автоматизації та комбінацій клавіш, які допомагають заощадити час на повторювані завдання. Встановіть у Photoshop фільтри та плагіни, нові пензлі та текстури та інші корисні доповнення, щоб постійно покращувати його функціональність. Adobe Photoshop використовує розширення файлу PSD для всіх своїх файлів.

Як я можу використовувати Photoshop?

Photoshop є опорою для дизайнерів, веб -розробників, фотографів, графіків та багатьох інших творчих професіоналів, а також любителів. Програмне забезпечення використовується для редагування, створення та ретушування зображень, а також додавання спеціальних ефектів. Графіку можна створювати, а потім експортувати в інші програми. За допомогою Photoshop виконуйте прості функції, такі як видалення плями з фотографії або вдосконалене редагування та створення фотографій. Як і «Google» та «Xerox», термін «фотошоп» став дієсловом, хоча Adobe не рекомендує цього. Коли зображення було «фотошопвано», воно має конотацію маніпулювання, щоб покращити предмет.

Версії та ціни Adobe Photoshop

Photoshop часто називають Photoshop CC, оскільки з 2017 року Photoshop можна придбати лише за підпискою Creative Cloud. У колекції Creative Cloud більше 20 настільних та мобільних додатків, тому чим більше програм у вашій підписці, тим дорожче це буде коштувати. Окремі користувачі можуть віддати перевагу пакету «Фотографія», який коштує 9,99 доларів на місяць і включає Photoshop, Lightroom та 20 ГБ пам’яті. (Докладніше про Lightroom нижче.) Adobe пропонує семиденну безкоштовну пробну версію Photoshop як частину одного зі своїх планів підписки Creative Cloud, щоб ви могли відчути це програмне забезпечення та переконатися, що воно підходить саме вам.

Сім’я Adobe Photoshop

Якщо вам не потрібна повна функціональність Photoshop CC, Photoshop має розглянути кілька додатків -партнерів, включаючи Photoshop Elements, Photoshop Lightroom та Photoshop Express. Adobe Photoshop CC може бути дорогим і переважним для нових користувачів. Якщо ви просто хочете час від часу редагувати фотографію, то чогось на кшталт Photoshop Elements або Photoshop Express буде більш ніж достатньо для ваших потреб.

Елементи Photoshop

Photoshop Elements – менш надійна версія Photoshop CC. Він був створений для споживачів, які тільки починають редагувати фотографії і хочуть простий спосіб упорядкувати, редагувати, створювати та ділитися своїми фотографіями. На відміну від Photoshop CC, Elements доступний як разова покупка програмного забезпечення, а не як передплата, з ціною 99,99 доларів США. Adobe пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію Elements, щоб ви могли перевірити функціональність програмного забезпечення.

Adobe Photoshop Lightroom

Lightroom був розроблений для фотографів, які хочуть організувати та злегка змінити свою колекцію фотографій. Ви не можете обробляти зображення так само, як у Photoshop, але ви можете освітлити зображення одним натисканням кнопки, а також налаштувати кольори та покращити або покращити цифрові фотографії. На даний момент Lightroom має два смаки: Adobe Photoshop Lightroom Classic, і Lightroom. Adobe Photoshop Lightroom Classic – це перейменована версія традиційного настільного Lightroom. Lightroom-це хмарний фотосервіс, який працює на настільних комп’ютерах, мобільних пристроях та в Інтернеті. Підписка на Lightroom становить 9,99 доларів на місяць; він також доступний як частина плану Adobe Creative Cloud Photography, який становить 9,99 доларів на місяць. Спробуйте безкоштовно протягом 7 днів Lightroom, щоб перевірити це. Lightroom Classic більше не доступний як окремий продукт, але він включений до плану Adobe Creative Cloud Photography.

Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express – це мобільна версія Photoshop, доступна як безкоштовний додаток для пристроїв iOS та Android. Його також можна встановити на робочий стіл Windows із Windows 8 і вище за допомогою Microsoft Store. Це набагато простіше, ніж Photoshop CC, що забезпечує базовий діапазон функцій редагування зображень, таких як налаштування контрастності та експозиції та видалення недоліків. Також можна додати текст до зображень. Якщо ви тільки починаєте редагувати зображення, подумайте про безкоштовну альтернативу Adobe Photoshop.