Saltar al contenido

Що таке Twitter Auto-Follow і як це працює?

26 de julio de 2021

Ви приєдналися до Twitter. Ви хочете отримати більше підписників. Але як це зробити? Ви можете здійснити ручний пошук у соціальній мережі. Або ви можете скористатися інструментами, які дозволяють автоматично знаходити нових підписників. Дізнайтеся більше про автоматичне підписання Twitter.

Змістовий покажчик

Що таке Twitter Auto-Follow?

Автоматичне підписання Twitter стосується різних методів, програмних програм та стимулів, що використовуються для автоматичного створення послідовників для облікового запису в соціальній мережі. Найпоширенішою характеристикою серед цих інструментів є автоматизація. Як правило, багато підключень послідовників здійснюються автоматично в Twitter за допомогою програмного забезпечення, а не вручну користувачем Twitter. Методи автоматичного слідування, як правило, покладаються на взаємне слідування, що означає стеження за людьми, які слідують за вами. Це звичайна практика в Twitter, а інструменти автоматичного слідування полегшують роботу. Інші методи автоматичного слідування роблять дещо різні речі. Деякі, наприклад, розроблені, щоб допомогти вам знайти нових людей, за якими слід стежити у Twitter, виходячи з ваших інтересів. Інші системи ведуть списки облікових записів, які автоматично підписуються на вас, якщо ви дотримуєтеся їх.

Яка мета Twitter Auto Follow?

Мета автоматичного стеження – допомогти людям отримати більше підписників у Twitter. Деякі інструменти автоматизації преміум-класу також працюють з іншими соціальними мережами, допомагаючи розширити зв’язки у Facebook, LinkedIn та Myspace. Хоча кілька інструментів автоматичного стеження безкоштовні, більшість компаній, які змушують їх стягувати плату за передплату. З цієї причини їх використання в Twitter іноді називають «покупкою фоловерів». Зрештою, це гарна ідея вручну додавати своїх власних підписників і уникати автоматичного підписання, особливо якщо ваша мета полягає у створенні довготривалих зв’язків та розширенні значущим чином, що може допомогти вам та вашому бізнесу. Інструменти автоматичного стеження – це штучний спосіб швидко побудувати підписку на Twitter. Зв’язки, які вони створюють, зазвичай не такі цінні, як ті, які ви отримуєте самостійно, використовуючи ручні або природні методи. Існує кілька основних стратегій, щоб залучити фоловерів до Twitter самостійно, на що варто навчитися. Тим не менше, інструменти автоматичного слідування використовуються багатьма компаніями для запуску своєї спільноти Twitter. Якщо це зробити обережно, це може допомогти збільшити кількість підписників у Twitter. Якщо ваша політика полягає у тому, щоб стежити за всіма, хто стежить за вами, засоби автоматизації можуть заощадити час.

Правило Твіттера заборонено автоматично дотримуватися

Twitter не любить автоматизованих підписок. Правила Twitter говорять: «Єдиною поведінкою автоматичного підписання, яку дозволяє Twitter, є автоматичний зворотний зв’язок (підписка на користувача після того, як вони пішли за вами). Також не дозволяється автоматичне відстеження підписки. Якщо автоматизація вашого облікового запису викликає порушення вашого облікового запису Twitter Правила (повторне надсилання оновлень спаму, неодноразове розміщення повторюваних посилань тощо), ваш обліковий запис може бути призупинено або припинено. » Взаємне дотримання дозволено, і це заохочується як хороший етикет у Twitter. Але це дозволено лише в тому випадку, якщо люди продовжують стежити за тими людьми, за якими вони автоматично слідували, принаймні деякий час. Додатки з автоматичним відстеженням, як правило, запускають гру з цифрами – вони генерують тонну підписок у Twitter, з метою отримати деякі відповіді. Потім вони швидко відмовляються від цих самих людей і знову починають процес набуття послідовників. Це суперечить правилам Twitter, і це може призвести до заборони вашого облікового запису.

Залучіть фоловерів у Twitter за допомогою реклами

Існує багато видів систем та інструментів автоматичного слідування. Деякі використовують непрямі методи, які в основному є формою реклами – ви платите за рекламу свого облікового запису потенційним фоловерам. Twitter пропонує просунуті акаунти, де компанії та люди платять, щоб їх видно було в спеціальних списках рекомендацій «Хто слідкувати». Це не вважається автоматичним підписанням, оскільки воно не передбачає того, щоб хтось автоматично підписався на когось іншого. У списках просто відображаються імена користувачів. Окремі користувачі вирішують, чи слід підписуватись на рекламований рахунок.

Придбайте підписників у Twitter

Деякі сторонні послуги пропонують способи реклами облікових записів Twitter і стягують плату залежно від кількості підписників, отриманих від кожної акції. Іноді називають практику стягнення плати за придбання послідовників купівля послідовників. Ці послуги не рекламують у звичному розумінні. Як правило, вони використовують тактику, призначену для автоматичного збільшення кількості послідовників. Вони передбачають поєднання автоматичного стеження та реклами. Часто вони не розкривають деталей своїх методів. Важко точно передбачити, коли використання будь-якої масштабної служби автоматичного стеження може призвести до проблем у Twitter. Але пам’ятайте про ризик призупинення, якщо ви вирішите використовувати один із цих засобів. Інші послуги автоматичного стеження засновані на фільтруванні ключових слів. Ви надаєте ключові слова, які вас цікавлять, і вони обіцяють визначити користувачів, яким слід дотримуватися, що відповідають цим ключовим словам.

Наступні правила та найкращі практики Twitter

Це гарна ідея прочитати повну версію Twitter дотримується правил та його правила автоматизації. Ось деякі інші речі, про які слід пам’ятати.

Обмеження підписників у Twitter

Необмежена кількість людей може стежити за вами у Twitter, але існує обмеження щодо кількості людей, за якими ви можете стежити. Будь-яка людина може простежити до 2000 людей. Після цього починаються різні обмеження кількості додаткових людей, за якими можна піти. Це залежить від співвідношення підписників до тих, за ким ви стежите. Наприклад, якщо у вас маса послідовників і ви не стежите за багатьма людьми, вам дозволено стежити за більшою кількістю людей, ніж якщо у вас мало послідовників і ви стежите за багатьма людьми. Twitter наклав ці обмеження на кількість людей, яких можуть дотримуватися користувачі, намагаючись приборкати агресивну практику, поширену серед спамерів.

Займіться своїми справами більшу частину часу

Сервіси автоматичного стеження можуть бути спокусливими, коли ви намагаєтеся розширити свої підписки в Twitter. Тим не менш, важливо зберегти контроль над своїм обліковим записом у Twitter і створити ті зв’язки, які додають цінності вашому досвіду. Справжня цінність Twitter полягає у змістовному спілкуванні, а не в кількості підписників. З цієї причини радимо бути обережними щодо послуг автоматичного стеження.