Saltar al contenido

Що таке Xbox Game Pass?

20 de abril de 2021

Xbox Game Pass – це послуга розповсюдження відеоігор Xbox One. Ви платите щомісячну плату за підписку на послугу, і в обмін на це ви можете завантажувати та грати в ігри з бібліотеки Xbox Game Pass на консолі Xbox One. Немає обмежень щодо кількості ігор, які можна завантажити, і ігри жодним чином не обмежуються.

Змістовий покажчик

Як працює Xbox Game Pass?

Xbox Game Pass досить простий. Завдяки передплаті ви отримуєте доступ до великої бібліотеки Xbox One, Xbox 360 та навіть оригінальних ігор Xbox, у які ви можете грати безкоштовно. Ось основний опис того, як працює служба:

 1. Підпишіться на підписку на Xbox Game Pass. Ціни коливаються від 9,99 до 14,99 доларів на місяць.

 2. Перегляньте каталог безкоштовних ігор Xbox Game Pass.

 3. Встановіть скільки завгодно ігор.

 4. Грайте в ігри, які ви завантажили, коли завгодно, протягом усього періоду підписки.

Підписки на Xbox Live Gold та Xbox Game Pass – це не одне і те ж. Вам не потрібна Xbox Live Gold, щоб підписатися на Xbox Game Pass, але багатокористувацькі функції в іграх Xbox Game Pass вимагають активної підписки на Xbox Live Gold.

Детальніше про Xbox Game Pass

З Xbox Game Pass немає обмежень щодо кількості ігор, які можна завантажити, або скільки часу ви можете витратити, граючи в них, але ви обмежені доступним місцем для зберігання. Якщо на Xbox One вистачає місця, вам потрібно видалити ігри, якими ви не користуєтеся, перш ніж завантажувати нові. Ви зберігаєте доступ до ігор Xbox Game Pass лише за умови активної підписки. Коли термін дії вашої передплати закінчується, ви більше не можете грати в жодну із завантажених ігор. Однак ви збережете будь-який прогрес, досягнутий у цих іграх, якщо хочете підписатись і відтворити його пізніше. Якщо ви знайдете гру, яка вам дуже подобається, але ви не хочете залишатися підписаним, ваша підписка надає вам можливість купувати ігри Xbox Game Pass зі знижкою. Ви можете підключити консоль Xbox до пристрою Alexa і завантажувати ігри через Xbox Game Pass. Вам не потрібно встановлювати вміння; Просто скажіть «Alexa, завантажте [game] від Xbox Game Pass «.

Скільки коштує ігрова гра Xbox?

Для Xbox Game Pass потрібна щомісячна передплата, вартість якої становить від 9,99 до 14,99 доларів на місяць. Корпорація Майкрософт пропонує час від часу безкоштовні пробні версії та спеціальні ціни, а також ви можете знайти пропозиції на щоквартальні або щорічні картки підписки у роздрібних продавців.

На яких платформах працює Xbox Game Pass?

Xbox Game Pass розроблений для роботи з платформою Xbox One і працює з оригінальними Xbox One, Xbox One S та Xbox One X. Деякі ігри включають додаткові функції, кращу продуктивність та графіку з більш високою роздільною здатністю, якщо у вас є Xbox One X. Оскільки Xbox Game Pass – це послуга завантаження, а не послуга потокового передавання, ви насправді можете скористатися вищими графічними можливостями Xbox One X. Окрім сімейства консолей Xbox One, Xbox Game Pass також дозволяє вам грати в деякі ігри на комп’ютерах з Windows 10. Це частина ініціативи Microsoft Xbox Play Anywhere, яка дозволяє грати в деякі ігри Xbox One на комп’ютері з Windows 10. За використання Xbox Game Pass на комп’ютері з Windows 10 не стягується додаткова плата, але не всі ігри Xbox Game Pass є частиною програми Xbox Play Anywhere.

Які ігри доступні на Xbox Game Pass?

Xbox Game Pass включає великий вибір як нових ігор, так і популярних класичних творів. Microsoft навіть включає в себе ігри, які вона сама видає, такі як Forza Horizon 4, Sea of ​​Thieves і State of Decay 2, на сервісі в день їх випуску для продажу. У комплект із Xbox Game Pass входить більше 100 ігор. Нові ігри додаються щомісяця, а деякі з часом можуть бути видалені, тому перегляньте офіційний список Microsoft, щоб побачити, чи є якісь ігри, які вас цікавлять.

Як отримати Xbox Game Pass

Оскільки Xbox Game Pass – це послуга передплати, вам потрібно зареєструватися, якщо ви хочете нею користуватися. Для завершення трансакції вам знадобиться обліковий запис Microsoft. Щоб отримати максимум від послуги, вам слід мати Xbox One. Однак ви можете зареєструватися без Xbox One і грати на комп’ютері з Windows 10, якщо вас влаштовують ігри Xbox Play Anywhere на сервісі.

Як зареєструвати Xbox Game Pass на своєму Xbox One

 1. Увімкніть Xbox One і відкрийте Зберігати вкладку.

 2. Прокрутіть униз до розділу Xbox Game Pass і виберіть Отримайте більше інформації.

 3. Виберіть Випадаюче вікно Xbox Game Pass, і виберіть варіант підписки або виберіть безкоштовну пробну версію.

  Знімок екрана опції вибору підписки на Xbox Game Pass.

 4. Виберіть Приєднуйтесь.

  Знімок екрана екрана реєстрації Xbox Game Pass на Xbox One.

 5. Завантажте будь-які ігри Xbox Game Pass, які хочете, і грайте в них протягом усього періоду членства.

Як зареєструвати Xbox Game Pass на ПК

Ви також можете підписатись на Xbox Game Pass, використовуючи веб-браузер на своєму комп’ютері через веб-сайт Xbox. Хоча ви можете використовувати будь-який комп’ютер для реєстрації на Xbox Game Pass, ви можете грати в ігри Xbox Game Pass лише на комп’ютерах Xbox One та Windows 10.

 1. Перейдіть до Xbox Game Pass онлайн і натисніть Приєднуйся зараз.

  Сайт Xbox Game Pass із виділеним Приєднуйтесь зараз

 2. Виберіть план, а потім натисніть Приєднуйся зараз. (Якщо ви обираєте план вищого рівня, натисніть Приєднуйтесь за $ 1; ви отримаєте перший місяць безкоштовно, після чого заплатите вказану ціну).

  Підсвічено ігровий пропуск Xbox із «Приєднатися зараз»

 3. Виберіть я приймаю щоб створити профіль Xbox.

  Реєстрація на Xbox Game Pass із виділеним написом "Я приймаю"

 4. Клацніть Приєднуйтесь підтвердити.

  Натисніть Приєднатися, щоб погодитись на ігровий талон Xbox

 5. Виберіть PayPal або натисніть Додайте новий спосіб оплати, потім виберіть Кредитна картка.

  Додати новий спосіб оплати, виділений у підписці на проходження Xbox GAME

 6. Введіть свої платіжні дані та натисніть Зберегти. Ви придбали підписку на Xbox Game Pass.

  Введіть свої платіжні дані та натисніть Зберегти.

 7. Завантажте будь-які вподобані ігри Xbox Game Pass і грайте в них протягом усього періоду членства.