Saltar al contenido

Що таке RouterLogin.com?

8 de marzo de 2023

Виробник маршрутизаторів Netgear має веб-сайт, щоб допомогти клієнтам, які не пам’ятають адреси своїх маршрутизаторів. Зазвичай, коли ви входите в систему широкосмугового маршрутизатора для роботи адміністратора, ви повинні знати внутрішню IP-адресу маршрутизатора. Правильна адреса залежить від моделі маршрутизатора та від того, чи була змінена інформація за замовчуванням.

Змістовий покажчик

Веб-сторінка адреси маршрутизатора Netgear

Багато домашніх маршрутизаторів Netgear налаштовано на використання www.routerlogin.com або www.routerlogin.net замість IP-адреси. Коли будь-який із цих URL-адрес відвідується з домашньої мережі, маршрутизатор Netgear розпізнає доменні імена веб-сайтів і автоматично перекладає їх на відповідну IP-адресу маршрутизатора.

Як увійти в систему маршрутизатора Netgear

Щоб увійти в маршрутизатор Netgear:

 1. Відкрийте веб-браузер на комп’ютері або мобільному пристрої, підключеному до мережі.

 2. Введіть в адресний рядок або перейдіть до http://www.routerlogin.net або http://www.routerlogin.com.

 3. Введіть ім’я користувача та пароль для роутера. Ім’я користувача за замовчуванням адмін і пароль за замовчуванням пароль. Якщо ім’я користувача та пароль було змінено, введіть цю інформацію.

 4. Відкриється головний екран маршрутизатора.

  Веб-сторінка менеджера маршрутизатора Netgear

Якщо ви відвідуєте одну з цих URL-адрес і не маєте маршрутизатора Netgear, посилання переспрямовує на домашню сторінку технічної підтримки Netgear.

Коли Routerlogin.Net не працює

Якщо ви не можете підключитися до routerlogin.com або routerlogin.net, спробуйте виконати такі дії для усунення несправностей:

 1. Увімкніть живлення маршрутизатора Netgear.

 2. Підключіть комп’ютер до мережі Wi-Fi роутера. Деякі маршрутизатори вимагають підключення комп’ютера за допомогою кабелю Ethernet для доступу до сторінки адміністратора маршрутизатора. Бездротове підключення може не працювати.

 3. Підключіться до веб-сайтів, використовуючи IP-адресу маршрутизатора за замовчуванням за адресою http://192.168.1.1. Це не спрацює, якщо ви змінили IP-адресу за замовчуванням.

 4. Якщо проблеми не зникають, спробуйте підключитися за допомогою іншого браузера або бездротового пристрою.

 5. Вимкніть і вимкніть всю мережу.

 6. Якщо нічого не допомагає, скиньте маршрутизатор до заводських налаштувань.