Saltar al contenido

Що таке Siri і як Siri може мені допомогти?

15 de abril de 2021

Чи знали ви, що ваш iPad постачається з особистим помічником? Siri може планувати події, встановлювати нагадування, встановлювати таймери і навіть бронювати бронювання у ваших улюблених ресторанах. Віртуальний асистент розширює багато функцій iPad на ваш голос, включаючи можливість пропускати набір тексту на клавіатурі та виконувати голосовий диктант.

Змістовий покажчик

Як увімкнути або вимкнути Siri?

Siri, напевно, вже увімкнено для вашого пристрою. Якщо ні, ви можете активувати або змінити Siri, відкривши додаток Налаштування iPad, вибравши Загальні з лівого меню, а потім виберіть Сірі із загальних налаштувань. Ви також можете ввімкнути Гей, Сірі, що дозволяє активувати Siri, промовляючи: «Гей, Siri», а не натискаючи кнопку додому. Для деяких iPad iPad «Hey Siri» працюватиме лише тоді, коли ви підключите iPad до джерела живлення, а деякі старі моделі взагалі не мають доступу до Hey Siri. Ви також можете використовувати налаштування Siri, щоб змінити голос Siri з жіночого на чоловічий. Ви навіть можете змінити його акцент або мову.

Як мені використовувати Siri?

Ви можете активувати Siri, утримуючи кнопку Home на своєму iPad. Після натискання протягом декількох секунд iPad подасть звуковий сигнал, і екран зміниться на інтерфейс Siri. Внизу цього інтерфейсу є різнокольорові лінії, які вказують, що Siri слухає. Задайте йому питання, щоб розпочати.

Що я повинен запитати у Сірі?

Сірі є особистим помічником людської мови, тому вам слід говорити з нею так само, як це була людина, і якщо вона може робити те, про що ви просите, це має спрацювати. Ви можете експериментувати, запитуючи про це майже все. Ви можете бути здивовані лише тим, що Siri може зрозуміти, або навіть деякими кумедними питаннями, на які вона може відповісти. Ось декілька основ:

  • Знайдіть поблизу ресторани та заходи: Скажіть або запитайте: «Знайди піцу поблизу» або «Які фільми грають?»
  • Встановіть нагадування: Скажіть: «Нагадуй мені вивести собаку на прогулянку о 21:00».
  • Встановіть таймер: Скажіть, «Таймер 30 секунд». Цей чудово підходить для приготування їжі.
  • Перевірте погоду: Одним словом скажіть «Погода».
  • Оновіть свій статус у соціальних мережах: Якщо ви скажете: «Оновіть мій статус у Facebook на» Щойно дивився Доктора, який мені сподобався «, він зробить саме це. Сірі також може твітувати.
  • Обчисліть чайові: «Яка підказка за двадцять доларів і сімнадцять центів?» Siri дасть вам суму чайових у розмірі 15 відсотків, 18 відсотків та 20 відсотків.
  • Відповідайте на складні запитання та шукайте в Інтернеті: «Хто написав Гаррі Поттера?»
  • Відкривайте програми та відтворюйте музику: «Play Ed Sheeran» відтворюватиме популярні пісні Ed Sheeran, які є у вас на iPad. І якщо у вас є Apple Music, він відтворить вибір із потокової служби. Ви навіть можете попросити його «відтворити популярні пісні 60-х».

Дізнайтеся більше про те, як Siri може зробити вас більш продуктивними, прочитавши про можливості продуктивності Siri.

Як я можу використовувати Siri для голосового диктування?

На клавіатурі iPad є клавіша з мікрофоном. Якщо ви торкнетесь цього мікрофона, ви ввімкнете функцію голосового диктування iPad. Ця функція доступна в будь-який час, коли ви використовуєте стандартну екранну клавіатуру. І голосовий диктант не зупиняється на словах. Ви можете вставити кому, вимовляючи «кома», і навіть наказати iPad «почати новий абзац».

Як працює Siri?

Siri працює, надсилаючи ваш голос на сервери Apple для інтерпретації, а потім перетворює цю інтерпретацію на дію. На жаль, це означає, що Siri не працюватиме, якщо ви не в мережі. Однією з істотних переваг надсилання вашого голосу до Apple є те, що механізм інтерпретації ваших голосових команд набагато потужніший, ніж міг би існувати на iPad. Він може «вивчити» ваш голос, підбираючи ваш акцент, щоб краще зрозуміти, що ви говорите, чим більше ви користуєтесь послугою. Ви навіть можете отримати ваш Mac, щоб активувати Siri голосом, якщо хочете.

Чи є Siri кращою від Google Personal Assistant, Microsoft Cortana або Amazon Alexa?

Apple відома тим, що задає тенденції, і Siri нічим не відрізняється. Google, Amazon і Microsoft розробили асистенти розпізнавання голосу. Не існує простого способу судити, який з них кращий, і здебільшого немає реальних причин протиставити їх один одному. Найкращим персональним помічником є ​​той, до кого ви можете отримати доступ. Якщо ви в основному використовуєте продукти Apple, Siri виграє. Це пов’язано з календарем Apple, нотатками, нагадуваннями та іншими програмами iOS. З іншого боку, якщо ви в основному використовуєте продукти Microsoft, Cortana може працювати для вас краще. Мабуть, найважливішим фактором є пристрій, яким ви користуєтесь на той час. Ви не збираєтеся використовувати Siri для пошуку ПК на базі Windows. І якщо у вас є iPad у ваших руках, відкриття програми Google для голосового пошуку – це занадто багато кроків, коли ви можете запитати Siri.