Skip to content

Що таке Tweetstorm?

9 de Липень de 2021

Термін “Tweetstorm” (не Tweet Storm) придумав і прославив Марк Андріссен, відомий інвестор та підприємець з Кремнієвої долини. Tweetstorm – це спосіб ділитися думками та коментарями, які занадто довгі для обмеження 280 символів для окремих твітів.

Переваги та недоліки Tweetstorm

Tweetstorm – це серія твітів від однієї людини, які починаються з цифри та скісної риски. Перше число – це порядок, у якому твіт з’являється в рядку твітів, що охоплюють одну тему. Цифра після скісної риски – це кількість твітів того самого автора. Tweetstorm дозволяє читачам знати, скільки твітів очікувати. На перший погляд, це здається чудовою ідеєю, але вона викликала певні суперечки.

Тім Мартін / Getty Images
Основним аргументом проти Tweetstorm є те, що Twitter призначений для коротких сплесків обміну інформацією чи думками. Серія твітів від однієї людини, особливо тривала серія, може розглядатися як спам. Ніхто не любить спам, і це може бути простим способом втратити фоловерів. Однак випадковій твітер-бурі є місце. Одним з випадків може бути твітер, який повідомляє твіт про попередження про торнадо, або транслятор, який в прямому ефірі твітує Щеняча Чаша. Twitter відомий тим, що передає невеликі самородки інформації та короткі розмови. Нескладно зрозуміти, чому раніше Твітторм розглядався як суперечливий та спам. Але нещодавні редизайни Twitter звільнили місце для Tweetsorms або серіалів, щоб вони не спамували та не займали місця на графіках користувачів.

Чому я повинен штурмувати?

Відповісти на це питання не так просто. Чи рідко у вас закінчуються виділені вам 280 символів під час твіту? Якщо так, можливо, вам ніколи не доведеться робити твіттерм. Чи редагуєте ви більшість своїх твітів, щоб вони відповідали формату Twitter? Можливо, це для вас. Як і в більшості речей, це не обов’язково підхід “все або нічого”.

Як опублікувати твітторм

Twitter сприяє твітер-штормам або послідовним твітам. Створюючи новий твіт, виберіть + (знаходиться в правому нижньому куті програми Twitter або поруч із Твіт на веб-сайті Twitter для робочого столу). Ви можете скласти серію твітів та опублікувати серію відразу, вибравши Твітувати все. Якщо ви віддаєте перевагу розміщувати по одному, опублікуйте свій перший твіт, а потім додайте наступні твіти, відповівши на перший.