Skip to content

Що таке Yahoo?

26 de Червень de 2021

Yahoo є постачальником веб-послуг. Заснована в 1995 році, це одне з найдавніших імен в Інтернеті і незмінно одне з найпопулярніших веб-сайтів. Yahoo пропонує такі послуги, як веб-пошукова система та служба електронної пошти. На перший погляд, після відвідування домашньої сторінки сайту, ви можете припустити, що це лише портал для новин. Хоча ви можете абсолютно отримувати новини від Yahoo, насправді на сайті є набагато більше, як ми побачимо нижче.

Yahoo
Yahoo є зворотним словом “Ще один ієрархічний офіційний оракул”. Ви можете дізнатись більше про назву тут.

Список послуг Yahoo

Найкращий спосіб отримати доступ до всіх веб-сервісів Yahoo в одному місці – це на їхній сторінці Yahoo Everything. Ось кілька прикладів того, що ви можете зробити з веб-сайту Yahoo:

 • Відповіді Yahoo: Задавайте запитання та отримуйте відповіді від інших користувачів.
 • Завантаження Yahoo: розширення, які ви можете встановити у своєму браузері, щоб отримувати доступ до новин на Yahoo кожного разу, коли ви відкриваєте браузер, переглядаєте більшу частину своєї поштової скриньки, робите Yahoo пошуковою системою за замовчуванням тощо.
 • Yahoo Entertainment: Час показу фільмів, відео та новини, що стосуються ТБ, фільмів, знаменитостей та музики.
 • Yahoo Fantasy Sports: спортивні новини, результати, чутки, фантастичні ігри тощо.
 • Yahoo Finance: Інформація про фондовий ринок, котирування, фінансові новини тощо.
 • Групи Yahoo: Будь-хто може створити групу, до якої інші матимуть доступ та розміщуватимуть повідомлення, як форум.
 • Yahoo Mail: безкоштовна служба електронної пошти, де ви можете надсилати та отримувати повідомлення електронної пошти.
 • My Yahoo: Налаштуйте Yahoo, щоб зробити його власною персоналізацією початкової сторінки.
 • Yahoo News: Останні новини з усього світу та США.
 • Yahoo Search: веб-пошукова система, де ви можете знайти веб-сайти, відео, зображення, рецепти тощо.
 • Yahoo Shopping: Робіть покупки через Yahoo, переглядаючи магазини, бренди або такі категорії, як електроніка, іграшки, спортивні товари, квіти, подарунки, одяг тощо.
 • Погода Yahoo: переглядайте поточну погоду та прогноз, де ви перебуваєте та в усьому світі.

Деякі інші послуги Yahoo включають Yahoo Developer Network, Yahoo Lifestyle, Yahoo Small Business та Yahoo Sports. Yahoo раніше пропонував інші послуги, які в даний час припинені, такі як Yahoo Messenger, Yahoo People Search та Yahoo 360. Відкрийте Yahoo World, щоб переглянути міжнародні посилання Yahoo. Там ви можете відвідати Yahoo різними мовами, такими як німецька, французька, іспанська, італійська, англійська тощо.

Поради щодо пошуку Yahoo

Веб-пошукова система Yahoo є одним з найпопулярніших інструментів. Доступний з search.yahoo.com, домашня сторінка надзвичайно проста, але є кілька речей, на які слід звернути увагу після початку пошуку. Наприклад, спочатку може здатися не очевидним, як використовувати Yahoo для пошуку зображень або відео. Один із способів це зробити – спочатку розпочати веб-пошук. Побачивши результати, ви можете переключитися на Зображення або Відео за ці результати. Це також один із способів використовувати Yahoo Search для пошуку новин, рецептів та інших речей, що підтримуються пошуковою системою (відкрийте Більше меню, якщо ви не бачите, що саме ви хочете шукати).

Yahoo Search більше опцій

Коли ви виконуєте пошук з домашньої сторінки пошуку Yahoo, а потім отримуєте доступ до іншої частини інструменту (наприклад, Новини, Рецептитощо), ви можете бути перенаправлені на зовсім іншу пошукову систему для цієї мети. Наприклад, ви можете використовувати yahoo.com або search.yahoo.com веб-сторінку для пошуку визначення, або ви можете зробити це безпосередньо зі сторінки пошуку за словником Yahoo.

Веб-сайти, такі як Yahoo

Yahoo – не єдиний веб-сайт у своєму роді. Google надзвичайно схожий, оскільки також пропонує безліч безкоштовних сервісів, що з’являються в одній компанії, таких як Google Search, Gmail, Google News, інструмент фінансового пошуку, вбудовані результати покупок тощо. Яндекс дотримується цих самих рядків; є обліковий запис електронної пошти, який ви можете отримати, спосіб знайти вказівки на карті та пошукова система для пошуку зображень, веб-сторінок та відео. Існують також інші веб-пошукові системи, такі як DuckDuckGo, Bing та Dogpile. Yahoo Mail також є лише одним з багатьох безкоштовних постачальників послуг електронної пошти.